Záhrada | Na Hôrke | 947 m²
Sabina Kožáková 0947 970 437, kozakova@aark.sk V zastúpení klienta ponúkame na predaj pozemok,
84,000 € 89 €/m²
3 izbový byt | Brezová | 96 m²
AARK realitná kancelária s.r.o. - Mgr. Alexandra Artimovičová 0910 25 11 35, artimovicova@aark.
250,000 € 2791 €/m²
Rodinný dom | Vlčia dolina | 93 m²
320,000 € 3441 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 768 m²
AARK realitná kancelária s.r.o. - Mgr. Alexandra Artimovičová 0910 251 135, artimovicova@aark.s
44,500 € 58 €/m²
2 izbový byt | Hlavná | 67.83 m²
Realitná kancelária DAHLIA REALITY ponúka na predaj v rámci projektu Polyfunkčný objekt KAMENEC
178,100 € 2626 €/m²
2 izbový byt | Maďarsko | Rajka
Predstavujeme vám pokračovanie úspešného rezidenčného projektu Rajka Park III. Ponúkame na pre
137,000 € 2114 €/m²
3 izbový byt | - | 84 m²
Realitná kancelária Salea – Váš realitný partner vám ponúka na predaj priestranný byt s veľkory
210,000 € 2500 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 120 m²
Predaj tradičnej chalupy v srdci Starej Lehoty – úpätie Tematínskych vrchov Ponúkame na predaj
69,900 € 583 €/m²
Rekreačný pozemok | Borinská | 916 m²
Predstavujeme vám jedinečnú príležitosť na investíciu do pozemku v malebnej obci Marianka, nach
225 €/m2 225 €/m2
Rodinný dom | Maďarsko | Rajka
Ponúkame na predaj priestranný 5-izbový poschodový rodinný dom situovaný na začiatku obce Rajka
185,000 € 1850 €/m²
Rodinný dom | 170 m²
AARK realitná kancelária s.r.o. l Mgr. Alexandra Artimovičová 0910 251 135, artimovicova@aark.s
430,500 € 2532 €/m²
4 izbový byt | Pestrecová | 92 m²
Predstavujeme Vám jedinečnú príležitosť na kúpu novostavieb 4-izbových mezonetov v obci Hviezdo
219,000 € 2380 €/m²
2 izbový byt | Maďarsko | Rajka
Popis nehnuteľnosti: Hľadáte bývanie, ktoré spája priestor rodinného domu s komfortom bytu? Pon
142,990 € 2465 €/m²
3 izbový byt | Maďarsko | Rajka
Hľadáte spojenie kvality, úspory a komfortu na skok od Bratislavy? Ponúkame na predaj novostavb
147,800 € 2488 €/m²
Rodinný dom | - | 1,259 m²
AV REALITY Vám v obci Jánovce ponúka na predaj 5-izbový rodinný dom s garážou a veľkou záhradou
155,000 € 123 €/m²
2 izbový byt | - | 55 m²
KOLLAR REALITY Vám ponúka na predaj svetlý 2-izbový byt s rozlohou 55m2 v obľúbenej lokalite M
150,000 € 2727 €/m²
Apartmán | Horec | 45.38 m²
ADRIREAL v zastúpení klienta ponúka na predaj 2-izbový apartmán o výmere 45,38 m2 s balkónom 3,
154,500 € 3405 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | - | 3,866 m²
AV Reality Poprad/Tatry Vám exkluzívne ponúka na PREDAJ stavebný pozemok o rozlohe 3 866 m2. P
160,000 € 41 €/m²
Apartmán | Veľký Slavkov | 51.5 m²
Hľadáte bezpečnú investíciu, rekreačné bývanie alebo nový domov pod Tatrami? Obytná zóna Panorá
161,100 € 3128 €/m²
Orná pôda | Kostolná | 3,344 m²
Ponúkame Vám na predaj pozemok - orná pôda Veľký Biel, Kostolná. Plocha: pozemku 3344m2. Cena d
Cena na vyžiadanie
2 izbový byt | Maďarsko | Mosonmagyaróvár
Hľadáte bývanie s dušou, kde sa historický šarm snúbi s maximálnym komfortom? Ponúkame vám unik
148,000 € 1947 €/m²
3 izbový byt | Vígľašská | 66 m²
F-1one reality Vám ponúka na predaj príjemný, svetlý a výborne dispozične riešený 3-izbový byt
257,500 € 3902 €/m²
Rodinný dom | Bellova Ves | 80 m²
Ponúkame na predaj moderný, samostatne stojaci 3-izbový bungalov v obci Bellova Ves, ktorý sa n
279,990 € 3500 €/m²
Rodinný dom | - | 80 m²
Ponúkame na predaj moderných, samostatných stojaci 3-izbový bungalov v obci Bellova Ves, ktorý
279,990 € 3500 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.