Stavebné pozemky vo vyhľadávanej obci DOHŇANY!

Reality Dohňany

Pozemok pre rodinné domy | - | 4,809 m²

Realitná kancelária ZARA PROPERTIES ponúka na predaj 3 slnečné pozemky v obci Dohňany, okres Pú

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Dohňany

62 €/m2 62 €/m2

RealityDS - PREDAJ moderná celoročne obyv. chatka so 170 m2 pozemkom, Bodíky AKCIA!

Reality Bodíky

Chalupa, rekreačný domček | - | 56 m²

KÚP DO KONCA APRÍLA - ČAKÁ ŤA ĎALŠIA ZĽAVA!!!!! Nová kúpna cena =74.900,-€ !!! Pôvodna kúpna ce

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bodíky

74,900 € 1338 €/m²

POSLEDNÝ DOSTUPNÝ 4-izbový byt so záhradkou a parkovaním | Bučuháza – Šamorín

Reality Šamorín

4 izbový byt | - | 123 m²

Posledná príležitosť bývať v modernom 4-izbovom byte s vlastnou záhradkou v obľúbenej lokalite

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Šamorín

259,500 € 2110 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Veľký 3,5i byt 89 m², Balkón, parking, pokoj,Zvolen Sekier

Reality Zvolen

3 izbový byt | Bazovského | 89 m²

3,5-izbový byt 89,8 m² , Veľký priestor, nový balkón a parkovanie bez stresu , Zvolen – S

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Zvolen

159,997 € 1798 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3+1 tehlový byt 82m2 s balkónom pri BB

Reality Harmanec

3 izbový byt | - | 82 m²

pripravujeme. (viac foto, video, pôdorysy) budú postupne pribúdať... Veľký 3+1 byt Harmanec

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Harmanec

118,500 € 1445 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Novostavba 2 izbový byt s balkónom 63 m2 a parkovaním Trenčín - projekt KAMENEC Zlatovce

Reality Trenčín

2 izbový byt | Hlavná | 63.47 m²

Realitná kancelária DAHLIA REALITY ponúka na predaj v rámci projektu Polyfunkčný objekt KAMENEC

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trenčín

170,800 € 2691 €/m²

Útulný domček s mediteránskou záhradou v Harmónií

Reality Modra

Rodinný dom | 116 m²

Ponúkame útulný rekreačný domček postavený pred 5 rokmi v modernom štýle na krásnom mieste v

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Modra

299,000 € 2578 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

RD v Méra, na peknom pozemku s potenciálom

Reality Méra

Rodinný dom | Maďarsko | Méra | .

Ponúkame na predaj rodinný dom s dobrou dispozíciou v obci Méra, vzdialenej 40km od Košíc. Väčš

Publikované: 09.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Méra

44,500 € 524 €/m²

Na predaj dva investičné pozemky v obci Oščadnica, Čadca

Reality Oščadnica

Pozemok pre rodinné domy | Oščadnica | 2,147 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj dva investičné pozemky v katastrálnom území Oščad

Publikované: 07.01.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Oščadnica

20,000 € 9 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj rodinného domu v obci Gyňov – Malogyňovská ulica

Reality Gyňov

Rodinný dom | 350 m²

Predaj rodinného domu v obci Gyňov – Malogyňovská ulica Ponúkame na predaj veľký trojpodlažný

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Gyňov

430,000 € 1229 €/m²

3 izbový byt v Centre - Mäsiarska 54 - rozloha 260 metrov

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Mäsiarska 54 | 110 m²

Dvojgeneračný 3 izbový byt pozostávajúci zo samostatnej garsónky a dvojizbového bytu. Na predaj

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

340,000 € 3091 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Nová cena..Na predaj pekný veľký slnečný pozemok

Reality Pliešovce

Rekreačný pozemok | Zaježová | 10,684 m²

Na predaj pekný veľký slnečný pozemok v peknom prostredí v Zaježovej /v blízkosti Pliešoviec re

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Pliešovce

60,000 € 6 €/m²

Predám prerobený 1-izbový byt len 8 km od NZ

Reality Nové Zámky

1 izbový byt | Nové Zámky | 46.18 m²

Ponúkame Vám na predaj dva kompletne prerobené 1-izbové byty v polyfunkčnom objekte v obci Dvor

Publikované: 20.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

80,000 € 1732 €/m²

Gazdovský dom v obci Méra s ústredným kúrením

Reality Méra

Rodinný dom | Maďarsko | Méra | -

🏡 Na predaj vidiecky dom – Méra (Maďarsko), len 20 km od hranice Milhosť. Ponúkame na predaj g

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Méra

42,000 € 420 €/m²

Polyfunkčná budova 3km od hranice v Hollóháza

Reality Hollóháza

Reštauračné priestory | Maďarsko | Hollóháza | -

Exkluzívne ponúkame na predaj jedinečnú príležitosť vlastniť komerčnú budovu v srdci malebnej d

Publikované: 18.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na predaj Hollóháza

79,900 € 400 €/m²

PREDAJ: STAV. POZEMOK S IS; 769 m2; Medzi Vodami; MLYNICA; 133.500 €

Reality Mlynica

Pozemok pre rodinné domy | IBV Medzi Vodami | 769 m²

ADRIREAL exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Mlynica s nádherným výhľadom na Vy

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Mlynica

133,500 € 174 €/m²

Predaj | Apartmán s výhľadom v Golf & Ski Resort, Valča

Reality Valča

Apartmán | Valča | 22.1 m²

AURA | Concept Vám ponúka na predaj moderný apartmán vo Valči, ktorý sa nachádza v modernom kom

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Valča

72,900 € 3299 €/m²

na predaj, pozemok na výstavbu Vlková, 628 m2

Reality Vlková

Pozemok pre rodinné domy | Levkovce | 628 m²

Kancelária Reailtné Očko má pre Vás ako jediná v exkluzívnom zastúpení so súhlasom majiteľa na

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Vlková

69,900 € 111 €/m²

4-izb.chalupa/RD v srdci Tokaja, 25ár.pozemok–Černochov

Reality Černochov

Rodinný dom | Cintorínska | 250 m²

Realitná kancelária Heriban reality zastúpená licencovanými maklérmi Ing. Klaudiou Heribanovou,

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Černochov

108,000 € 432 €/m²

3-izb.chata,7,6ár.pozemok, rekonštr, Baška–Maša

Reality Baška

Chalupa, rekreačný domček | - | 100 m²

Realitní makléri Ing. Peter Heriban a Ing. Klaudia Heribanová, RSc. Vám ponúkajú na predaj 3-i

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Baška

220,000 € 2200 €/m²

Na predaj investičné pozemky, Brzotín okr. Rožňava

Reality Brzotín

Orná pôda | - | 2,767 m²

Na predaj investičné pozemky – Brzotín, okres Rožňava Kancelária Realitné Očko Vám exkluzív

Publikované: 07.01.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Brzotín

3.9 €/m2 4 €/m2

Na predaj 2-generačný rodinný dom v obci Bystrička-Martin

Reality Bystrička

Rodinný dom | Družstevná 3975/2 | 210 m²

Kancelária Realitné očko Vám ponúka na predaj 2-generačný rodinný dom v tichej a obľúbenej obci

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bystrička

199,900 € 952 €/m²

4zb.byt s logiou, 81m2, Sokolovská ul, Západ-Terasa

Reality Košice-Západ

4 izbový byt | Sokolovská | 81 m²

Realitní makléri Peter Heriban a Klaudia Heribanová Vám ponúkajú exkluzívne na predaj veľký 4 i

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

242,000 € 2988 €/m²

Na predaj pozemok na výstavbu RD - Veľká Lúka

Reality Veľká Lúka

Pozemok pre rodinné domy | - | 2,138 m²

🌿 Pozemok na výstavbu rodinného domu – Veľká Lúka Kancelária Realitné Očko Vám exkluzívne ponú

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Lúka

45 €/m2 45 €/m2

Rýchly výber

Reality v Martine (743)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1376)
Byty na predaj v Bratislave (8524)
Rodinné domy na predaj (23115)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30370)
Upresniť hľadanie