Odporúčané - Predám pekný rovinatý stavebný pozemok Čadca, intravilán, všetky IS

Reality Čadca

Pozemok pre rodinné domy | MIlošová | 692 m²

HOLESTIAK.sk reality exkluzívne ponúka na predaj pekný, rovinatý stavebný pozemok pri ceste v m

Publikované: 06.06.2022 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Čadca

73,700 € 107 €/m²

Predám 3+1 byt, Krásno nad Kysucou, iba u nás

Reality Krásno nad Kysucou

3 izbový byt | Nezadaná | 61 m²

Predám pekný 3+1 byt, Krásno nad Kysucou, k tomu pivnica, parkovacie státie, výťah, balkón. Vý

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Krásno nad Kysucou

153,000 € 2508 €/m²

Predám rodinný dom Oščadnica, iba u nás

Reality Oščadnica

Rodinný dom | Oščadnica | 200 m²

HOLESTIAK.sk reality ponúka exkluzívne rodinný dom (čiastočná rekonštrukcia) v obci Oščadnica,

Publikované: 26.02.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Oščadnica

173,000 € 1065 €/m²

V centre mesta Čadca predám rodinný dom - exkluzívne

Reality Čadca

Rodinný dom | Čadca | 165 m²

HOLESTIAK.sk reality ponúka exkluzívne na predaj dvojpodlažný rodinný dom, ktorý sa nachádza v

Publikované: 19.07.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Čadca

222,000 € 1388 €/m²

Exkluzívne predám drevenicu - Olešná, Kysuce

Reality Olešná

Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²

Predám drevenicu v pôvodnom stave v obci Olešná, Kysuce. Krásna príroda, les, pekné výhľady, 7

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Domy na predaj Olešná

79,900 € 799 €/m²

Predám pekný pozemok na chatu, Kysuce, iba u nás

Reality Skalité

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 524 m²

HOLESTIAK.sk reality ponúka exkluzívne na predaj pekný, rovinatý, pozemok na výstavbu v obci Sk

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 03.04.2026
Pozemky na predaj Skalité

75 €/m2 75 €/m2

Predám rozostavaný rodinný dom, Dunajov, iba u nás

Reality Dunajov

Rodinný dom | 62 m²

Predám rozostavaný rodinný dom - bungalov v obci Dunajov, okr. Čadca, zatiaľ v štádiu betónová

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 04.04.2026
Domy na predaj Dunajov

59,000 € 952 €/m²

Predám štýlovú, kompletne rekonštruovanú drevenicu, zaujímavý výnos z prenájmu, Oščadnica

Reality Oščadnica

Rodinný dom | 280 m²

Zvýhodnená cena - Predám exkluzíne kompletne rekonštruovanú štýlovú drevenicu, rodinný dom, nár

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Oščadnica

253,500 € 905 €/m²

3-izbové byty s vlastnou záhradou alebo terasou – Bobrov

Reality Bobrov

3 izbový byt | Brezová | 0 m²

Hľadáte priestor, kde sa rodina cíti skutočne doma? V obci Bobrov sa otvára jedinečná príležito

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 19.04.2026
Byty na predaj Bobrov

Info v RK

NOVÉ RODINNÉ DOMY V BABÍNE

Reality Babín

Rodinný dom | 124 m²

Realitná kancelária SALE real Vám exkluzívne ponúka na predaj tri rodinné domy v rámci pripravo

Publikované: 10.04.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Babín

185,000 € 1411 €/m²

Predaj investičného pozemku – TTP, 3 ha

Reality Liptovský Ondrej

Iný poľnohosp. pozemok | Nezadaná | 29,858 m²

SALEreal ponúka na predaj pozemok vedený ako TTP (trvalý trávny porast) v katastrálnom území ob

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Ondrej

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Stavebný pozemok na predaj – Zubrohlava, časť Nová Slanická

Reality Zubrohlava

Pozemok pre rodinné domy | Slanická | 925 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Zubrohlava, v atraktívnej časti Nová Slanická. Pozem

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 19.04.2026
Pozemky na predaj Zubrohlava

125,000 € 135 €/m²

PREDAJ Rodinný dom Vitanová (dve byt. jednotky)

Reality Vitanová

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 180 m²

SALE real Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom v rekreačnej oblasti – Vitanová. Túžite p

Publikované: 14.10.2020 Aktualizované: 04.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Vitanová

Cena dohodou

PREDAJ Rodinný dom Tvrdošín, centrum

Reality Tvrdošín

Rodinný dom | 240 m²

SALE real Vám ponúka na predaj dvojpodlažný rodinný dom priamo v centre Tvrdošína. Rodinný dom

Publikované: 16.09.2020 Aktualizované: 19.04.2026
Domy na predaj Tvrdošín

330,000 € 1375 €/m²

PREDAJ Rodinný dom Vitanová (dve byt. jednotky)

Reality Vitanová

Rodinný dom | Nezadaná | 200 m²

Publikované: 20.11.2024 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Vitanová

Cena dohodou

PRENÁJOM Rodinný dom Vitanová

Reality Vitanová

Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²

SALE real Vám ponúka na prenájom rodinný dom v rekreačnej oblasti v obci Vitanová. Dom so sedlo

Publikované: 28.06.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na prenájom Vitanová

600 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

Predaj rodinného domu s garážou, záhradou a terasou – pozemok 580 m²

Reality Zubrohlava

Rodinný dom | 360 m²

Realitná kancelária SALE real ponúka rodinný dom v tichej uličke obce Zubrohlava, ktorý svojím

Publikované: 09.05.2025 Aktualizované: 18.04.2026
Domy na predaj Zubrohlava

240,000 € 667 €/m²

PREDAJ NOVOSTAVIEB NA KLUC– Byty Bobrov, 1. etapa (3-izbový byt B1-1)

Reality Bobrov

3 izbový byt | Slanická | 79.95 m²

Realitná kancelária SALEreal vám exkluzívne ponúka na predaj 11 moderných bytov v prvej etape v

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 19.04.2026
Byty na predaj Bobrov

151,205 € 1891 €/m²

FRANK ZICHER - Predávame komerčný objekt – administratívna budova s parkovaním pre 25 áut a investičným potenciálom, Jelenia ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

Objekt pre obchod | Jelenia | 1,000 m²

Realitná kancelária FRANK ZICHER exkluzívne ponúka na predaj trojpodlažnú administratívnu budov

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,750,000 € 1750 €/m²

DOM BAŠKA, 350 M2 ÚŽ. PLOCHA, 882 M2 POZEMOK, VŠETKY IS

Reality Košice-Myslava

Rodinný dom | Baška | 350 m²

Ponúkame Vám luxusný dom s prvkami vidieckeho štýlu. VIDEO: https://youtu.be/ObBWSbzxD_4 Pr

Publikované: 05.05.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Košice-Myslava

849,900 € 2814 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Klimatiz. kancelársky celok (116,40 m2) ----- R-222-kp-01-116-40 | x222, xx | d27 | A1-4

Reality Košice-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | 116.4 m²

DOMIOS | špecialista na komerčné nehnuteľnosti od roku 1992 - ponúka do prenájmu administratívn

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Staré Mesto

1,035.96 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ, 2 IZBOVÝ BYT, BUDOVATEĽSKÁ, STUPAVA

Reality Stupava

2 izbový byt | Budovateľská | 55.56 m²

PREDAJ, 2 izbový byt, ul. Budovateľská, Stupava Ponúkame Vám na predaj výborne dispozične rieš

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Stupava

187,000 € 3366 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

ATRAKTÍVNY 3 IZBOVÝ BYT SO ZÁHRADOU V NADČASOVOM PROJEKTE VILY VEDUTA

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Hany Meličkovej | 106 m²

FEDORS GROUP ponúka na predaj 3-izbové byty v projekte VILY VEDUTA. Tento projekt spája kvalit

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 03.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

636,000 € 6000 €/m²

PREDAJ, 4 IZB. MEZONETOVÝ BYT S VEĽKOU TERASOU, CEMENTÁRENSKÁ Ul., STUPAVA

Reality Stupava

4 izbový byt | Cementárenská | 123 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný, výborne dispozične riešený 4 izbový mezonetový byt s veľkou

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Stupava

297,000 € 2415 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30315)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8516)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Rodinné domy na predaj (23055)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Upresniť hľadanie