Orná pôda | - | 2,767 m²
Na predaj investičné pozemky – Brzotín, okres Rožňava Kancelária Realitné Očko Vám exkluzív
3.9 €/m2 4 €/m2
Chalupa, rekreačný domček | 60 m²
Ponúkame na predaj drevenú chatu nachádzajúcu sa v krásnom a pokojnom prostredí pri obci Kys
47,000 € 783 €/m²
2 izbový byt | Polárna | 39 m²
Ponúkame na predaj útulný byt, nachádzajúci sa na najzelenšom sídlisku mesta Košice – Nad Jazer
165,000 € 4231 €/m²
1 izbový byt | Branisková | 41 m²
Využite príležitosť a kúpte si ideálny štartovací byt na Kuzmányho sídlisku alebo byt vhodný na
174,000 € 4244 €/m²
Rodinný dom | - | 107 m²
Dom, kde ráno počujete ticho. A pritom ste stále v Košiciach. Predstavte si, že ráno otvoríte
214,900 € 2008 €/m²
Polyfunkčný objekt | - | 247 m²
Kancelária Realitné Očko Vám exkluzívne prináša na predaj Budovu pošty, ktorá je samostatne sto
69,900 € 283 €/m²
Hotel, penzión, ubytovňa | - | 3,617 m²
🏨 Kancelária Realitné Očko ponúka na predaj jedinečný hotel v kúpeľnej oblasti mesta Rožňava I
399,900 € 111 €/m²
Rodinný dom | - | 98 m²
Kancelária Realitné Očko Vám exkluzívne ponúka na predaj jednopodlažný rodinný dom v obci Želma
59,900 € 611 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | - | 572 m²
Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Červená Voda, okres Prešo
44,900 € 78 €/m²
Skladový objekt | - | 4,000 m²
550 000,-EUR bez DPH Investičná príležitosť v Novom Meste nad Váhom Na predaj: Výrobný S
550,000 € 133 €/m²
Objekt pre obchod | - | 530 m²
Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj budovu a rozsiahlym pozemkom v obci Tešedíkovo -
96,900 € 183 €/m²
Polyfunkčný objekt | - | 2,289 m²
Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj administratívnu budovu v priemyselnej časti Zvole
670,900 € 293 €/m²
Rodinný dom | Streženická Cesta | 117 m²
Vymeňte Váš byt za DOM! Realitná kancelária ZARA PROPERTIES ponúka na predaj NOVOSTAVBU 4 izbo
Cena dohodou
2 izbový byt | Športovcov | 72 m²
NA PREDAJ | Realitná kancelária ZARA PROPERTIES výhradne ponúka na predaj priestranný 2 izbový
110,000 € 1528 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | - | 1,609 m²
NA PREDAJ | Realitná kancelária ZARA PROPERTIES ponúka na predaj slnečný pozemok o výmere 1609
72 €/m2 72 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Streženice | 2,220 m²
Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok o celkovej výmere 2220 m2, vo vyhľadávanej obci Strežen
169,000 € 76 €/m²
Iný stavebný pozemok | Keblie | 1,195 m²
NA PREDAJ I Realitná kancelária ZARA PROPERTIES ponúka na predaj pozemok o výmere 1195 m2, ktor
99,000 € 83 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Samoty | 40 m²
NA PREDAJ | Záhrada s chatkou v atraktívnej lokalite Púchov – Samoty. Realitná kancelária ZARA
86,000 € 2150 €/m²
Polyfunkčný objekt | - | 375 m²
Kancelária Realitné očko Vám exkluzívne prináša na predaj samostatne stojacu budovu, nachádzajú
97,900 € 261 €/m²
Polyfunkčný objekt | - | 858 m²
Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj rozsiahly priemyselný areál o výmere 13 516 m² v
1,112,900 € 1297 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | - | 5,600 m²
Kancelária Realitné očko Vám ponúka na predaj pozemok s rodinným domom na výstavbu rodinných do
39 €/m2 39 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | - | 1,014 m²
*****WFM Reality***** Na predaj stavebný pozemok určený na výstavbu rodinného domu. Pozem
69,900 € 69 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Zobor | 4,075 m²
Koval & partners ponúka na predaj pozemok v dolnej časti katastrálneho územia Zobor o celkovej
148 €/m2 148 €/m2
Polyfunkčný objekt | - | 544 m²
Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj polyfunkčnú budovu s pozemkom v obci Farná okres
320,700 € 590 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.