Na predaj pozemok v obci Brekov

Reality Brekov

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,212 m²

Broker Consulting ponúka na predaj v exkluzívnom zastúpení majiteľa krásny slnečný pozemok len

Publikované: 05.03.2025 Aktualizované: 03.05.2026
Pozemky na predaj Brekov

Cena dohodou

člen NARKS

Pozemky pre budúcu výstavbu — Suché miesto 2, Čierna Voda

Reality Chorvátsky Grob

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 817 m²

Predstavte si dom v pokojnej, rýchlo rastúcej lokalite len pár minút od Bratislavy. Ponúkame sl

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Pozemky na predaj Chorvátsky Grob

99,674 € 122 €/m²

člen NARKS

Na predaj lukratívne pozemky

Reality Nitrianske Hrnčiarovce

Pozemok pre rodinné domy | 990 m²

Ponúkame na predaj lukratívne a veľké pozemky vhodné na výstavbu rodinných domov priamo v centr

Publikované: 20.02.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Pozemky na predaj Nitrianske Hrnčiarovce

Cena dohodou

člen NARKS

EXTRA PONUKA: Stavebný pozemok vo Zvolene za najlepšiu cenu na trhu

Reality Zvolen

Pozemok pre rodinné domy | 885 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 885 m², nachádzajúci sa v atraktívnej lokalite Sar

Publikované: 30.07.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Pozemky na predaj Zvolen

158,000 € 179 €/m²

člen NARKS

Pozemok na výstavbu rodinného domu, Domové Role Bratislava - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 469 m²

Ponúkame na predaj výnimočný pozemok na výstavbu rodinného domu v dynamicky sa rozvíjajúcej lok

Publikované: 27.09.2025 Aktualizované: 03.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

138,500 € 295 €/m²

člen NARKS

Na predaj stavebné pozemky

Reality Lučenec

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 800 m²

Ponúkame na predaj exkluzívne slnečné stavebné pozemky v Lučenci, v perspektívnej lokalite Hava

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 03.05.2026
Pozemky na predaj Lučenec

60 € 0 €/m²

člen NARKS

Projekt Rezidencia pod Lesom

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 800 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebné pozemky za uvádzaciu cenu v tichej a vyhľadávanej lokalite Páro

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 03.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

124,900 € 156 €/m²

člen NARKS

Predaj POZEMKU 500 m2 - Právoplatné stavebné povolenie

Reality Dunajská Lužná

Pozemok pre rodinné domy | 500 m²

STAVEBNÝ POZEMOK S PROJEKTOM A STAVEBNÝM POVOLENÍM – NOVÉ KOŠARISKÁ (ROVINKA – DUNAJSKÁ LUŽNÁ)

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 03.05.2026
Pozemky na predaj Dunajská Lužná

199,000 € 398 €/m²

člen NARKS

Ponúkame na predaj pozemok Banská Bystrica-Iliaš, siete blízko pozemku

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 800 m²

Lucia Nosálová pod záštitou Broker Consulting a.s. , ponúka na predaj stavebný pozemok! ZÁKLAD

Publikované: 16.10.2023 Aktualizované: 03.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

80,000 € 100 €/m²

člen NARKS

predaj rodinného domu v Tuhrine

Reality Tuhrina

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,776 m²

Na predaj ponúkame krásny rodinný dom s moderným vybavením a veľkým pozemkom. Domček je útulný

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 03.05.2026
Pozemky na predaj Tuhrina

Cena dohodou

člen NARKS

Na predaj pozemok v obci Topoľovka

Reality Topoľovka

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 5,800 m²

Pozemok v lone prírody, len 7 km od Humenného – ideálny na bývanie, hospodárenie či podnikanie

Publikované: 07.08.2025 Aktualizované: 03.05.2026
Pozemky na predaj Topoľovka

Cena dohodou

člen NARKS

Pozemok Liptovský Michal na predaj

Reality Liptovský Michal

Pozemok pre rodinné domy | 1,031 m²

Broker Consulting ponúka na predaj rovinatý pozemok evidovaný v obci Liptovský Michal. Celková

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Michal

89,900 € 87 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj pozemok v obci Hažín nad Cirochou

