CREDA | predaj komerčný pozemok, Nové Zámky, Výpalisko

Reality Nové Zámky

Komerčná zóna | Výpalisko | 16,465 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj komerčný pozemok v Nových Zámkoch na hlavnom ťahu cesty I

Publikované: 27.01.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

Cena dohodou

CREDA | predaj zrekonštruovaný 3-izb. byt Nitra - centrum, Chalupkova č. 18

Reality Nitra

3 izbový byt | Chalupkova | 91 m²

CREDA REAL ESTATE vám exkluzívne ponúka na predaj zrekonštruovaný 3-izbový byt na Chalupkovej u

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Nitra

190,000 € 2088 €/m²

CREDA | predaj 2400 m2 komerčný objekt, Nitra - Bratislavská ul.

Reality Nitra

Skladový objekt | 2,400 m²

CREDA COMMERCIAL Vám exkluzívne ponúka na predaj komerčný objekt vo výbornej lokalite na ulici

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Nitra

2,200,000 € 917 €/m²

CREDA | predaj pozemok, Pod Zlatým brehom, Nitra - Zobor

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Pod Zlatým Brehom | 492 m²

CREDA REAL ESTATE Vám exkluzívne ponúka na predaj pozemok na ulici Pod Zlatým brehom. Pozemok s

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Nitra

142,000 € 289 €/m²

CREDA | predaj pozemok na bytovú výstavbu, Pezinok

Reality Pezinok

Pozemok pre bytovú výstavbu | Šenkvická cesta | 7,491 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj pozemok určený na bytovú výstavbu Možnosť odstrániť budo

Publikované: 09.06.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Pozemky na predaj Pezinok

2,850,000 € 380 €/m²

CREDA | predaj komerčný pozemok, Rumanová

Reality Rumanová

Priemyselná zóna | 6,607 m²

CREDA COMMERCIAL Vám exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Rumanová. Pozemok je v

Publikované: 17.12.2024 Aktualizované: 25.03.2026
Pozemky na predaj Rumanová

Info v RK

CREDA | predaj pozemok pre občiansku vybavenosť 2 262 m2, Zlaté Moravce - centrum

Reality Zlaté Moravce

Pozemok pre občiansku vybavenosť | 1. mája | 2,262 m²

CREDA COMMERCIAL Vám exkluzívne ponúka na predaj lukratívny stavebný pozemok s vynikajúcou polo

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Pozemky na predaj Zlaté Moravce

195,000 € 86 €/m²

CREDA | predaj rodinný dom s veľkým pozemkom, Svätoplukovo

Reality Svätoplukovo

Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²

CREDA REAL ESTATE Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom v pôvodnom stave v obci Svätopluk

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Domy na predaj Svätoplukovo

Info v RK

CREDA | predaj kaštieľsky park so stavebným povolením, Bojná, Malé Dvorany

Reality Bojná

Pozemok pre rodinné domy | Malé Dvorany | 25,239 m²

CREDA REAL ESTATE Vám exkluzívne ponúka na predaj nehnuteľnosť jedinú svojho druhu na Slovensku

Publikované: 27.01.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Pozemky na predaj Bojná

1,750,000 € 69 €/m²

CREDA | predaj 4-izb. rodinný dom na kľúč, Rišňovce

Reality Rišňovce

Rodinný dom | Nezadaná | 130 m²

CREDA REAL ESTATE Vám ponúka na predaj modernú 4-izbovú novostavbu v developerskom projekte Nov

Publikované: 01.11.2025 Aktualizované: 09.03.2026
Domy na predaj Rišňovce

211,150 € 1624 €/m²

CREDA | predaj 10 355 m2 výrobná hala so žeriavmi, Nitra - Dolné Krškany

Reality Nitra

Výrobný objekt | 10,355 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj výrobnú halu so žeriavmi a so 4-podlažnou administratívno

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Objekty na predaj Nitra

4,990,000 € 482 €/m²

CREDA | predaj pozemok na hlavnom ťahu, Nitra - Dolné Krškany

Reality Nitra

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Novozámocká | 2,921 m²

CREDA COMMERCIAL Vám exkluzívne ponúka na predaj jedinečný komerčný pozemok na viacúčelové podn

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Pozemky na predaj Nitra

320,000 € 110 €/m²

CREDA | predaj 15 843 m2 pozemok na ceste NR - ZM, Nitra - Malanta

Reality Nitrianske Hrnčiarovce

Priemyselná zóna | Malanta | 15,843 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj komerčný/priemyselný pozemok nachádzajúci sa pri frekvent

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Pozemky na predaj Nitrianske Hrnčiarovce

550,000 € 35 €/m²

CREDA | predaj pozemok na ťahu NR - ZM, Nitra - Malanta

Reality Nitra

Komerčná zóna | 7,500 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj komerčný/priemyselný pozemok nachádzajúci sa na hlavnom ť

Publikované: 17.12.2024 Aktualizované: 25.03.2026
Pozemky na predaj Nitra

265,000 € 35 €/m²

CREDA | predaj 8 853 m2 priemyselný pozemok, Trenčianske Bohuslavice

Reality Trenčianske Bohuslavice

Priemyselná zóna | 8,853 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj pozemok v priemyselnej zóne nachádzajúci sa v obci Trenči

Publikované: 17.12.2024 Aktualizované: 25.03.2026
Pozemky na predaj Trenčianske Bohuslavice

Cena dohodou

CREDA | Villa Dagmara posledné 2-izb. byty

Reality Nitra

2 izbový byt | Janka Kráľa | 58 m²

CREDA REAL ESTATE Vám ako výhradný predajca ponúka na predaj nadštandardné bývanie v projekte V

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Nitra

232,190 € 4003 €/m²

CREDA | predaj v centre mesta 1-izb byt, Villa Dagmara

Reality Nitra

1 izbový byt | Janka Kráľa | 31 m²

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Nitra

159,000 € 5129 €/m²

CREDA | predaj kaštieľsky park so stavebným povolením, Bojná časť Malé Dvorany

Reality Piešťany

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Malé Dvorany | 25,239 m²

Publikované: 20.02.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Pozemky na predaj Piešťany

1,750,000 € 69 €/m²

CREDA | predaj priemyselný objekt s pozemkom, Trenčianske Bohuslavice

Reality Trenčianske Bohuslavice

Skladový objekt | 991 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj skladový objekt s pozemkom, ktorý je súčasťou priemyselné

Publikované: 27.01.2025 Aktualizované: 09.03.2026
Objekty na predaj Trenčianske Bohuslavice

Cena dohodou

CREDA | predaj priemyselný areál, Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Prevádzkový areál | Šurianska | 30,950 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj priemyselný areál v Nových Zámkoch. V blízkosti sa nachád

Publikované: 20.02.2025 Aktualizované: 09.03.2026
Objekty na predaj Nové Zámky

Cena dohodou

CREDA | predaj pozemok, Tlmače

Reality Tlmače

Priemyselná zóna | 22,500 m²

CREDA COMMERCIAL Vám exkluzívne ponúka na predaj priemyselný pozemok. -POZEMOK- Výmera: 22 50

Publikované: 20.02.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Pozemky na predaj Tlmače

25 €/m2 25 €/m2

CREDA | predaj komerčný pozemok, Pezinok - Šenkvická cesta

Reality Pezinok

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Šenkvická cesta | 2,854 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj komerčný pozemok vo vybudovanej retail zóne na hlavnom ťa

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Pezinok

250 € 0 €/m²

CREDA | predaj rodinný domček / pozemok, Pod Zlatým brehom, Nitra - Zobor

Reality Nitra

Rodinný dom | Pod Zlatým Brehom | 37 m²

CREDA REAL ESTATE Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný domček v pôvodnom stave určený na kom

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Domy na predaj Nitra

142,000 € 3838 €/m²

CREDA | predaj polyfunkčný objekt, Hlohovec

Reality Hlohovec

Polyfunkčný objekt | Fándlyho | 8,000 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj polyfunkčný objekt na Fándlyho ulici v Hlohovci. Pozn: t

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Objekty na predaj Hlohovec

Info v RK

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23051)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30315)
Byty na predaj v Bratislave (8514)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie