Pozemok o výmere 1 130 m2, Košice - Západ

Reality Košice-Západ

Pozemok pre rodinné domy | - | 1,130 m²

LCF Real ponúka na predaj pozemok o výmere 1 130 m2, ktorý sa nachádza v k.ú. Terasa a ktorého

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Západ

55,000 € 49 €/m²

Veľký pozemok v obci Chmeľov na predaj

Reality Chmeľov

Pozemok pre rodinné domy | 3,943 m²

Realitná kancelária AVLAS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný pozemok v obci Chmeľov, okr.

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Chmeľov

165,000 € 42 €/m²

Pozemok na predaj – 3581 m², Malá Iža (pri Komárne) – vhodný na výstavbu viacerých rodinných domov

Reality Komárno

Pozemok pre rodinné domy | Malá Iža | 3,581 m²

Pozemok na predaj – 3581 m², Malá Iža (pri Komárne) – vhodný na výstavbu viacerých rodinných do

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

297,500 € 83 €/m²

Pozemok na predaj – 448 m², Malá Iža (pri Komárne)

Reality Komárno

Pozemok pre rodinné domy | Malá Iža | 448 m²

Pozemok na predaj – 448 m², Malá Iža (pri Komárne) Ponúkame na predaj pozemok s výmerou 448 m²,

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

37,200 € 83 €/m²

ESTATERS | Na predaj stavebný pozemok (1 176 m²), Dulova Ves

Reality Dulova Ves

Pozemok pre rodinné domy | - | 1,176 m²

Realitná kancelária ESTATERS Vám v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj výnimočný st

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Dulova Ves

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Na Rúrkach pozemok na predaj Prešov

Reality Prešov

Pozemok pre rodinné domy | Na Rúrkach | 916 m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ: Pozemok 916 m² v lokalite Rúrky – západ Hľadáte pozemok s perfektnými

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

Cena dohodou

Nadštandardný pozemok 2 150 m² pod Malkovskou hôrkou

Reality Prešov

Pozemok pre rodinné domy | Malkovská | 2,150 m²

Hľadáte veľkorysý priestor pre svoje bývanie alebo bezkonkurenčnú investičnú príležitosť v Preš

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

175,000 € 81 €/m²

Lukrátívne stavebné pozemky na predaj 807m2

Reality Chorvátsky Grob

Pozemok pre rodinné domy | - | 807 m²

Stavebné pozemky – Chorvátsky Grob (top lokalita) Ponúkame na predaj stavebné pozemky o výmere

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Chorvátsky Grob

225,960 € 280 €/m²

Slnečný pozemok s výhľadom na Nízke Tatry – Brezno

Reality Brezno

Pozemok pre rodinné domy | Šiašovo | 1,021 m²

Hľadáte ideálne miesto pre svoj nový domov, alebo rekreačné sídlo? Ponúkame vám na predaj výnim

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Brezno

69 €/m2 69 €/m2

2 stavebné pozemky na výstavbu RD alebo rekreačného sídla.

Reality Brezno

Pozemok pre rodinné domy | Potočná | 2,042 m²

Ponúkame na predaj výnimočný pozemok v tichej a krásnej lokalite Šiašovo v Brezne. Parcela s vý

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Brezno

70,449 € 35 €/m²

Predáme stavebný pozemok 2387 m2 vo Veľkej Frankovej

Reality Veľká Franková

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,387 m²

Realitná kancelária Camino Reality Vám ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 2387 m2 priam

Publikované: 06.12.2025 Aktualizované: 10.12.2025
Pozemky na predaj Veľká Franková

79 €/m2 79 €/m2

Predám stavebný pozemok pre RD Nitra - Šúdol.

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Šúdol | 1,326 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok - pre rodinné domy Nitra, Šúdol. Plocha: pozemku 1326m2. Mierne

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

1 € 0 €/m²

Predám stavebný pozemok na RD v Banskej Štiavnici.

Reality Banská Štiavnica

Pozemok pre rodinné domy | Nad Štiavnicou | 648 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok - pre rodinný dom Banská Štiavnica, Nad Štiavnicou. Nachádza sa

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Banská Štiavnica

145,000 € 224 €/m²

Veľkorysý pozemok na výstavbu Prešov, Solivar

Reality Prešov

Pozemok pre rodinné domy | Na Brehu | 4,540 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj veľkorysý pozemok v Prešove, v miestnej časti Solivar v ulici boh

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

165 €/m2 165 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Rozľahlý slnečný pozemok 3576m2 s potenciálom v Šarišskej Porube

Reality Šarišská Poruba

Pozemok pre rodinné domy | 3,576 m²

Zaujímavá cena ??? cena, Možnosť cenovej DOHODY ????? Hľadáte pokojné miesto pre svoj vysn

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Šarišská Poruba

49,990 € 14 €/m²

Veľký pozemok v obci PODHORANY pri Prešove, na predaj

Reality Podhorany

Pozemok pre rodinné domy | 4,943 m²

Realitná kancelária AVLAS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný pozemok v obci Podhorany pri

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Podhorany

129,990 € 26 €/m²

Pozemok na výstavbu RD v obci Svinia

Reality Svinia

Pozemok pre rodinné domy | 1,023 m²

Realitná kancelária AVLAS REALITY Vám ponúka na predaj pozemok v obci Svinia pri Prešove. Predm

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Svinia

53,000 € 52 €/m²

Stavebný pozemok na predaj v obci Mlynica

Reality Mlynica

Pozemok pre rodinné domy | - | 719 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj stavebný pozemok v atraktívnej lokalite Tatranské smaragdy v podt

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Mlynica

89,000 € 124 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK so STAV. POVOLENÍM, NIŽNÝ KLÁTOV

Reality Nižný Klátov

Pozemok pre rodinné domy | - | 792 m²

LCF Real Vám ponúka vo výhradnom zastúpení na predaj stavebný pozemok so stavebným povolením a

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Nižný Klátov

185,990 € 235 €/m²

Perfektný pozemok na dom alebo projekt viacerých domov

Reality Malý Horeš

Pozemok pre rodinné domy | Oncsa | 2,485 m²

Na predaj atraktívny pozemok nachádzajúci sa v obci Malý Horeš, na pokojnej ulici Oncsa. Táto l

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Malý Horeš

24,000 € 10 €/m²

Na predaj stavebné pozemky – Košice, Barca

Reality Košice-Barca

Pozemok pre rodinné domy | Osloboditeľov | 500 m²

Ponúkame na predaj 3 stavebné pozemky nachádzajúce sa v zastavanom území mesta Košice – mestská

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Barca

220 €/m2 220 €/m2

Ponúkame na predaj veľký pozemok na okraji obce.

Reality Hermanovce

Pozemok pre rodinné domy | 1,970 m²

Ponúkame na predaj veľký stavebný pozemok na okraji obce Hermanovce, vzdialenej od mesta Prešov

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Hermanovce

49,990 € 25 €/m²

Stavebný pozemok s panoramatickým výhľadom Mýto Nízke Tatry

Reality Mýto pod Ďumbierom

Pozemok pre rodinné domy | - | 684 m²

Zabudnite na stiesnenú zástavbu v údolí. Tento pozemok sa nachádza na vyvýšenom, slnečnom miest

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Mýto pod Ďumbierom

129,000 € 189 €/m²

Pozemok na predaj v meste Hanušovce nad Topľou

Reality Hanušovce nad Topľou

Pozemok pre rodinné domy | Mierová | 951 m²

Realitná kancelária AVLAS REALITY Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj svahovitý pozemok na výstavbu

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Hanušovce nad Topľou

44,000 € 46 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (734)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Byty v Banskej Bystrici (1397)
Rodinné domy na predaj (23073)
Byty na predaj v Bratislave (8556)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Upresniť hľadanie