REZERVOVANÉ Pekný pozemok 830 m2 v Slovenskom Grobe so starším domom

Reality Slovenský Grob

Pozemok pre rodinné domy | Chorvátska | 830 m²

REZERVOVANÉ Na predaj pozemok o rozlohe 830 m2 v Slovenskom Grobe na Chorvátskej ulici. Všetky

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Slovenský Grob

300 €/m2 300 €/m2

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Pre konkrétneho klienta hľadám stavebný pozemok v Jarovciach-hotovosť!

Reality Bratislava-Jarovce

Pozemok pre rodinné domy | Jazerná | 700 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám stavebný pozemok v Jarovciach s rozlohou 600 - 700 m2 a za nepre

Publikované: 13.04.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Jarovce

350,000 € 500 €/m²

člen NARKS

Bývajte v „slovenskej Floride: Slnečný pozemok s projektom vily (R7 na dosah)

Reality Dunajská Streda

Pozemok pre rodinné domy | Fialková ulica | 917 m²

Chcete bývať v najprestížnejšej adrese Dunajskej Stredy, kde sa stretáva absolútny pokoj s mode

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Dunajská Streda

149,900 € 163 €/m²

Exkluzívne PNORF – st. pozemok s pekným výhľadom, 2436 m², Dolnokorunská ul. - Devín

Reality Bratislava-Devín

Pozemok pre rodinné domy | Dolnokorunská | 2,436 m²

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj lukratívny pozemok , JV orientácie na D

Publikované: 02.06.2020 Aktualizované: 06.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devín

548,100 € 225 €/m²

Exkluzívne PNORF – stavebný pozemok, 584 m2, 225,-€/m2, Šumperky

Reality Hlohovec

Pozemok pre rodinné domy | Šumperky | 584 m²

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj stavebný pozemok pre individuálnu výsta

Publikované: 02.11.2022 Aktualizované: 18.03.2026
Pozemky na predaj Hlohovec

131,400 € 225 €/m²

PNORF – posledný st. pozemok, 554 m2, 165,-€/m2, IBV Sever – Madunice

Reality Madunice

Pozemok pre rodinné domy | M. R. Štefánika | 554 m²

PNORF – REAL ESTATE ponúka exkluzívne na predaj posledný stavebný pozemok v novovznikajúcej, ci

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Pozemky na predaj Madunice

165 €/m2 165 €/m2

PNORF - stavebný pozemok 803 m² v Kľačanoch – ideálny pre rodinný dom

Reality Kľačany

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 803 m²

Máme pre vás výnimočnú príležitosť – stavebný pozemok s rozlohou 803 m² určený na výstavbu rodi

Publikované: 01.07.2025 Aktualizované: 20.11.2025
Pozemky na predaj Kľačany

55,000 € 68 €/m²

Exkluzívne PNORF – stavebný pozemok, 225,-€/m2, 666 m2, Šumperky

Reality Hlohovec

Pozemok pre rodinné domy | Šumperky | 666 m²

Publikované: 02.11.2022 Aktualizované: 18.03.2026
Pozemky na predaj Hlohovec

149,850 € 225 €/m²

Rezervované/PNORF: Stavebný pozemok s vidieckym domom v Zemianskych Sadoch

Reality Zemianske Sady

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,277 m²

Exkluzívne vám predstavujeme jedinečnú príležitosť – stavebný pozemok s pôvodným vidieckym domo

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 19.04.2026
Pozemky na predaj Zemianske Sady

85,000 € 67 €/m²

PNORF – Developerská príležitosť: Pozemok pre IBV v Kľačanoch, 5964 m²

Reality Kľačany

Pozemok pre rodinné domy | Brehy | 5,964 m²

Exkluzívne v ponuke PNORF – REAL ESTATE predstavujeme strategický investičný pozemok určený na

Publikované: 28.07.2022 Aktualizované: 25.02.2026
Pozemky na predaj Kľačany

32 €/m2 32 €/m2

Exkluzívne PNORF – investičný pozemok, 7039 m², panoramatický výhľad, Devín

Reality Bratislava-Devín

Pozemok pre rodinné domy | Lomnická | 7,039 m²

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj jedinečný pozemok južnej orientácie nad

Publikované: 30.11.2021 Aktualizované: 20.11.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Devín

160 €/m2 160 €/m2

Exkluzívne PNORF – stavebný pozemok, 2019 m2, panoramatický výhľad

Reality Hlohovec

Pozemok pre rodinné domy | Sládkovičova | 2,019 m²

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj stavebný pozemok v lokalite s panoramat

Publikované: 31.05.2018 Aktualizované: 04.05.2026
Pozemky na predaj Hlohovec

Cena dohodou

PNORF – stav. pozemky, od 513 m2, 180 €/m2, Panské pole – Špačince, okr. Trnava

Reality Špačince

Pozemok pre rodinné domy | Športová | 513 m²

PNORF – REAL ESTATE ponúka na predaj krásne pozemky na bývanie v obci Špačince okr. Trnava. Obe

Publikované: 04.10.2020 Aktualizované: 18.03.2026
Pozemky na predaj Špačince

180 €/m2 180 €/m2

PNORF - Stavebný pozemok s panoramatickým výhľadom – IBV Brehy, Kľačany

Reality Kľačany

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 882 m²

PNORF – REAL ESTATE vám exkluzívne ponúka na predaj nadštandardný stavebný pozemok s výmerou 88

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Kľačany

58,000 € 66 €/m²

Exkluzívne PNORF – stavebný pozemok, 225,-€/m2, 693 m2, Šumperky

Reality Hlohovec

Pozemok pre rodinné domy | Šumperky | 693 m²

Publikované: 02.11.2022 Aktualizované: 18.03.2026
Pozemky na predaj Hlohovec

155,925 € 225 €/m²

PNORF – Multifunkčný st. pozemok s rozlohou 914 m² v Nitre, mestská časť Šúdol

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Šúdolská | 914 m²

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj multifunkčný stavebný pozemok pre indiv

Publikované: 20.08.2025 Aktualizované: 20.11.2025
Pozemky na predaj Nitra

167,000 € 183 €/m²

PNORF – investičný pozemok 590 m², šírka 23 m, D1, Leopoldov

Reality Leopoldov

Pozemok pre rodinné domy | Moyzesova | 590 m²

EXKLUZÍVNE IBA V PNORF – REAL ESTATE Vám prinášame jedinečnú príležitosť pre Vašu budúcu invest

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 25.11.2025
Pozemky na predaj Leopoldov

47,000 € 80 €/m²

PNORF – Exkluzívne na predaj stavebný pozemok 1 131 m², šírka 20 m, vinica, Sasinkovo

Reality Sasinkovo

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,131 m²

PNORF – REAL ESTATE vám exkluzívne ponúka stavebný pozemok s južnou orientáciou v tichej a málo

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 10.12.2025
Pozemky na predaj Sasinkovo

55,000 € 49 €/m²

PNORF – stavebný pozemok, 1043 m2, Záhradná ul., Gajary okr. Malacky

Reality Gajary

Pozemok pre rodinné domy | Záhradná | 1,043 m²

PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj stavebný pozemok pre individuálnu výstavbu rodinných dom

Publikované: 22.03.2023 Aktualizované: 20.11.2025
Pozemky na predaj Gajary

120,000 € 115 €/m²

Exkluzívne PNORF – stavebný pozemok, 225,-€/m2, 561 m2, Šumperky, Hlohovec

Reality Hlohovec

Pozemok pre rodinné domy | Šumperky | 561 m²

Publikované: 02.11.2022 Aktualizované: 20.11.2025
Pozemky na predaj Hlohovec

126,225 € 225 €/m²

Exkluzívne PNORF – st. pozemok, 467 m2, šírka 21 m, 189,-€/m2, Bohdanovce nad Trnavou

Reality Bohdanovce nad Trnavou

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 469 m²

Publikované: 04.11.2023 Aktualizované: 16.01.2026
Pozemky na predaj Bohdanovce nad Trnavou

189 €/m2 189 €/m2

Rezervované/PNORF – st. pozemok s vidieckym domom, 2x stodola, pivnica, studňa, pozemok 1852 m2, Pernek

Reality Pernek

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,852 m²

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj stavebný pozemok s výmerou 1852 m² s pô

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Pozemky na predaj Pernek

110,000 € 59 €/m²

PNORF – developerský pozemok, 7305 m2, šírka 35 m, Pastuchov

Reality Pastuchov

Pozemok pre rodinné domy | Tichá | 8,000 m²

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj pre developerské a realizačné stavebné

Publikované: 26.02.2019 Aktualizované: 18.03.2026
Pozemky na predaj Pastuchov

240,000 € 30 €/m²

Exkluzívne PNORF – stavebný pozemok, 881 m2, 100,-€/m2, IS pred pozemkom, Koplotovce

Reality Koplotovce

Pozemok pre rodinné domy | Slepá | 881 m²

Publikované: 26.07.2023 Aktualizované: 20.11.2025
Pozemky na predaj Koplotovce

100 €/m2 100 €/m2

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1306)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30424)
Reality v Martine (743)
Byty na predaj v Bratislave (8556)
Rodinné domy na predaj (23093)
Byty v Banskej Bystrici (1392)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie