Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 650 m²
Na predaj stavebné pozemky – obec Velčice Ponúkame na predaj 6. stavebných pozemkov v obci Vel
54 €/m2 54 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | 658 m²
NA PREDAJ: INVESTIČNÝ POZEMOK v obci Likavka pri Ružomberku – 658 m² | Krásne výhľady a budúci
69,090 € 105 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 800 m²
Miesto, kde si postavíte domov...rána na terase zaliate slnkom, ticho, zeleň a výhľady, ktoré V
133,600 € 167 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 960 m²
Hľadáte ideálne miesto pre váš budúci domov? V obci s kompletnou občianskou vybavenosťou vám po
134,200 € 140 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,317 m²
Výmera: 1 317 m² | Cena: 54 999 € Ponúkame vám jedinečnú príležitosť kúpy priestranného, rovin
54,999 € 42 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Vašinova | 800 m²
Predstavte si miesto, kde si môžete postaviť dom presne podľa svojich predstáv… Ponúkame na pre
185,000 € 231 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 734 m²
Hľadáte kus vlastnej zeme v regióne s výbornou dostupnosťou, kde si môžete už dnes vyložiť nohy
75,000 € 102 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 2,109 m²
Exkluzívne Vám ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Kovarce, okres Topoľčany. Celková roz
53,000 € 25 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Srnčia | 785 m²
Ponúkame vám na predaj stavebný pozemok s platným stavebným povolením, s inžinierskymi sieťami
139,900 € 178 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Srnčia | 818 m²
Ponúkame vám na predaj stavebný pozemok s inžinierskymi sieťami v Banskej Štiavnici, časť Štefu
89,900 € 110 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,400 m²
Ponúkame k predaju atraktívny rovinatý slnečný pozemok určený na výstavbu rodinných domov v mal
60 €/m2 60 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Československých tankistov | 2,627 m²
AnabellReal I stavebný pozemok I 3 rodinné domy I pozemok o výmere 2.627 m2 I Bratislava – Záho
321 €/m2 321 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | 1,032 m²
Hľadate miesto, kde by ste chceli bývať, staviať, ktoré by bolo mimo mestského ruchu a zároveň
119,990 € 116 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 2,371 m²
Hľadáte pokoj vidieka s výbornou dostupnosťou do mesta? Postavte si svoj vysnívaný domov na okr
43 €/m2 43 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | 830 m²
Premium Living vám s radosťou predstavuje Individuálnu domovú výstavbu Ješkova Ves – novú lokal
58.7 €/m2 59 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | 1,025 m²
Ponúkame Vám exkluzívne na predaj pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu v obci Tehla (okres
17,500 € 17 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 830 m²
Exkluzívne na predaj rovinatý rekreačný pozemok o veľkosti 830m2 priamo v obci Hodruša-Hámre, č
45,000 € 54 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,427 m²
Premium Living ponúka na predaj dva krásne, slnečné stavebné pozemky v pokojnej a vyhľadávanej
40,000 € 28 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Kutnohorská | 279 m²
ZÁKLADNÉ ÚDAJE: - lokalita: Banská Štiavnica, ulica Kutnohorská - dom sa nachádza priamo v hist
89,000 € 319 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 6,148 m²
BRANISLAV ČURI REALITY ponúka na predaj developerký pozemok o výmere 6 184 m² určený na develo
1,200,000 € 195 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 890 m²
Spoločnosť CORRIS, v zastúpení klienta, ponúka na predaj lukratívny stavebný pozemok v zaujímav
229,000 € 257 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,350 m²
Dávame vám do pozornosti skvelú príležitosť – stavebný pozemok v lukratívnej časti mesta Prievi
253,600 € 188 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,427 m²
Ponúkame na predaj krásny, slnečný a rovinatý pozemok nachádzajúci sa v obci Hodkovce, vzdialen
244,000 € 171 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 581 m²
Exkluzívne Vám ponúkame na predaj stavebný pozemok pre rodinný dom v Banskej Bystrici na Fončor
250,000 € 430 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.