Pozemok pre rodinné domy | Vápenka | 2,676 m²
Ponúkame na predaj pozemok o výmere 2676 m² (1/2 podiel na liste vlastníctva) nachádzajúci sa v
55,000 € 21 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Ulica Jána Lazoríka | 632 m²
Exkluzívne v TRADE REAL ponúkame na predaj stavebný pozemok s inžinierskymi sieťami v novovypar
100,000 € 158 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Jasovská | 411 m²
Ponúkame na predaj peknú záhradu s murovanou chatkou, v tichšej časti Pereša. Vedľa chatky je p
102,000 € 248 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,184 m²
Máte už v hlave nakreslený svoj ideálny domov, no stále vám chýba to správne miesto, kde ho zre
135,200 € 114 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Dohňany | 1,261 m²
TK Reality ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Dohňany s celkovou výmerou 1261 m². Pozemo
87,500 € 69 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 2,504 m²
Hľadáte veľký stavebný pozemok na bývanie aj podnikanie v blízkosti Košíc? Realitná kancelária
310,000 € 124 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 822 m²
Reality SLNOVRAT ponúka na predaj krásny stavebný pozemok v obci Korňa o výmere 822 m². Pozemok
41,000 € 50 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Jahodová | 691 m²
Stavebný pozemok o výmere 691 m² v tichej časti Malinova (Jahodová ulica). Pozemok je napojený
179,000 € 259 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Bohuslavická | 535 m²
Predstavujeme Vám jedinečnú príležitosť stať sa majiteľom stavebného pozemku v jednej z najžiad
250 €/m2 250 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Hlavná ulica | 19,201 m²
AZ PROPERTY * ponúkame na predaj rovinatý pozemok na investičnú výstavbu rodinných domov v novo
768,040 € 40 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Pod hrebienkom | 540 m²
KORIJKOV & AGENTS Vám exkluzívne ponúka na predaj investičný stavebný pozemok o rozlohe 540m2 v
99,900 € 185 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Na Vŕšku | 2,100 m²
Ponúkame na predaj priestranný slnečný pozemok v obci Častá neďaleko Pezinka. Pozemok má rozloh
149,000 € 71 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 711 m²
Ponúkame na predaj pozemok v obci Párnica, o výmere 711 m2. Nehnuteľnosť sa nachádza v zastavan
105 €/m2 105 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Kostolný Sek | 729 m²
RK TRINITY Vám predstavuje na predaj slnečný stavebný pozemok v meste Šurany - časť Kostolný Se
93,000 € 128 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,583 m²
Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok s rozlohou 1583m² nachádzajúci sa na Záhori priamo pod
158,875 € 100 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Devínske jazero | 790 m²
Predstavujeme Vám na predaj pozemok vo vyhľadávanej a kľudnej lokalite Bratislava – Devínske Ja
113,999 € 144 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Devínske jazero | 585 m²
108,225 € 185 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Pri jazere | 1,870 m²
Realitná kancelária RENAMI s poverením majiteľa Vám ponúka na predaj pozemok vhodný ako investí
233,750 € 125 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Trnavská | 670 m²
Stavebný pozemok so všetkými IS v Modre – ideálne miesto pre váš nový domov Developer ponúka n
159,500 € 238 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 610 m²
Ponúkame vám výnimočnú príležitosť na kúpu stavebného pozemku č.69 s výmerou 610 m² v novovybud
97,600 € 160 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 668 m²
Ponúkame vám výnimočnú príležitosť na kúpu stavebného pozemku č.60 s výmerou 668 m² v novovybud
99,360 € 149 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 0 m²
TUreality ponúka na predaj stavebný pozemok neďaleko centra mesta Vrbové. Výmera pozemku je veľ
119,600 €
Pozemok pre rodinné domy | Lednická | 649 m²
Ponúkame Vám na predaj stavebnú parcelu pre rodinný dom v severnej časti Piešťan v zabývanej lo
210,000 € 324 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Zoborská | 879 m²
Na predaj stavebný pozemok Nitra, Zoborská ulica. Prístup z asfaltovej Zoborskej ulice, kde sú
90 €/m2 90 €/m2
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.