Rovinatý stavebný pozemok o veľkosti skoro 1400 m2 so stromami

Reality Suchá nad Parnou

Pozemok pre rodinné domy | Vedľajšia | 1,393 m²

ASGARD home reality exkluzívne ponúka na predaj rovinatý stavebný pozemok o veľkosti 1393 m2 v

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Suchá nad Parnou

95,000 € 68 €/m²

Ponúkame na predaj pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu v Nedede

Reality Neded

Pozemok pre rodinné domy | . | 557 m²

Heaven reality ponúka na predaj pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu v Nedede. Rozloha: 5

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Neded

31,990 € 57 €/m²

Exkluzívny stavebný pozemok na golfovom ihrisku – Malý Slavkov

Reality Malý Slavkov

Pozemok pre rodinné domy | Golfová | 845 m²

Exkluzívny stavebný pozemok na golfovom ihrisku – Malý Slavkov Ponúkame na predaj výnimočný st

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Malý Slavkov

139,000 € 164 €/m²

Ponúkame na predaj pozemok so stav. povolením v Záp. Tatrách

Reality Habovka

Pozemok pre rodinné domy | Blatná | 0 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok v Západných Tatrách v obci Habovka pri Zuberci v novovytvorenej

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Habovka

92,250 €

Pozemok pre výstabu rodinného domu Košťany nad Turcom

Reality Košťany nad Turcom

Pozemok pre rodinné domy | - | 0 m²

Sprostredkujem predaj pozemku určeného na výstavbu rodinného domu v obci Košťany nad Turcom. Po

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Košťany nad Turcom

92,000 €

Pozemok na predaj – 462 m², Malá Iža (pri Komárne)

Reality Komárno

Pozemok pre rodinné domy | Malá Iža | 462 m²

Pozemok na predaj – 462 m², Malá Iža (pri Komárne) Ponúkame na predaj pozemok s výmerou 462 m²,

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

38,400 € 83 €/m²

Lukratívny pozemok pre váš domov – 1124 m², Andovce (len 3 km od NZ)

Reality Andovce

Pozemok pre rodinné domy | Dlhá | 1,124 m²

Hľadáte ideálne miesto pre stavbu rodinného domu, kde sa spája ticho vidieka s blízkosťou mesta

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Andovce

85,000 € 76 €/m²

Investičný pozemok Kechnec, Košice-okolie

Reality Kechnec

Pozemok pre rodinné domy | - | 4,383 m²

NA PREDAJ INVESTIČNÝ POZEMOK V OBCI KECHNEC – 4383 m², IS, ASFALTOVÝ PRÍSTUP, Realitná kancelár

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Kechnec

136 €/m2 136 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Krásny pozemok 650m2 pri lese akurát na chatu!

Reality Bratislava-Lamač

Pozemok pre rodinné domy | Cesta na Klanec | 650 m²

Krásny pozemok 650m2 akurát na chatu! Kód územia 1203 Chata a rekreácia + Krásny lesné prost

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Lamač

130,000 € 200 €/m²

VEĽKÝ STAVEBNÝ POZEMKOM, UL. HLAVNÁ, VALALIKY

Reality Valaliky

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 1,000 m²

Ponúkame na predaj veľký stavebný pozemok s výmerou 1000 m² na Hlavnej ulici v obci Valaliky. P

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Valaliky

230,000 € 230 €/m²

Výhodná cena! Pozemok na predaj v obci Fintice

Reality Fintice

Pozemok pre rodinné domy | 1,500 m²

Realitná kancelária AVLAS REALITY Vám ponúka na predaj pozemok v obci Fintice pri Prešove. Poz

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Fintice

88,000 € 59 €/m²

Pozemky na predaj v obci Podhorany pri Prešove

Reality Podhorany

Pozemok pre rodinné domy | x | 0 m²

Realitná kancelária AVLAS REALITY Vám ponúka na predaj pozemok, alebo dva pozemky v obci Podhor

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Podhorany

92,000 €

IDEÁLNY STAVEBNÝ POZEMOK, ĎURĎOŠÍK

Reality Ďurďošík

Pozemok pre rodinné domy | - | 500 m²

LCF Real ponúka vo výhradnom zastúpení na predaj ideálny stavebný pozemok s výmerou 490 m2 a po

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Ďurďošík

110,000 € 220 €/m²

Stavebné pozemky s výmerou 8 714m2, Tornaľa - Starňa

Reality Tornaľa

Pozemok pre rodinné domy | - | 8,714 m²

Ponúkame na predaj stavebné pozemky s výmerou 8 714m2 v obci Tornaľa, katastrálne územie Starňa

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Tornaľa

19 €/m2 19 €/m2

POZEMOK so stavebným povolením 800m2 PREŠOV Vydumanec

Reality Prešov

Pozemok pre rodinné domy | Zajačia | 800 m²

Realitná kancelária AVLAS REALITY s.r.o., ponúka na predaj rovinatý pozemok nachádzajúci sa v P

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

Cena dohodou

Predám 3 pozemky Nitra - Zobor -Šindolka. 600, 650, 650.

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Šindolka | 1,000 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 x pozemky - pre rodinné domy Nitra - Šindolka. Plocha: pozemku 2 x 650

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

112,000 € 112 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj stavebných pozemkov – Karlová (pri Martine)

Reality Karlová

Pozemok pre rodinné domy | - | 912 m²

Exkluzívna ponuka stavebných pozemkov v obci Karlová – bývanie v harmónii s prírodou, len pár m

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Karlová

62 €/m2 62 €/m2

Veľký stavebný pozemok na začiatku obce so starým domom a garážou

Reality Dolné Dubové

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 1,049 m²

ASGARD home reality exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok o veľkosti 1094 m2 so starším

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Dolné Dubové

150,000 € 143 €/m²

Pozemok na predaj obec Haniska / Prešov

Reality Haniska

Pozemok pre rodinné domy | 723 m²

Realitná kancelária Avlas Reality s.r.o. Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Haniska p

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Haniska

102,000 € 141 €/m²

Pozemok na predaj – 705 m², Malá Iža (pri Komárne)

Reality Komárno

Pozemok pre rodinné domy | Malá Iža | 705 m²

Pozemok na predaj – 705 m², Malá Iža (pri Komárne) Ponúkame na predaj pozemok s výmerou 705 m²,

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

58,500 € 83 €/m²

Pozemok v srdci obce Veľká Ida

Reality Veľká Ida

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 680 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj pozemok o výmere 680 m2 pre výstavbu rodinného domu v srdci obce

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Veľká Ida

66,500 € 98 €/m²

AARK: Stavebný pozemok - 1.644 m², Ratnovce - 4 km od Piešťan

Reality Ratnovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,644 m²

AARK realitná kancelária, s.r.o. Peter Benedik 0918 456 305 benedik@aark.sk --------------

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Ratnovce

98 €/m2 98 €/m2

AARK: Stavebný pozemok vhodný na dvojdom, HÁJSKE - 25 km od Nitry

Reality Hájske

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 768 m²

AARK realitná kancelária s.r.o. - Mgr. Alexandra Artimovičová 0910 251 135, artimovicova@aark.s

Publikované: 19.12.2024 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Hájske

44,500 € 58 €/m²

Výhodná cena- ideálny SP v Green Residencii pri jazere

Reality Senec

Pozemok pre rodinné domy | 643 m²

Ponúkame na predaj exkluzívny stavebný pozemok v Green Residencii v Hrubej Borši pri Senci, kt

Publikované: 18.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Senec

270 €/m2 270 €/m2

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Rodinné domy na predaj (23074)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1397)
Byty na predaj v Bratislave (8558)
Reality v Martine (734)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30426)
Upresniť hľadanie