Bývanie s kráľovským výhľadom: stavebný pozemok pod Kapušianskym hradom

Reality Kapušany

Pozemok pre rodinné domy | 817 m²

Hľadáte miesto pre svoj nový domov, kde sa spája pokoj prírody s výbornou dostupnosťou do mesta

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Kapušany

79,900 € 98 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

STAVEBNÝ POZEMOK – KVETOSLAVOV

Reality Kvetoslavov

Pozemok pre rodinné domy | Záhradnícka | 769 m²

Ponúkame na predaj pozemok ideálny na stavbu rodinného domu. S rozlohou 770 m2, pravidelným tva

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Kvetoslavov

137,000 € 178 €/m²

PERFEKTNÉ MIESTO PRE VÁŠ BUDÚCI DOMOV | MARCELOVÁ | OKRES KOMÁRNO

Reality Marcelová

Pozemok pre rodinné domy | Lesná | 803 m²

Realitná kancelária Majster Vášho Bývania, s.r.o. vám ponúka na predaj stavebný pozemok v obci

Publikované: 14.05.2025 Aktualizované: 14.05.2025
Pozemky na predaj Marcelová

18,990 € 24 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

STAVEBNÝ POZEMOK PRE DOM ALEBO CHALUPU | RADVAŇ NAD DUNAJOM | OKRES KOMÁRNO

Reality Radvaň nad Dunajom

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,475 m²

Realitná kancelária Majster Vášho Bývania ponúka na predaj slnečný a priestranný pozemok s rozl

Publikované: 14.11.2024 Aktualizované: 12.01.2026
Pozemky na predaj Radvaň nad Dunajom

34,000 € 23 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

STAVEBNÝ POZEMOK V POKOJNEJ ČASTI MESTA S NÁDYCHOM VIDIEKA | KOMÁROM | MAĎARSKO

Reality Komárom

Pozemok pre rodinné domy | Maďarsko | Komárom | Komárom

Ponúkame Vám na predaj pozemky - pre rodinné domy Komárom, Komárom. Plocha: pozemku 1500m2. C

Publikované: 24.02.2023 Aktualizované: 24.02.2023
Pozemky na predaj Komárom

34,500 € 23 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

8,7 ÁROVÝ POZEMOK S ELEKTRINOU A STUDŇOU | MARCELOVÁ | KOMÁRNO

Reality Marcelová

Pozemok pre rodinné domy | Cesta pod Lesom | 4,300 m²

Realitná kancelária Majster Vášho Bývania, s.r.o. ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Mar

Publikované: 06.06.2025 Aktualizované: 06.06.2025
Pozemky na predaj Marcelová

27,000 € 6 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

TICHÉ MIESTO NA VAŠE VYSNÍVANÉ BÝVANIE – 13 ÁROVÝ POZEMOK PRI KOMÁRNE S VÝHĽADOM NA JAZIERKO

Reality Komárno

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,377 m²

Ak hľadáte tiché miesto na postavenie svojho vysnívaného domu, máme pre Vás skvelú ponuku! Pon

Publikované: 08.11.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Pozemky na predaj Komárno

44,000 € 32 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

ROZĽAHLÝ POZEMOK S ROZLOHOU VIAC AKO 30 ÁROV | OKRES KOMÁRNO

Reality Virt

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 3,000 m²

Hľadáte kľud a pokoj v srdci prírody, kde môžete uniknúť každodennému ruchu? Objavte našu exklu

Publikované: 08.11.2024 Aktualizované: 12.01.2026
Pozemky na predaj Virt

41,900 € 14 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

STAVEBNÝ POZEMOK DÉL-KOMÁROM | MAĎARSKO

Reality Komárom

Pozemok pre rodinné domy | Maďarsko | Komárom | Komárom

Príroda, ticho, pokoj a predsa blízko mesta! Naša ďalšia špeciálna ponuka je presne taká. Ponú

Publikované: 16.02.2023 Aktualizované: 11.08.2023
Pozemky na predaj Komárom

79,000 €

Stavebné pozemky v krásnom prostredí na Liptove

Reality Liptovská Sielnica

Pozemok pre rodinné domy | 600 m²

Ponúkame Vám na predaj nové slnečné stavebné pozemky v novom projekte, v obci Liptovská Sielnic

Publikované: 06.04.2023 Aktualizované: 10.10.2025
Pozemky na predaj Liptovská Sielnica

96 €/m2 96 €/m2

člen NARKS

Rovinaté pozemky s IS v Liptovskom Mikuláši

Reality Podtureň

Pozemok pre rodinné domy | K trati | 508 m²

Vyberte si pozemok podľa vlastných predstáv pre spokojné bývanie vo vlastnom dome. V rámci proj

Publikované: 16.07.2025 Aktualizované: 21.10.2025
Pozemky na predaj Podtureň

123 €/m2 123 €/m2

člen NARKS

Slnečné stavebné pozemky v tichom prostredí Liptova

Reality Liptovská Sielnica

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 350 m²

Ponúkame Vám na predaj nové slnečné stavebné pozemky v pokračujúcom projekte úspešného develope

Publikované: 15.08.2025 Aktualizované: 27.01.2026
Pozemky na predaj Liptovská Sielnica

90 €/m2 90 €/m2

člen NARKS

Investičný pozemok na Liptove

Reality Liptovské Kľačany

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 20,000 m²

LiMaxReal Vám ponúka na predaj pozemok o výmere cca 20 000 m2 v malebnej Liptovskej obci Lipto

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 25.11.2025
Pozemky na predaj Liptovské Kľačany

21 €/m2 21 €/m2

člen NARKS

Slnečné stavebné pozemky pre výstavbu RD alebo rekreačného objektu v obci Ižipovce

Reality Ižipovce

Pozemok pre rodinné domy | nezadaná | 425 m²

Ponúkame Vám na predaj nové slnečné stavebné pozemky v obci Ižipovce, s krásnym výhľadom na Cho

Publikované: 06.09.2019 Aktualizované: 10.10.2025
Pozemky na predaj Ižipovce

Cena dohodou

člen NARKS

Na predaj pozemok Plzenská ulica, Košice - Západ

Reality Košice-Západ

Pozemok pre rodinné domy | Plzeňská | 1,384 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj rozľahlý, takmer 14 árový, Pozemok v spodnej časti ulice Plze

Publikované: 10.07.2023 Aktualizované: 10.07.2025
Pozemky na predaj Košice-Západ

100 €/m2 100 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Rovinatý, 10 árový (1.006m2) STAVEBNÝ Pozemok s už VYDANÝM stavebným POVOLENÍM a realizovanou ZÁKLADOVOU DOSKOU, Severná, Veľká Lomnica, VYSOKÉ TATRY

Reality Veľká Lomnica

Pozemok pre rodinné domy | Severná | 1,006 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj rovinatý, 10 árový (1.006m2) STAVEBNÝ Pozemok s už VYDANÝM st

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Lomnica

224,820 € 223 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj 16 árový pozemok PRE vašu budúcu VILU, s potôčikom, pod LESOM, Myslava, Košice

Reality Košice-Myslava

Pozemok pre rodinné domy | 1,588 m²

Ste moderným a produktívnym človekom, ktorý si potrpí na SÚKROMIE, božský pokoj a kontakt s PRÍ

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Myslava

278,850 € 176 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

PREDAJ, stavebný pozemok 3113 m2 v zastavenej časti obce Blahová - okres Dunajská Streda

Reality Blahová

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 3,113 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok v obci Blahová okres Dunajská Streda. Ponúkaný pozemok má celko

Publikované: 31.08.2025 Aktualizované: 31.08.2025
Pozemky na predaj Blahová

Info v RK

PREDAJ, stavebný pozemok 1005 m2 v zastavenej časti obce Blahová - okres Dunajská Streda

Reality Blahová

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,005 m²

Publikované: 31.08.2025 Aktualizované: 31.08.2025
Pozemky na predaj Blahová

72,000 € 72 €/m²

Rovinatý pozemok na predaj

Reality Dúbravka

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,201 m²

Hľadáte ideálne miesto pre svoj vysnívaný dom? Ponúkame na predaj slnečný a rovinatý pozemok v

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Pozemky na predaj Dúbravka

32,500 € 15 €/m²

Pozemok s projektom a stavebným povolením, Prúdy Sereď

Reality Sereď

Pozemok pre rodinné domy | Šulekovská | 603 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v ulici Za Kaplnkou - obytná zóna Prúdy Sereď. V ponuke

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 27.02.2026
Pozemky na predaj Sereď

125,000 € 207 €/m²

Posledné 6 árové Stavebné pozemky Prúdy Sereď

Reality Sereď

Pozemok pre rodinné domy | Prúdy Sereď | 603 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky - pre rodinné domy v lokalite Prúdy v Seredi. K dispozícii súuž

Publikované: 09.03.2023 Aktualizované: 10.12.2025
Pozemky na predaj Sereď

Cena dohodou

STAVEBNÉ POZEMKY v Šintave - Malé Sihote

Reality Šintava

Pozemok pre rodinné domy | pri Proletárskej ulici | 600 m²

NOVÉ BÝVANIE PRI PRÍRODE: Posledné 4 stavebné pozemky pre Váš rodinný dom v Šintave (Lokalita M

Publikované: 12.09.2023 Aktualizované: 02.12.2025
Pozemky na predaj Šintava

Cena dohodou

Ponúkam na predaj stavebný pozemok vo Veľkej Lomnici (749m2), IS a cesta vybudované.

Reality Veľká Lomnica

Pozemok pre rodinné domy | 749 m²

Ponúkam na predaj slnečný - stavebný pozemok v novo vybudovanej lokalite nachádzajúci sa na ul.

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Pozemky na predaj Veľká Lomnica

159,900 € 213 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30424)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1306)
Reality v Martine (743)
Byty v Banskej Bystrici (1392)
Byty na predaj v Bratislave (8556)
Rodinné domy na predaj (23093)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie