Pozemok pre rodinné domy | Ul. Červenej Armády | 1,714 m²
Hľadáte pozemok, ktorý nikto neprehliadne? Miesto, kde sa vaša stavba stane dominantou vstupu d
199,500 € 116 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 691 m²
Bohumír Zaujec (RECLOUD Reality partner) prináša na predaj stavebný pozemok na okamžitú výstavb
124,800 € 181 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Vašinova | 800 m²
Ponúkame na predaj rovinatý, slnečný stavebný pozemok s výnimočným potenciálom využitia. Pozem
185,000 € 231 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 2,548 m²
Na predaj priestranný stavebný pozemok – Vyšná Myšľa, Košice – okolie Ponúkame Vám na predaj ve
145,000 € 57 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,073 m²
Miesto, kde máte pokoj, krásne výhľady, ktoré sa neopozerajú, a výbornú dostupnosť. V Kapušanoc
79,900 € 74 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Vajsov | 946 m²
Hľadáte rovinatý a veľmi praktický stavebný pozemok na výstavbu svojho vysnívaného domu? Potreb
59,900 € 63 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,236 m²
Ponúkame na predaj krásny pozemok s rozlohou 1236 m² v obci Pružina, okres Považská Bystrica.
85 €/m2 85 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Keblie | 1,251 m²
Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok o výmere 1 251 m², nachádzajúci sa v obci Streženic
129,999 € 104 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Milochov | 2,848 m²
Ponúkame na predaj priestranný stavebný pozemok o celkovej výmere 2 848 m², nachádzajúci sa v p
80 €/m2 80 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | 729 m²
Hľadáte ideálne miesto pre svoj nový domov, kde nájdete absolútny pokoj a súkromie? Ponúkame vá
22,000 € 30 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,441 m²
Cena: 33 900 € Pôvodná cena: 35 900 € Exkluzívne ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok ur
33,900 € 24 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 2,035 m²
Stavebný pozemok v tichom prostredí pod lesom – 2 035 m² Ponúkame na predaj stavebný pozemok s
95,000 € 47 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,963 m²
Hľadáte pokoj vidieka s výbornou dostupnosťou do mesta? Postavte si svoj vysnívaný domov na okr
43 €/m2 43 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | 946 m²
Ponúkame na predaj slnečný pozemok o výmere 946 m² s ideálnou dispozíciou približne 13 × 68 m,
67,300 € 71 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 820 m²
Bohumír Zaujec (RECLOUD Reality partner) prináša na predaj pozemok pre zastavanie v malebnej o
22,400 € 27 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 717 m²
Hľadáte ideálny pozemok na výstavbu svojho vysnívaného domu? Máme pre vás skvelú ponuku! Slnečn
122,000 € 170 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 652 m²
Bohumír Zaujec (RECLOUD Reality partner) prináša na predaj pozemok navrhnutý v územnom pláne me
48,700 € 75 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 760 m²
Realitná kancelária Knap a Partneri ponúka na predaj stavebný pozemok s ideálnou výmerou 760 m²
98,800 € 130 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Širiava | 1,070 m²
Ponúkame na predaj pozemok s výmerou 1070 m2 v meste Hanušovce nad Topľou, na ulici Širiava. Po
47,900 € 45 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,052 m²
Ponúkam na predaj slnečný stavebný pozemok v obci Veľká Čierna. Pozemok má výmeru 1 052 m² s ro
78,980 € 75 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 4,141 m²
Exkluzívne: Kráľovský pozemok v slobodnom kráľovskom meste!!! Cena pozemku: 156 000euro Projek
159,900 € 39 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 883 m²
Spoločnosť Premium Living ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok vhodný na výstavbu rodinnéh
53,000 € 60 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,230 m²
Ponúkame na predaj slnečný pozemok o výmere 1230 m² v atraktívnej časti obce Pružina. Lokalit
85 €/m2 85 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | 1,181 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj stavebný pozemok 1181 m2 nachádzajúci v obci Oravská Jasenica mie
70 €/m2 70 €/m2
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.