Pozemok pre rodinné domy | Južná | 1,700 m²
Z poverenia majiteľa Vám ponúkame na predaj slnečný pozemok so všetkými inžinierskymi sieťami v
425,000 € 250 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Mikszáthova | 2,114 m²
Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci OBID, len niekoľko minút autom
137,410 € 65 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Trnavská cesta | 110 m²
Z poverenia majiteľa ponúkame na prenájom kancelárske priestory v polyfunkčnej budove na ulici
1,155 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Garáž | Agátová | 320 m²
Garáž je v dobrom technickom stave a má zavedenú elektrinu aj vodu. Garáž, pozemok pod garážou
87,500 € 273 €/m²
2 izbový byt | Súhvezdná | 55 m²
Ponúkame okamžite dostupné ekonomické bývanie pre štyri osoby v celkovej cene 810,- EUR (590,-
590 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Hviezdoslavovo námestie | 114 m²
Z poverenia majiteľa ponúkame na prenájom kancelárske priestory vyššieho štandardu na naozaj ex
6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
3 izbový byt | Koreničova | 111.47 m²
Na predaj ponúkame veľký, aktuálne 2-izbový byt na druhom, teda vrchom podlaží menšej rezidenci
440,000 € 3947 €/m²
2 izbový byt | Koreničova | 111.47 m²
440,000 € 3947 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Košická | 87 m²
Z poverenia majiteľa ponúkame na prenájom kancelárske priestory vyššieho štandardu v úplne nove
2,170 €/mesiac 25 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Južná | 1,050 m²
Z poverenia majiteľa Vám ponúkame na predaj slnečný pozemok so všetkými inžinierskymi sieťami m
262,500 € 250 €/m²
1 izbový byt | Bajkalská 47 | 32.6 m²
Z poverenia majiteľa Vám ponúkame na prenájom 1-izbový byt situovaný na druhom poschodí novosta
490 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Ulica Svornosti | 27 m²
Z poverenia majiteľov ponúkame na prenájom moderné kancelárske priestory v len niekoľko rokov s
225 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Záhrada | Poľovnícka | 1,431 m²
Z poverenia majiteľov Vám na predaj ponúkame pozemok - záhradu veľkosti 1.431m2 (tvar pravideln
128,790 € 90 €/m²
3 izbový byt | Panenská | 81.36 m²
Na predaj Vám ponúkame dobre dispozične riešený 2,5-izbový byt na treťom poschodí bytového domu
330,000 € 4056 €/m²
3 izbový byt | Gregorovej | 69 m²
Ponúkame okamžite dostupné ekonomické bývanie pre tri osoby v celkovej cene 800,- EUR. Tento by
650 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Južná | 650 m²
175,500 € 270 €/m²
Rekreačný pozemok | Agátová | 320 m²
Z poverenia majiteľov na predaj ponúkame rohový pozemok veľkosti 320m2 v súkromnom vlastníctve
87,500 € 273 €/m²
3 izbový byt | Hlavné námestie | 60 m²
Na predaj ponúkame novo-zrekonštruovaný 3-izbový byt oproti Kalvárii, medzi Kramármi a Kolibou,
295,000 € 4917 €/m²
4 izbový byt | Bieloruská | 84 m²
Na predaj Vám ponúkame veľký, dobre dispozične riešený 4-izbový byt na štvrtom poschodí panelov
229,000 € 2726 €/m²
2 izbový byt | Panenská | 75.8 m²
Na predaj Vám ponúkame dobre dispozične riešený 2-izbový byt na treťom poschodí bytového domu n
390,000 € 5145 €/m²
Lúka, pasienok | 2,680 m²
Hľadáte pozemok vo Vyšnom Kubíne? Tento 2680 m² veľký pozemok vo Vyšnom Kubíne ponúka pokoj, p
Cena dohodou
2 izbový byt | Muškátová | 50 m²
Na predaj 2-izbový byt vo vyhľadávanej časti Pezinka v novšom bytovom dome na Muškátovej ulici.
174,900 € 3498 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 543 m²
Ponúkam na predaj stavebný pozemok v pokojnej a vyhľadávanej lokalite obce Bidovce, len pár min
71,900 € 132 €/m²
Garsónka | Ružová dolina | 22 m²
JKV Real ponúka na predaj vynikajúcu investičnú príležitosť. Táto 22m2 garzónka v Ružovej D
119,990 € 5454 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.