Pozemok pre výstavbu rodinného domu v lokalite Hrádok, 1469 m2

Reality Michalovce

Pozemok pre rodinné domy | Kamenárska | 1,469 m²

Predáme pozemok určený územným plánom pre výstavbu rodinného domu v celkovej výmere 1469 m2, v

Publikované: 04.07.2023 Aktualizované: 04.03.2026
Pozemky na predaj Michalovce

120 €/m2 120 €/m2

Pozemok pre výstavbu rodinného domu, 1568 m2, lokalita Hrádok

Reality Michalovce

Pozemok pre rodinné domy | Kamenárska | 1,568 m²

Predáme pozemok určený územným plánom pre výstavbu rodinného domu v celkovej výmere 1568 m2, v

Publikované: 04.07.2023 Aktualizované: 04.03.2026
Pozemky na predaj Michalovce

120 €/m2 120 €/m2

PRÉMIOVÁ PONUKA: Stavebné pozemky 631 m² v srdci Liptova – Liptovský Trnovec

Reality Liptovský Trnovec

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 631 m²

Hľadáte ideálne miesto pre váš nový domov alebo rekreačné sídlo s garanciou kvality a právnej č

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 29.03.2026
Pozemky na predaj Liptovský Trnovec

190 €/m2 190 €/m2

Slnečný pozemok so stavebným povolením-Detva-Skliarovo

Reality Detva

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,157 m²

Bývajte v dotyku s lesom: Slnečný pozemok so stavebným povolením – Detva, Skliarovo Hľadáte mi

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 20.02.2026
Pozemky na predaj Detva

68,600 € 59 €/m²

EXKLUZÍVNE: Stavebné pozemky s panoramatickým výhľadom – Liptovský Trnovec

Reality Liptovský Trnovec

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 500 m²

Tím VICTORY REALITY vám ponúka jedinečnú investičnú a rezidenčnú príležitosť v srdci Liptova. N

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 29.03.2026
Pozemky na predaj Liptovský Trnovec

190 €/m2 190 €/m2

Stavebný pozemok s výhľadom na Bratislavu

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Vosková | 0 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok o celkovej rozlohe 898 m2 nachádzajúci sa v súkromnom areál

Publikované: 20.05.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

995 €/m2

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v lokalite Vajnory

Reality Bratislava-Vajnory

Pozemok pre rodinné domy | Pri mlyne | 1,004 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok určený na výstavbu dvoch samostatne stojacich rodinných dom

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Vajnory

510 €/m2 510 €/m2

Novinka
Novinka

Developerský pozemok NA PREDAJ - Stošice, Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | Sadová | 11,172 m²

RK SPIRIT Vám ponúka na predaj pozemok o výmere 11 172m2 v blízkosti rodinných domov v obľúbene

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 15.12.2025
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

55 €/m2 55 €/m2

REZERVOVANÝ - Stavebný pozemok obklopený prírodou s výhľadom na Váh, Nová Hrboltová

Reality Ružomberok

Pozemok pre rodinné domy | Nová Hrboltová | 1,180 m²

RK SPIRIT Vám ponúka na predaj stavebný slnečný pozemok o výmere 1 180 m², nachádzajúci sa v Ru

Publikované: 23.09.2025 Aktualizované: 23.02.2026
Pozemky na predaj Ružomberok

Cena dohodou

NA PREDAJ - pozemok vhodný na stavbu rodinného domu, Kvačany

Reality Kvačany

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 746 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok vhodný na stavbu rodinného domu s výmerou 746 m2 a podielom na p

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 05.02.2026
Pozemky na predaj Kvačany

70 €/m2 70 €/m2

Pozemky vhodné na stavbu rodinných domov, Kvačany

Reality Kvačany

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,492 m²

Ponúkame Vám na predaj dva pozemky spolu o výmere 1 492 m2 vhodné na stavbu rodinných domov. Ob

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 05.02.2026
Pozemky na predaj Kvačany

68 €/m2 68 €/m2

NA PREDAJ pozemok o výmere 9224 m2, Jamník

Reality Jamník

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 9,224 m²

RK SPIRIT Vám ponúka na predaj rozsiahly pozemok s výmerou 9 224 m², ktorý je podľa územného pl

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 20.11.2025
Pozemky na predaj Jamník

350,000 € 38 €/m²

Pozemok o výmere 3 036 m² NA PREDAJ, Poprad

Reality Poprad

Pozemok pre rodinné domy | Nová | 3,036 m²

RK SPIRIT Vám ponúka na predaj rovinatý pozemok s investičným potenciálom v meste Poprad s celk

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 10.11.2025
Pozemky na predaj Poprad

85 €/m2 85 €/m2

Stavebný pozemok s výhľadom na Liptovskú Maru NA PREDAJ

Reality Bobrovník

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 846 m²

RK SPIRIT Vám ponúka na predaj atraktívny pozemok v jednej z najžiadanejších lokalít Liptova, p

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 11.02.2026
Pozemky na predaj Bobrovník

200,000 € 236 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ - stavebný pozemok v obci Zemianská Olča

Reality Zemianska Olča

Pozemok pre rodinné domy | Kúpeľná | 773 m²

RK SPIRIT Vám ponúka na predaj pozemok pripravený na stavbu rodinného domu o výmere 773 m2 v ob

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 11.02.2026
Pozemky na predaj Zemianska Olča

30,000 € 39 €/m²

Exkluzívne stavebné pozemky na Liptove s panoramatickými výhľadmi, neďaleko Liptovskej Mary

Reality Bobrovník

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 961 m²

Realitná kancelária SPIRIT Vám ponúka na predaj atraktívne stavebné pozemky v krásnom prostredí

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bobrovník

100 €/m2 100 €/m2

Pozemok vhodný na stavbu rodinného domu NA PREDAJ, Kvačany

Reality Kvačany

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 746 m²

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 05.02.2026
Pozemky na predaj Kvačany

70 €/m2 70 €/m2

SUPER CENA!! Kúpte si investičný pozemok neďaleko rodinných domov

Reality Bratislava-Vrakuňa

Pozemok pre rodinné domy | Ráztočná | 6,132 m²

INVESTUJTE DO LEPŠEJ BUDÚCNOSTI! Spoločnosť TIP TOP REAL ponúka na PREDAJ skvelý pozemok na RÁ

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Vrakuňa

30 €/m2 30 €/m2

Predaj stavebných pozemkov v Korni

Reality Korňa

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 801 m²

Okres: Čadca Obec: Korňa, Rozloha: 801 m2 864 m2 893 m2

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 29.01.2026
Pozemky na predaj Korňa

40 €/m2 40 €/m2

FOIT - POZEMOK V ABRAHÁME

Reality Abrahám

Pozemok pre rodinné domy | 953 m²

Úzky pozemok? To vôbec nemusí byť problém. Stačí sa na to pozrieť inak. Na predaj ponúkame st

Publikované: 15.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Abrahám

78,900 € 83 €/m²

Ponuka krásneho slnečného pozemku v obci Poruba okres Prievidza

Reality Poruba

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 786 m²

CenterReality.sk Vám, so súhlasom majiteľa ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok na okraji

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Poruba

Cena dohodou

Predaj stavbeného pozemku s platným stavebným povolením v Turzovke

Reality Turzovka

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 730 m²

Okres: Čadca, Mesto: Turzovka, Rozloha pozemku: 730 m2, Cena: 63.500 € + dohoda, Uvedený p

Publikované: 24.02.2025 Aktualizované: 09.03.2026
Pozemky na predaj Turzovka

63,500 € 87 €/m²

Stavebné pozemky na predaj – Tešedíkovo

Reality Tešedíkovo

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 422 m²

Predstavte si: ráno otvoríte okno, namiesto áut počujete vtáky, namiesto sídliskových hádok vás

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 26.09.2025
Pozemky na predaj Tešedíkovo

100 €/m2 100 €/m2

FOIT - PREDAJ STAVEBNÉ POZEMKY MOMENTÁLNE AKCIA 145,-EUR ZA 1M2 V PONUKE UŽ LEN 14 POZEMKOV

Reality Abrahám

Pozemok pre rodinné domy | 452 m²

RK FOIT Vám ponúka na predaj rovinaté stavebné pozemky v obci Abrahám. Pozemky sa nachádzaj

Publikované: 18.12.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Abrahám

82,100 € 182 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30393)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Rodinné domy na predaj (23073)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (743)
Byty na predaj v Bratislave (8537)
Upresniť hľadanie