Pozemok pre rodinné domy | krátka | 784 m²
Mgr. Jaroslav Ičo a Diamond Reality Vám - EXKLUZÍVNE - ponúka na predaj pozemky v nádhernom pr
96,000 € 122 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 600 m²
AZ. Predstavte si miesto, kde ráno počujete vtáky namiesto ruchu mesta, no do Bratislavy ste au
300 €/m2 300 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | 1,500 m²
Na predaj stavebný pozemok v obci Cerová (15 km od Senice). Pozemok sa nachádza v zastavanej ča
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 3,588 m²
PINK reality Vám so súhlasom majiteľa ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Diakovce, okres
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Veličná | 618 m²
Ponúkame Vám na predaj krásny, rovinatý pozemok vo vyhľadávanej obci Veličná. Pozemok je umiest
159 €/m2 159 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | nezadaná | 12,000 m²
Ponúkame na predaj investičný stavebný pozemok určený územným plánom na výstavbu rodinných domo
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Revišné | 1,501 m²
Túžite si postaviť rodinný dom v blízkosti mesta ? Máme pre Vás riešenie. Slnečný stavebný poze
85 €/m2 85 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | 1,356 m²
Hľadáte ideálne miesto na výstavbu rodinného domu v pokojnej lokalite? Tento priestranný, rovin
82,500 € 61 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,625 m²
Novinkou v našej ponuke je stavebný pozemok v Sučanoch, časť Hrabiny. Pozemok sa nachádza v ob
154,400 € 95 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Táliky | 850 m²
Pozemok, kde môže začať váš nový príbeh. Kláštor Pod Znievom časť Táliky. 15min od MT 890 m² p
72,250 € 85 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Horná Štubňa | 277 m²
Ponúkame na predaj slnečný, rovinatý pozemok o výmere 277 m², ktorý sa nachádza v zastavanej a
12,000 € 43 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Smetanova | 877 m²
PINK reality so súhlasom majiteľa ponúka na predaj atraktívny pozemok o výmere 877 m² v jednej
138,000 € 157 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,944 m²
PINK Reality so súhlasom majiteľa ponúka na predaj priestranný stavebný pozemok o výmere 1944 m
31 €/m2 31 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | 2,304 m²
Pink reality vám so súhlasom majiteľa ponúka na predaj slnečný rovinatý pozemok v obci Tvrdošov
50 €/m2 50 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Malý Bysterec | 888 m²
Ponúkame Vám na predaj jedinečnú ponuku stavebného pozemku o výmere 888 m2 v lukratívnej časti
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 881 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok s výmerou 881 m², nachádzajúci sa v obci Leštiny, v tichej
68 €/m2 68 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Jasenová | 809 m²
Pod úbočím Choča ponúkame na predaj stavebný pozemok určený územným plánom na výstavbu rodinnéh
139 €/m2 139 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | nezadaná | 1,415 m²
Ponúkame na predaj investičný pozemok, len niekoľko km od okresného mesta Dolný Kubín, ktorý je
38 €/m2 38 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Veľký Bysterec | 17,624 m²
Ponúkame na predaj investičný pozemok v Dolnom Kubíne, ktorý je v lokalite Brehy, hraničiacej s
47 €/m2 47 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Nad Brehmi | 8,469 m²
Ponúkame na predaj investičný pozemok v Dolnom Kubíne. V lokalite hraničiacej s územným plánom
47 €/m2 47 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 981 m²
Spoločnosť Pink reality Vám so súhlasom majiteľa ponúka na predaj pozemok v obci Matúškovo okre
47,000 € 48 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 733 m²
Ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok v obci Ruská Nová Ves, vzdialenej iba 8,7 km od