STAVEBNÝ POZEMOK PRE VÝSTAVBU RD, 717M2, KOŠÚTOVEC, SENICA

Reality Senica

Pozemok pre rodinné domy | Košútovec | 717 m²

A&P REALITNÁ KANCELÁRIA Vám vo výhradnom zastúpení majiteľov ponúka na predaj stavebný pozemok

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Pozemky na predaj Senica

58,500 € 82 €/m²

DVA POZEMKY PRIAMO V PROSTREDÍ LESA, ŠAJDÍKOVÉ HUMENCE, okr. SENICA

Reality Šajdíkove Humence

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 4,003 m²

A&P REALITNÁ KANCELÁRIA Vám s poverením majiteľa ponúka na predaj dva pekné a rovinaté pozemky

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 30.09.2025
Pozemky na predaj Šajdíkove Humence

Info v RK

NA PREDAJ POZEMOK NA VÝSTAVBU RD, 562M2, OSUSKÉ, okr. SENICA

Reality Osuské

Pozemok pre rodinné domy | Osuské | 562 m²

A&P REALITNÁ KANCELÁRIA - Vo výhradnom zastúpení majiteľa vám ponúkame na predaj rovinatý poze

Publikované: 08.07.2025 Aktualizované: 10.09.2025
Pozemky na predaj Osuské

32,000 € 57 €/m²

POZEMOK PRE VÝSTAVBU RODINNÝCH DOMOV, 4243M2, PRIETRŽ, okr. SENICA

Reality Prietrž

Pozemok pre rodinné domy | Prietrž | 4,243 m²

A&P REALITNÁ KANCELÁRIA - V zastúpení majiteľov vám ponúkame na predaj pekný slnečný pozemok v

Publikované: 08.07.2025 Aktualizované: 10.09.2025
Pozemky na predaj Prietrž

Cena dohodou

NA PREDAJ POZEMOK PRE VÝSTAVBU RODINNÉHO DOMU, 810M2, SENICA-ČÁČOV

Reality Senica

Pozemok pre rodinné domy | Čáčov | 810 m²

A&P REALITNÁ KANCELÁRIA - V zastúpení majiteľov Vám ponúkame na predaj pozemok o výmere 810m2,

Publikované: 08.07.2025 Aktualizované: 10.09.2025
Pozemky na predaj Senica

64,900 € 80 €/m²

POZEMOK PRE VÝSTAVBU RODINNÉHO DOMU, 747 m2, PRIETRŽ, okr. SENICA

Reality Prietrž

Pozemok pre rodinné domy | Prietrž | 747 m²

A&P REALITNÁ KANCELÁRIA - V zastúpení majiteľov vám ponúkame na predaj pekný rovinatý pozemok

Publikované: 08.07.2025 Aktualizované: 10.09.2025
Pozemky na predaj Prietrž

52,000 € 70 €/m²

Pozemok pre výstavu rekreačného domu / 545m2, UPI stanovisko obce

Reality Bobrovník

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 545 m²

Ponúkame vám pozemok o výmere 545m2 čistého potenciálu v lokalite Bobrovník-Hliník. Mierne svah

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Pozemky na predaj Bobrovník

62,700 € 115 €/m²

Stavebný pozemok, s možnosťou postavenia domu na kľúč, Čaňa

Reality Čaňa

Pozemok pre rodinné domy | Osloboditeľov | 493 m²

Predaj stavebných pozemkov – lokalita Pri Jazere, Čaňa (západná časť obce) Ponúkame na predaj

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Pozemky na predaj Čaňa

84,990 € 172 €/m²

Reality KOMPLEX s.r.o. Vám ponúka pozemok vo Veľkom Mederi

Reality Veľký Meder

Pozemok pre rodinné domy | 3,921 m²

Ponúkame NA PREDAJ stavebný pozemok nachádzajúci sa v intraviliáne mesta Veľký Meder, v pokojno

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Veľký Meder

50 €/m2 50 €/m2

Reality KOMPLEX s.r.o. Vám ponúka na PREDAJ 9 lukratívnych pozemkov v Šamoríne, časť Bučuháza

Reality Šamorín

Pozemok pre rodinné domy | Bučuháza | 479 m²

Reality KOMPLEX s.r.o. Vám ponúka na PREDAJ 9 lukratívnych pozemkov v Šamoríne, časť Bučuháza!

Publikované: 09.06.2023 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Šamorín

306 €/m2 306 €/m2

Reality KOMPLEX s.r.o. Vám ponúka na PREDAJ pekné, rovinaté pozemky vo veľmi dobrej lokalite mesta Komárom, v Maďarsku!!

Reality Komárom

Pozemok pre rodinné domy | Maďarsko | Komárom | Terffy u

Reality KOMPLEX s.r.o. Vám ponúka na PREDAJ pekné, rovinaté stavebné pozemky vo veľmi dobrej lo

Publikované: 03.12.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Komárom

50,000 € 78 €/m²

Exkluzívne iba u nás Vám Reality KOMPLEX s.r.o., ponúka na predaj lukratívny stavebný pozemok v Komárne !!!

Reality Komárno

Pozemok pre rodinné domy | 379 m²

Exkluzívne iba u nás Vám Reality KOMPLEX s.r.o., ponúka na predaj lukratívny stavebný pozemok

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

63,000 € 166 €/m²

Reality KOMPLEX s.r.o. Vám ponúka na PREDAJ stavebné pozemky v obci Kava za SUPER CENU! / od Komárna 7 km/

Reality Komárno

Pozemok pre rodinné domy | Kava | 7,586 m²

Reality KOMPLEX s.r.o. Vám ponúka na PREDAJ krásny pozemok s rozlohou 7586m²! Ak hľadáte bývan

Publikované: 08.02.2023 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

20 €/m2 20 €/m2

Reality Komplex s.r.o. ponúka na predaj veľký lukratívny pozemok priamo pri rieke Dunaj v obci Ács v Maďarsku.

Reality Ács

Pozemok pre rodinné domy | Maďarsko | Ács | Ács

Reality Komplex s.r.o. vám ponúka na predaj veľký lukratívny pozemok pri rieke Dunaj v obci Ács

Publikované: 24.09.2023 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Ács

365,000 € 42 €/m²

IBA U NÁS! Reality KOMPLEX s.r.o., Vám ponúka na predaj pozemok v prekrásnej dedine, v obci Moča, vhodný na stavbu rodinného domu!

Reality Moča

Pozemok pre rodinné domy | Moča | 1,108 m²

IBA U NÁS Vám Reality KOMPLEX s.r.o.,ponúka na predaj veľký stavebný pozemok o výmere 1108 m2

Publikované: 30.05.2022 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Moča

23,300 € 21 €/m²

IBA U NÁS! Reality KOMPLEX s.r.o. Vám ponúka na predaj lukratívny,rozsiahly stavebný pozemok v Hadovciach na stavbu aj viacerých rodinných domov!!!

Reality Komárno

Pozemok pre rodinné domy | Hadovce | 2,420 m²

Reality KOMPLEX s.r.o. Vám ponúka na predaj pozemok na výstavbu rodinného domu v Hadovciach pri

Publikované: 25.07.2023 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

290,000 € 120 €/m²

Reality KOMPLEX s.r.o., Vám ponúka na predaj stavebný pozemok vo vyhľadávanej časti mesta Komárno, v SOHO PARKU.

Reality Komárno

Pozemok pre rodinné domy | 705 m²

Reality KOMPLEX s.r.o., Vám ponúka na PREDAJ lukratívny stavebný pozemok v Komárne časť Hadovce

Publikované: 02.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

69,000 € 98 €/m²

Reality KOMPLEX s.r.o. Vám ponúka EXKLUZÍVNU PONUKU – stavebné pozemky NA PREDAJ v Maďarsku, blízko hraníc

Reality Komárom

Pozemok pre rodinné domy | Maďarsko | Komárom

Reality KOMPLEX s.r.o. Vám ponúka EXKLUZÍVNU PONUKU – stavebné pozemky NA PREDAJ v Maďarsku, b

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Komárom

55,000 €

Reality KOMPLEX s.r.o. Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj pozemok v obci Veľký Biel

Reality Veľký Biel

Pozemok pre rodinné domy | 545 m²

Reality KOMPLEX s.r.o. Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj pozemok v obci Veľký Biel! Pozemok: 545

Publikované: 28.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Veľký Biel

125,000 € 229 €/m²

Reality KOMPLEX s.r.o., Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj pozemok v obci Okoč

Reality Okoč

Pozemok pre rodinné domy | Moča | 788 m²

Reality KOMPLEX s.r.o. Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj pozemok v obci Okoč Na predaj stavebný

Publikované: 17.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Okoč

85,000 € 108 €/m²

Reality Komplex s.r.o. Vám ponúka pozemok na predaj, blízko centra Dunajskej Stredy

Reality Dunajská Streda

Pozemok pre rodinné domy | Gabčíkovská | 854 m²

Reality Komplex s.r.o. Vám ponúka pozemok na predaj, blízko centra Dunajskej Stredy Ponúkame N

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Dunajská Streda

92,900 € 109 €/m²

Reality Komárno

Pozemok pre rodinné domy | 867 m²

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

105,000 € 121 €/m²

Reality KOMPLEX s.r.o. Vám ponúka na PREDAJ stavebný pozemok v Komárne - časť Malá Iža.

Reality Komárno

Pozemok pre rodinné domy | Malá iža | 800 m²

Reality KOMPLEX s.r.o. Vám ponúka na PREDAJ stavebný pozemok v Komárne - časť Malá Iža. Rovina

Publikované: 19.09.2023 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

65,990 € 82 €/m²

Exkluzívna ponuka: Reality KOMPLEX s.r.o. Vám ponúka lukratívne pozemky na PREDAJ v Chotíne

Reality Chotín

Pozemok pre rodinné domy | 770 m²

Reality KOMPLEX s.r.o. Vám exkluzívne ponúka na PREDAJ tri lukratívne pozemky v Chotíne priamo

Publikované: 25.03.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Chotín

33,990 € 44 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Rodinné domy na predaj (23092)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie