PLUS REALITY | Rodinný dom v Bánove – skvelá príležitosť na bývanie aj podnikanie na predaj!

Reality Bánov

Rodinný dom | 180 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom v obľúbenej obci B

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 09.12.2025
Domy na predaj Bánov

168,000 € 933 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Veľkometrážny štvorizbový byt v Nových Zámkoch na predaj!

Reality Nové Zámky

4 izbový byt | 104 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný, moderný a komplet

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Nové Zámky

158,000 € 1519 €/m²

PLUS REALITY | Krásny, kompletne zariadený byt v novostavbe v obci Padáň – ideálny aj ako investičná príležitosť na predaj!

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | 59.7 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj krásny dvojizbový byt s parkovacím státím

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

125,000 € 2094 €/m²

PLUS REALITY | Moderný štvorizbový bungalov s garážou v novej rezidenčnej štvrti v obci Topoľníky na predaj!

Reality Topoľníky

Rodinný dom | 148 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY vám ponúka na predaj moderný rodinný dom, ktorý vyrastá v tich

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Domy na predaj Topoľníky

264,990 € 1790 €/m²

PLUS REALITY | Moderný rodinný dom s bazénom a nadčasovým exteriérom vo Veľkých Dvorníkoch predaj!

Reality Veľké Dvorníky

Rodinný dom | 150 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY ponúka na predaj modernú, prémiovo vybavenú 3-izbovú novostavb

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Domy na predaj Veľké Dvorníky

390,000 € 2600 €/m²

PLUS REALITY | Krásny štvorizbový rodinný dom v meste Dunajská Streda na predaj!

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | 150 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY ponúka na predaj moderný a priestranný štvorizbový rodinný dom

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

354,000 € 2360 €/m²

PLUS REALITY | Starší rodinný dom v obci Medveďov na predaj!

Reality Medveďov

Rodinný dom | Nezadaná | 90 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY ponúka na predaj starší rodinný dom v obci Medveďov s úžitkovo

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Medveďov

68,000 € 756 €/m²

PLUS REALITY I Rodinný dom s dvomi bytovými jednotkami v rezidenčnom projekte FLORIDA VILLA PARK Dunajská Streda na predaj!

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | FLORIDA VILLA PARK | 107.98 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj rodinný dom s dvomi bytovými jednotkami v

Publikované: 04.02.2025 Aktualizované: 04.02.2025
Domy na predaj Dunajská Streda

245,000 € 2269 €/m²

PLUS REALITY | Dizajnérom zariadený dvojizbový byt v obci Padáň na predaj!

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Padáň | 51.8 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj krásny dvojizbový byt s 1 parkovacím stát

Publikované: 19.12.2024 Aktualizované: 14.02.2025
Byty na predaj Dunajská Streda

130,000 € 2510 €/m²

Atraktívny podkrovný 2-izbový byt v srdci Starého Mesta – tichá lokalita, svetlosť a jedinečná atmosféra

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Ferienčíkova | 56 m²

Ponúkame na predaj atraktívny 2-izbový podkrovný byt s modernou otvorenou dispozíciou o výmere

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

259,000 € 4625 €/m²

Predáme investičný pozemok v Ružinove na Gagarinovej ulici.

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre rodinné domy | Gagarinova | 896 m²

Na predaj stavebný pozemok v jednej z najvyhľadávanejších častí Bratislavy – Ružinov, Gagarinov

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

250,000 € 279 €/m²

Predáme rodinný dom na Záhorí s vnútorným bazénom, garážou pre 4 autá a domčekom pre návštevy.