Reality Hažín nad Cirochou

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,591 m²

Broker Consulting ponúka na predaj v exkluzívnom zastúpení majiteľa pozemok v obchi Hažín nad C

Publikované: 05.03.2025 Aktualizované: 03.05.2026
Pozemky na predaj Hažín nad Cirochou

Cena dohodou

člen NARKS

NA PREDAJ: Stavebný pozemok s výnimočným potenciálom v mestskej časti Bratislava – Devín (Devínska cesta) + možnosť dokúpiť susedný pozemok

Reality Bratislava-Devín

Pozemok pre rodinné domy | 552 m²

Hľadáte výnimočné miesto na bývanie, rekreáciu alebo bezpečnú investíciu? Ponúkame Vám stavebný

Publikované: 04.08.2025 Aktualizované: 03.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devín

Cena dohodou

člen NARKS

Stavebný pozemok priamo v meste na predaJ Banská Bystrica, dostupné všetky IS

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,468 m²

Lucia Nosálová pod záštitou Broker Consulting a.s. ,exkluzívne ponúka na predaj krásny rovinatý

Publikované: 07.05.2024 Aktualizované: 03.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

250,000 € 170 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ - Stavebný pozemok s výnimočným potenciálom v mestskej časti Bratislava – Devín (Devínska cesta) + možnosť dokúpiť susedný pozemok

Reality Bratislava-Devín

Pozemok pre rodinné domy | 537 m²

Publikované: 04.08.2025 Aktualizované: 03.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devín

Cena dohodou

člen NARKS

Stavebný pozemok na predaj - Púchov, Keblie

Reality Púchov

Pozemok pre rodinné domy | Svätoplukova | 2,521 m²

Matej Lipnický, Broker Consulting, a.s. ponúka exkluzívne na predaj stavebný pozemok v mestskej

Publikované: 09.05.2024 Aktualizované: 03.05.2026
Pozemky na predaj Púchov

150,000 € 60 €/m²

člen NARKS

Na predaj stavebný pozemok v krásnej lokalite Malého Dunaja, v blízkosti mesta Komárno

Reality Zlatná na Ostrove

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 801 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 801 m2 v novo vznikajúcom obytnom komplexe Lél par

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 03.05.2026
Pozemky na predaj Zlatná na Ostrove

50,000 € 62 €/m²

člen NARKS

Na predaj stavebný pozemok – Valča (blízko Valčianskej doliny), 1200 m²

Reality Valča

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,200 m²

Ponúkame na predaj krásny stavebný pozemok o výmere 1200 m² v obci Valča, pár minút od známeho

Publikované: 09.07.2025 Aktualizované: 03.05.2026
Pozemky na predaj Valča

74,900 € 62 €/m²

člen NARKS

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Skalka nad Váhom.

Reality Skalka nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 814 m²

Ponúkame vám na predaj stavebný pozemok v obci Skalka nad Váhom, okres Trenčín. VŠEOBECNE * l

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Pozemky na predaj Skalka nad Váhom

Cena dohodou

člen NARKS

REZERVOVANÉ. Ponúkame vám na predaj stavebný pozemok v obci Skalka nad Váhom, okres Trenčín.

Reality Skalka nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 798 m²

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Pozemky na predaj Skalka nad Váhom

Cena dohodou

člen NARKS

Stavebný pozemok s výhľadom na Dunaj, Karpaty a Rakúsko – Kráľovské údolie, Staré Mesto – 841 m²

Reality Bratislava-Staré Mesto

Pozemok pre rodinné domy | 841 m²

Popis nehnuteľnosti: Ponúkame na predaj exkluzívny stavebný pozemok v jednej z najprestížnejšíc

Publikované: 04.07.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Staré Mesto

598,000 € 711 €/m²

člen NARKS

REALFINANC – 100% aktuálny! Predaj stavebný pozemok so stavebným povolením v obci Voderady.

Reality Voderady

Pozemok pre rodinné domy | Pánske pozemky | 735 m²

Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok na realizáciu výstavby vášho vysnívaného bývania! C

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Voderady

170,000 € 231 €/m²

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | Pánske pozemky | 735 m²

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

170,000 € 231 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23090)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Upresniť hľadanie