Na predaj pozemok vhodný na výstavbu RD v obci Mostová

Reality Mostová

Pozemok pre rodinné domy | Mostová | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj pozemok vhodný na výstavbu RD v obci Mo

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Mostová

80,000 €

Na predaj pozemok vhodný na výstavbu RD v obci Dvorníky

Reality Dvorníky

Pozemok pre rodinné domy | Dvorníky | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj pozemok vhodný na výstavbu RD v obci Dv

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Dvorníky

59,990 €

Na predaj pozemok vhodný na výstavbu RD v obci Tomášikovo

Reality Tomášikovo

Pozemok pre rodinné domy | Tomášikovo | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj pozemok vhodný na výstavbu RD v obci To

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Tomášikovo

41,000 €

predaj-Pozemok vhodný na výstavbu RD v obci Suchá nad Parnou

Reality Suchá nad Parnou

Pozemok pre rodinné domy | Suchá nad Parnou | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj veľký pozemok vhodný na výstavbu RD v o

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Suchá nad Parnou

218,000 €

Pozemok na predaj Kapince

Reality Kapince

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Naša realitná kancelária LP reality ponúka na predaj zaujímavú investičnú príležitosť v obci Ka

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Kapince

90,000 €

Na predaj pozemok vhodný na výstavbu RD v obci Horná Streda

Reality Horná Streda

Pozemok pre rodinné domy | Horná Streda | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj pozemok vhodný na výstavbu RD v obci Ho

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Horná Streda

74,500 €

Krásny rovný pozemok v Brezne - Šiašovo

Reality Brezno

Pozemok pre rodinné domy | Šiašovo | 815 m²

Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok o výmere 815 m² v tichej a príjemnej lokalite Brezn

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Brezno

52,000 € 64 €/m²

Pozemok na výstavbu, Košice - Okolie, Seňa, všetky IS

Reality Seňa

Pozemok pre rodinné domy | Seňa | 1,839 m²

Norbert Mészaros a Leaders & Partners reality s.r.o. ponúka na predaj so súhlasom majiteľa poze

Publikované: 14.03.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Seňa

134,500 € 73 €/m²

Pozemok o výmere 1527 m² , KRÁSNOHORSKÁ DLHÁ LÚKA

Reality Krásnohorská Dlhá Lúka

Pozemok pre rodinné domy | 1,527 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj rovinatý pozemok (záhradu) v obci Krásn

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Krásnohorská Dlhá Lúka

120,000 € 79 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v Maďarsku v obci Bózsva, 30 km od Košíc.

Reality Bózsva

Pozemok pre rodinné domy | Maďarsko | Bózsva | Bózsva

Leaders & Partners reality s.r.o. ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Bózsva s celkovou ro

Publikované: 04.10.2023 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Bózsva

29,000 € 13 €/m²

Na predaj pozemok v Maďarsku v obci Hidvégardó.

Reality Hidvégardó

Pozemok pre rodinné domy | Maďarsko | Hidvégardó | Hidvégardó

Leaders & Partners reality s.r.o. ponúka na predaj so súhlasom majiteľa stavebný pozemok v Maďa

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Hidvégardó

35,000 € 13 €/m²

Pozemok za výhodnú cenu v Maďarsku, Gagyvendégi.

Reality Gagyvendégi

Pozemok pre rodinné domy | Maďarsko | Gagyvendégi

Zuzana Miškey a Leaders & Partners reality s.r.o. ponúka na predaj so súhlasom majiteľa stavebn

Publikované: 03.04.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Gagyvendégi

8,000 € 3 €/m²

Pozemok o výmere 509 m² , KRÁSNOHORSKÁ DLHÁ LÚKA

Reality Krásnohorská Dlhá Lúka

Pozemok pre rodinné domy | 509 m²

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Krásnohorská Dlhá Lúka

42,000 € 83 €/m²

Pozemok o výmere 763,5 m² , KRÁSNOHORSKÁ DLHÁ LÚKA

Reality Krásnohorská Dlhá Lúka

Pozemok pre rodinné domy | 763.5 m²

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Krásnohorská Dlhá Lúka

62,000 € 81 €/m²

PREDAJ stavebný pozemok Rajka

Reality Rajka

Pozemok pre rodinné domy | Maďarsko | Rajka | Rákoczi Ferenc

Realitná kancelária Leaders & Partners - L&P reality s.r.o. pobočka Bratislava ponúka na preda

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Rajka

95,000 €

Stavebný pozemok 676 m² | tichá lokalita | Trebišov

Reality Trebišov

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj stavebný pozemok v atraktívnej a pokojn

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Trebišov

106 €/m2

Na predaj stavebný pozemok v obci Telkibánya.

Reality Telkibánya

Pozemok pre rodinné domy | Maďarsko | Telkibánya | Telkibanya

Leaders & Partners reality s.r.o. ponúka na predaj so súhlasom majiteľa pozemok s celkovou rozl

Publikované: 11.09.2023 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Telkibánya

40,000 € 40 €/m²

PREDAJ stavebný pozemok Veľká Ida 2160 m2!!!

Reality Veľká Ida

Pozemok pre rodinné domy | 2,160 m²

Jaroslava Juríková a Leaders & Parteners reality ponúkame na predaj rozsiahly rovinatý pozemok

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Ida

85,000 € 39 €/m²

PREDAJ stavebný pozemok Bezenye

Reality Bezenye

Pozemok pre rodinné domy | Maďarsko | Bezenye | Faiskola utca

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj stavebný pozemok s rozlohou 1250 m2 v m

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Bezenye

124,000 € 99 €/m²

Stavebný pozemok s výhľadom na mesto | CÁDROVA, BA III

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Cádrova | 0 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj stavebný pozemok v tichej lokalite s vý

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

410,400 €

Na predaj 2 pozemky vhodné na výstavbu RD v obci Čáry

Reality Čáry

Pozemok pre rodinné domy | Školská | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Senica ponúka na predaj pozemky vhodné na výstavbu RD v obci Č

Publikované: 17.04.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Čáry

39,380 €

Výhľad na Karpaty-pozemok vhodný na výstavbu RD v Trstíne

Reality Trstín

Pozemok pre rodinné domy | Trstín | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj pozemok vhodný na výstavbu RD v obci Tr

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Trstín

125,000 €

Na predaj stavebný pozemok v Skalici časť Špety

Reality Skalica

Pozemok pre rodinné domy | Špety | 1,500 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Senica ponúka na predaj stavebný pozemok v Skalici časť Špety

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Skalica

90,000 € 60 €/m²

Predaj - stavebný pozemok v Galante na ul. Mládežnícka štvrť

Reality Galanta

Pozemok pre rodinné domy | Mládežnícka štvrť | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj stavebný pozemok v Galante na ulici Mlá

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026