Reality Gbely

Rodinný dom | Gbely | 450 m²

Ponúkame Vám na predaj domy a vily Gbely, Gbely. Plocha: úžitková 450m2, pozemku 2000m2.Stav

Publikované: 27.05.2025 Aktualizované: 27.05.2025
Domy na predaj Gbely

385,000 € 856 €/m²

SENIAKOVCE - stavebný pozemok 577 m² Nová lokalita

Reality Seniakovce

Pozemok pre bytovú výstavbu | - | 577 m²

Realitná kancelária MH Real Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Seniakovce, iba 12 km

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Seniakovce

72,240 € 125 €/m²

Novinka
Novinka

NOVOSTAVBA - posledný voľný v I. etape - Senec - Lužianky SKOLAUDOVANÝ

Reality Pezinok

Rodinný dom | 160.03 m²

PREDPREDAJ - Ponúkame na predaj priestranný, skolaudovaný 5-izbový rodinný dom s garážou s veľk

Publikované: 01.04.2025 Aktualizované: 18.03.2026
Domy na predaj Pezinok

449,900 € 2811 €/m²

Ponúkam Vám apartmán 2 + 1 na Severnom Cypre.

Reality Cyprus

2 izbový byt | Cyprus

Vitajte v tejto jedinečnej investičnej príležitosti, ktorá sa nachádza v Iskele na Severnom Cyp

Publikované: 16.07.2025 Aktualizované: 16.07.2025
Byty na predaj

125,590 € 1091 €/m²

Ponúkam Vám na predaj 3 izbový byt v úplnom centre mesta Levice.

Reality Levice

3 izbový byt | Okružná ul. | 65 m²

Ak hľadáte naozaj pekné a tiché miesto na bývanie a zároveň s dosahom všetkých vymožeností mest

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 07.10.2025
Byty na predaj Levice

93,000 € 1431 €/m²

Ponúkam Vám na predaj 2 izbový útulný rodinný dom v Želiezovciach.

Reality Želiezovce

Rodinný dom | 476 m²

Realitná kancelária Levické-reality Vám ponúka na predaj útulný 2 izbový rodinný dom v Želiezov

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 08.10.2025
Domy na predaj Želiezovce

113,000 € 237 €/m²

Ponúkam Vám na predaj 2 izbový byt na Mochovskej ulici v Leviciach.

Reality Levice

2 izbový byt | Mochovská ul. | 66.9 m²

Ponúkam Vám na predaj 2izbový byt o výmere 66,90m2 ktorý prešiel čiastočnou rekonštrukciou. Nac

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 04.11.2025
Byty na predaj Levice

95,000 € 1420 €/m²

Ponúkam Vám na predaj pozemok so stavebným povolením v obci Kukučínov.

Reality Kukučínov

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 3,726 m²

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 10.10.2025
Pozemky na predaj Kukučínov

23,000 € 6 €/m²

Exkluzívne iba u nás, ponúkam Vám na predaj 3 izbový byt s loggiou na ulici Kpt. Nálepku.

Reality Levice

3 izbový byt | Ul. kpt. J. Nálepku | 73.21 m²

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 25.11.2025
Byty na predaj Levice

123,000 € 1680 €/m²

Ponúkam na predaj garsónku v pôvodnom stave v centre mesta Levice.

Reality Levice

Garsónka | Tekovská ul. | 19.3 m²

Ak hľadáte naozaj pekné a tiché miesto na bývanie – Ste na správnej adrese. Realitná kancelária

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Levice

59,000 € 3057 €/m²

Ponúkam Vám na predaj viničný domček v blízkosti Levíc.

Reality Podlužany

Záhradná chatka | Nezadaná | 452 m²

Ponúkam Vám na predaj vianočný domček v obci Podlužany. Stavba je postavená z kameňa a tehly, m

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 13.01.2026
Chaty a chalupy na predaj Podlužany

35,000 € 77 €/m²

Ponúkam Vám na predaj stavebné pozemky v priemyselnej zóne v Leviciach .

Reality Levice

Priemyselná zóna | 2,900 m²

Ponúkam Vám na predaj rovinaté stavebné pozemky v priemyselnej zóne Levíc na ulici Nádražný rad

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 20.03.2026
Pozemky na predaj Levice

237,000 € 82 €/m²

Hľadáte byt do ktorého sa budete každý deň tešiť domov ?

Reality Levice

2 izbový byt | Ul. Z. Nejedlého | 65.8 m²

Hľadáte miesto, kde sa budete každý deň tešiť domov? Tento priestranný 2-izbový veľkometrážny b

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Levice

140,000 € 2128 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8515)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Rodinné domy na predaj (23051)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie