PREDAJ, 4 IZB. MEZONETOVÝ BYT S VEĽKOU TERASOU, CEMENTÁRENSKÁ Ul., STUPAVA

Reality Stupava

4 izbový byt | Cementárenská | 123 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný, výborne dispozične riešený 4 izbový mezonetový byt s veľkou

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Stupava

297,000 € 2415 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

PRENÁJOM, 2 IZBOVÝ BYT, UL. 29 AUGUSTA, BRATISLAVA STARÉ MESTO

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Ul. 29 augusta | 77.3 m²

Ponúkame Vám na prenájom veľký slnečný zariadený 2 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite v mestsk

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

900 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

VÝNIMOČNÝ 3-IZBOVÝ BYT V IKONICKOM PALAIS ESTERHÁZY

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Kapitulská | 88.75 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka jedinečný 3-izbový byt v projekte Palais Esterházy, kde sa jedinečne sp

Publikované: 26.02.2025 Aktualizované: 27.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

844,652 € 9517 €/m²

PRENÁJOM, 2 izbový byt s loggiou, ul. Rovniankova, BA-Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Rovniankova | 36 m²

Ponúkame Vám na prenájom kompletne zrekonštruovaný a moderne zariadený 2 izbový byt s loggiou v

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

600 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

KeyPoint | Tiché bývanie krok od OC Retro: Veľkorysý 2-izbák s nepriechodnými izbami

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nezábudková | 63 m²

Hľadáte prenájom, kde sa nebudete tlačiť a ráno sa bez problémov dostanete do práce či do školy

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

550 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ, 4 izbový byt s loggiou, Pri artézskej studni, Stupava

Reality Stupava

4 izbový byt | 84 m²

Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruovaný 4 izbový byt s loggiou nachádzajúci sa v tesno

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Stupava

184,900 € 2201 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

KeyPoint | ČERVEŇÁKOVA - domov, kde svetlo a rozumné riešenia menia pravidlá hry

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Červeňákova | 79 m²

Hľadáte pre svoju rodinu byt, kde má každý svoj vlastný priestor, no spoločný čas trávite v krá

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

288,660 € 3654 €/m²

PREDAJ, 5 IZBOVÝ DOM, V TOP ŠTANDARDE, KREMENICA, STUPAVA

Reality Stupava

Rodinný dom | 158 m²

Ponúkame Vám na predaj jedinečný, samostatne stojaci 5 izbový rodinný dom v príjemnom tichom p

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Stupava

555,000 € 3513 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Jan Pinka | Grand Koliba – nadštandardný 4,5-izbový byt (122 m²) s dvoma záhradami (143 m²) a dvoma garážami

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Frankovská | 122 m²

Tento byt je určený pre klienta, ktorý presne vie, čo hľadá – priestor, súkromie a kvalitu bez

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

690,000 € 5656 €/m²

KeyPoint | PRI PARKU - Veľkorysý priestor, premyslené detaily a záhrada, akú v satelitoch bežne nenájdete

Reality Pezinok

Rodinný dom | Bratislavská | 163 m²

Hľadáte moderný bungalov v obľúbenom Malom Raji, ale odrádzajú vás stiesnené pozemky, kde si so

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Pezinok

459,900 € 2821 €/m²

Reality Slovenský Grob

Rodinný dom | Hlavná | 163 m²

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Slovenský Grob

459,900 € 2821 €/m²

Reality Slovenský Grob

Rodinný dom | Pri parku | 163 m²

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Slovenský Grob

459,900 € 2821 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj 2-izb. bytu na Kraskovej ul., pri Račianskom Mýte

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Kraskova | 62 m²

Ponúkame na predaj pekný, priestranný 2 izb. byt s dvomi balkónmi, v tehlovom bytovom dome v ti

Publikované: 01.01.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

275,000 € 4435 €/m²

KeyPoint | MIEROVÁ - Podnikanie bez PAAS a DPH: všestranný priestor s bezplatným parkovaním

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Mierová | 106 m²

Hľadáte miesto pre firmu, kde nebudete bojovať s parkovacou politikou a kde sa efektívne skĺbi

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

1,090 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Keypoint | Tichý kancelársky priestor v pokojnej lokalite s výborným parkovaním – Krupínska, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

Kancelárie, administratívne priestory | Vilová | 19 m²

Hľadáte menší kancelársky priestor, kde budete môcť nerušene pracovať, viesť konzultácie alebo

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

230 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

IMPREAL »»» Kráľovičove Kračany »» 900 m2 pozemok na rodinný dom priamo v centre obce, len 25min od Bratislavy

Reality Kráľovičove Kračany

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 905 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj veľký pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu priamo

Publikované: 27.03.2024 Aktualizované: 01.12.2025
Pozemky na predaj Kráľovičove Kračany

Cena dohodou

IMPREAL »»» Obid / Štúrovo »» 2.180 m2 stavebný pozemok na rodinný dom, všetky siete na pozemku

Reality Obid

Pozemok pre rodinné domy | Kráľa Štefana | 2,180 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci OBID, len niekoľko minút autom

Publikované: 29.03.2023 Aktualizované: 16.02.2026
Pozemky na predaj Obid

141,700 € 65 €/m²

IMPREAL »» Staré Mesto »» Veľký 4 izbový byt iba 3min peši od hradu » 649.000,- EUR (ENG/DE text inside)

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Koreničova | 144.52 m²

Na predaj ponúkame mimoriadne priestranný 4 izbový byt v tichej uličke nad Palisádami, peši len

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

649,000 € 4491 €/m²

IMPREAL »»» Ružinov »» kancelárske priestory o veľkosti 370m2 » novostavba » cena 10,50 m2 + E

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Trnavská cesta | 370 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na prenájom kancelárske priestory v polyfunkčnej budove na ulici

Publikované: 03.10.2023 Aktualizované: 11.02.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

3,885 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

IMPREAL »» Novo zrekonštruovaný tehlový 3 izbový byt pod Kolibou »» PROVÍZIU NEPLATÍTE »» (English text inside)

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Cesta na Kamzík | 60 m²

Na predaj ponúkame novo-zrekonštruovaný 3-izbový byt oproti Kalvárii, medzi Kramármi a Kolibou,

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

295,000 € 4917 €/m²

IMPREAL »»» Karlova Ves »» Rodinný dom s terasou » Dlhé diely III. / nad Devínskou cestou » cena 440.000,- EUR (ENG/DE text inside)

Reality Bratislava-Karlova Ves

Rodinný dom | Dlhé diely III. | 260 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj starší 5-izbový rodinný dom situovaný na minimalistick

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Karlova Ves

440,000 € 1692 €/m²

IMPREAL »» Miloslavov / časť Alžbetin dvor » 1700 m2 » slnečný pozemok s inžinierskymi sieťami » 425.000,- EUR (English text inside)

Reality Miloslavov

Pozemok pre rodinné domy | Južná | 1,700 m²

Z poverenia majiteľa Vám ponúkame na predaj slnečný pozemok so všetkými inžinierskymi sieťami v

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 16.10.2025
Pozemky na predaj Miloslavov

425,000 € 250 €/m²

IMPREAL »»» Ružinov »» Nový 2 izbový byt s veľkou terasou » novostavba » cena 700,- EUR ( English text inside )

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Seberíniho | 68 m²

Z poverenia majiteľa Vám ponúkame na prenájom okamžite voľný 2-izbový byt situovaný na 3. posch

Publikované: 24.11.2020 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IMPREAL »»» Ružinov »» kancelárske priestory o veľkosti 90m2 » novostavba » cena 855,- EUR / 9,5 ,-EUR/m2 (English text inside)

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Haburská | 99 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na prenájom kancelárske priestory v kvalitne postavenej polyfunkč

Publikované: 03.03.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

855 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30315)
Byty na predaj v Bratislave (8516)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23055)
Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Upresniť hľadanie