Chorvátsko, pekný 3 izbový apartmán 120 metrov od mora

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

DADOT exkluzívne ponúka 3-izbový apartmán v obľúbenej dovolenkovej oblasti ostrov VIR, iba 120

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

128,000 € 2424 €/m²

EXLUZÍVNE v Slovenskej Vsi predaj 4 izb. RD o ploche 200 m2 a pozemok 896 m2.

Reality Slovenská Ves

Rodinný dom | - | 200 m²

TOP – CITY EXKLUZÍVNE v obci Slovenská Ves ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom o ploche 200

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Slovenská Ves

135,000 € 675 €/m²

Pozemok v obci Rešica

Reality Rešica

Pozemok pre rodinné domy | - | 2,202 m²

Spoločnosť RF Reality Financie Vám ponúka jedinečnú príležitosť získať vlastný pozemok s domom

Publikované: 23.12.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Rešica

54,900 € 25 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predám záhradku s elektrickou a vodovodnou prípojkou

Reality Zvolen

Záhrada | Jabloňová | 607 m²

V záhradkárskej osade Stráň – Borová hora ponúkam na predaj dvojzáhradku s murovaným záhradným

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Zvolen

45,000 € 74 €/m²

Udržiavaná záhradka s chatou - Zlatý potok

Reality Zvolen

Záhrada | M. Rázusa | 213 m²

V záhradkárskej osade Na Hlinách - Zlatý potok ponúkam na predaj vysporiadanú záhradku s chatko

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Zvolen

17,000 € 80 €/m²

Predám rekonštruovaný 1,5 izbový byt na Námestí SNP

Reality Zvolen

1 izbový byt | Námestie SNP | 37.1 m²

Priamo na Námestí SNP ponúkam na predaj rekonštruovaný 1,5 izbový byt o výmere 37,1 m2. Nehnute

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Zvolen

134,900 € 3636 €/m²

Predám vysporiadanú záhradu s úžitkovou vodou - 422 m2

Reality Zvolen

Záhrada | A. Hlinku | 422 m²

V záhradkárskej osade Amfiteáter - Zlatý potok ponúkam na predaj väčšiu vysporiadanú záhradu o

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Zvolen

19,000 € 45 €/m²

Predaj 5 izbovej novostavby domu v obci Bartošovce

Reality Bartošovce

Rodinný dom | - | 133 m²

Pozor, táto inzercia môže spôsobiť nečakanú túžbu presťahovať sa do malebnej obce Bartošovce. M

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bartošovce

299,000 € 2248 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2 izbový byt s pivnicou, Ružinov, novostavba

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Sputnikova | 54 m²

2-izbový byt s pivnicou v novostavbe – Projekt Sputnik, Bratislava II - Ružinov ZÁKLADNÉ INFOR

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

262,500 € 4861 €/m²

BYTOČ RK - 5-izb. RD s 2-garážou a veľkým pozemkom v Taliansku neďaleko pobrežia - Carlino

Reality Taliansko

Rodinný dom | Taliansko

Neďaleko pobrežia ale aj letoviska Lignano Sabbiadoro, resp. slnečného ostrova Grado v Taliansk

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj

360,000 € 1572 €/m²

VEĽKÝ 4-IZBOVÝ BYT V BA, KTORÝ DÁVA ZMYSEL

Reality Bratislava-Vrakuňa

4 izbový byt | Toryská | 78.93 m²

🔥 4 IZBY, 79 m² A PRIESTOR PRE CELÚ RODINU – BYT, KTORÝ MÁ ZMYSEL 📍 Bratislava 🏡 78,93 m² + lo

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

229,990 € 2914 €/m²

BYTOČ RK - veľký 3-izb byt 123m2 s garážou a terasou v Taliansku neďaleko pobrežia - San Giorgio di Nogaro

Reality Taliansko

3 izbový byt | Taliansko

Neďaleko pobrežia a letoviska Lignano (resp. Bibione, či Grado) v Taliansku, ponúkame v tichej

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

120,000 € 976 €/m²

PREDAJ RODINNÝ DOM SEDLIACKA DUBOVÁ

Reality Sedliacka Dubová

Rodinný dom | Sedliacka Dubová | 180 m²

Ponúkame na predaj starší rodinný dom v obci Sedliacka Dubová s pozemkom o výmere 922 m2. Starš

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Sedliacka Dubová

144,000 € 800 €/m²

BYTOČ RK - 4-izb. mezonet 136m2 s 2x terasou a parkovaním v Taliansku neďaleko pobrežia - Terzo d'Aquileia

Reality Taliansko

Mezonet | Taliansko

Neďaleko pobrežia ale aj slnečného ostrova Grado v Taliansku, kde začína Benátska riviéra ponúk

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

114,000 € 838 €/m²

PREDAJ CHATY S VEĽKÝM POZEMKOM BELÁ - ZLIEŇ

Reality Belá

Chalupa, rekreačný domček | Zlieň | 180 m²

Exkluzívne iba u nás Vám ponúkame na predaj chatu v chatovej oblasti pri Terchovej Belá - Zlieň

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Belá

199,900 € 1111 €/m²

Investičný pozemok 5 min. od Košíc, 600 m2, Košické Oľšany

Reality Košické Oľšany

Pozemok pre rodinné domy | 600 m²

ReaL Renáta Leščinská Vám ponúka vo výhradnom zastúpení na predaj investičný pozemok v Košickýc

Publikované: 27.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Košické Oľšany

84,999 € 142 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK NA VÝSTAVBU CHATY BELÁ - ZLIEŇ

Reality Belá

Rekreačný pozemok | Belá - Zlieň | 0 m²

Exkluzívne iba u nás Vám ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 725 m2 + 27,5 m2 podiel

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Belá

92 €/m2

Predám pozemok v Bratislave - časť Rusovce

Reality Bratislava-Rusovce

Orná pôda | Rusovce | 1,679 m²

Predám pozemok v Bratislave - časť Rusovce. Pozemok sa skladá z dvoch parciel v osobnom vlastní

Publikované: 14.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rusovce

28,000 € 17 €/m²

BYTOČ RK - Pekný 3-izb byt 89m2 s garážou a terasou v Taliansku neďaleko pobrežia - Portogruaro

Reality Taliansko

3 izbový byt | Taliansko

Neďaleko pobrežia a letoviska Bibione (resp. Caorle) v Taliansku, ponúkame v tichej štvrti obce

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

126,000 € 1416 €/m²

BYTOČ RK - 3-izb byt 88m2 s vlastnou záhradkou a parkovaním v Taliansku neďaleko pobrežia - Precenicco

Reality Taliansko

3 izbový byt | Taliansko

Neďaleko pobrežia a letoviska Lignano (resp. Bibione) v Taliansku, ponúkame v tichej, rezidenčn

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

128,000 € 1455 €/m²

Predaj | Slnečný pozemok s výhľadom, Trnové

Reality Žilina

Orná pôda | Trnové | 674 m²

AURA | Concept Vám ponúka na predaj rovinatý pozemok s krásnym výhľadom v mestskej časti Žilina

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

53,450 € 79 €/m²

Predaj | Rekreačný pozemok v Strážove

Reality Žilina

Rekreačný pozemok | Strážov | 2,310 m²

AURA | Concept Vám ponúka na predaj pozemok v k.ú. Strážov, Žilina ideálny na výstavbu malej ch

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

48,900 € 21 €/m²

Predaj | investičný pozemok v Snežnici

Reality Snežnica

Orná pôda | Snežnica | 850 m²

AURA | Concept Vám ponúka na predaj atraktívny pozemok v obci Snežnica s rozlohou 850 m². Tento

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Snežnica

31,900 € 38 €/m²

PREDAJ MULTIFUNKUČNÉHO OBJEKTU DRIETOMA

Reality Drietoma

Polyfunkčný objekt | Drietoma | 325 m²

Tento rozsiahly objekt v obci Drietoma (6 km od Trenčína) predstavuje jedinečnú investičnú príl

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Drietoma

435,000 € 1338 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty na predaj v Bratislave (8524)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30371)
Reality v Martine (743)
Byty v Banskej Bystrici (1377)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Rodinné domy na predaj (23113)
Upresniť hľadanie