NA PREDAJ stavebný pozemok Hôrka

Reality Hôrka

Pozemok pre bytovú výstavbu | - | 3,866 m²

AV Reality Poprad/Tatry Vám exkluzívne ponúka na PREDAJ stavebný pozemok o rozlohe 3 866 m2. P

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Hôrka

160,000 € 41 €/m²

VYSOKÉ TATRY - apartmány PANORÁMA

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | Veľký Slavkov | 51.5 m²

Hľadáte bezpečnú investíciu, rekreačné bývanie alebo nový domov pod Tatrami? Obytná zóna Panorá

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

161,100 € 3128 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok, orná pôda, Veľký Biel

Reality Veľký Biel

Orná pôda | Kostolná | 3,344 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok - orná pôda Veľký Biel, Kostolná. Plocha: pozemku 3344m2. Cena d

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Veľký Biel

Cena na vyžiadanie

PREDAJ: Veľkorysý 2i meštiansky byt s vysokými stropmi v srdci Mosonmagyaróváru

Reality Mosonmagyaróvár

2 izbový byt | Maďarsko | Mosonmagyaróvár

Hľadáte bývanie s dušou, kde sa historický šarm snúbi s maximálnym komfortom? Ponúkame vám unik

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Mosonmagyaróvár

148,000 € 1947 €/m²

PREDAJ – 3i, 66 m2 byt, Vígľašská, BA – Petržalka.

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Vígľašská | 66 m²

F-1one reality Vám ponúka na predaj príjemný, svetlý a výborne dispozične riešený 3-izbový byt

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

257,500 € 3902 €/m²

Moderný bungalov v pokojnej lokalite s veľkým pozemkom

Reality Bellova Ves

Rodinný dom | Bellova Ves | 80 m²

Ponúkame na predaj moderný, samostatne stojaci 3-izbový bungalov v obci Bellova Ves, ktorý sa n

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bellova Ves

279,990 € 3500 €/m²

Ponúkame na predaj moderný, samostatne stojaci 3-izbový bungalov-NOVOSTAVBA

Reality Lehnice

Rodinný dom | - | 80 m²

Ponúkame na predaj moderných, samostatných stojaci 3-izbový bungalov v obci Bellova Ves, ktorý

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Lehnice

279,990 € 3500 €/m²

Moderný 4-izbový rodinný dom v Rajke na pozemku 811m2 – dokončenie podľa vašich predstáv!

Reality Rajka

Rodinný dom | Maďarsko | Rajka

Hľadáte ideálne rodinné bývanie, kde si interiér prispôsobíte presne podľa svojho vkusu? Ponúka

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Rajka

265,000 € 2650 €/m²

Bývanie, kde sa príroda spája s mestom – Rajka Park III, ponuka 1i byt s predzahrádkou

Reality Rajka

1 izbový byt | Maďarsko | Rajka

Hľadáte dokonalú rovnováhu medzi pokojným životom v blízkosti prírody a rýchlou dostupnosťou do

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Rajka

97,500 € 2868 €/m²

Bungalov, 4i, s krásnou a priestrannou záhradou, ostrov Vir.

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

F-1one reality Vám ponúka na predaj 4i, RD typu bungalov na južnej strane ostrova Vir s výhľado

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj

333,000 € 3398 €/m²

NA PREDAJ: Štýlový 2-izbový tehlový dom po kompletnej rekonštrukcii – Mosonmagyaróvár

Reality Mosonmagyaróvár

Rodinný dom | Maďarsko | Mosonmagyaróvár

Hľadáte štartovacie bývanie alebo víkendový apartmán v srdci vyhľadávaného kúpeľného mesta? Pon

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Mosonmagyaróvár

93,000 € 2583 €/m²

NA PREDAJ VÝNIMOČNÝ REKREAČNÝ DOM S UMELECKÝM NÁDYCHOM

Reality Martin

Chalupa, rekreačný domček | - | 125 m²

EQUILIBRIO real v spolupráci s Bc. Richardom Gálom RSc. Vám ponúka na predaj jedinečný rekreačn

Publikované: 18.02.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Martin

249,990 € 2000 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Novostavba pri mori – ostrov Vir, Chorvátsko za super cenu!

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

NOVÝ BUNGALOV S BAZÉNOM LEN PÁR MINÚT OD MORA OSTROV VIR – CHORVÁTSKO Niektoré nehnuteľnos

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

260,000 € 847 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Novostavba 2 izbový byt s balkónom 71 m2 a parkovaním Trenčín - projekt KAMENEC Zlatovce

Reality Trenčín

2 izbový byt | Hlavná | 71 m²

Realitná kancelária DAHLIA REALITY ponúka na predaj v rámci projektu Polyfunkčný objekt KAMENEC

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trenčín

194,800 € 2744 €/m²

NOVINKA - Výborne dispozične riešený 2 izb. byt s balkónom

Reality Piešťany

2 izbový byt | Dopravná | 58.67 m²

Ponúkame na predaj skvelý 2 izbový byt s balkónom v úplne novom projekte Swanhouse v Piešťanoch

Publikované: 21.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Piešťany

164,900 € 2811 €/m²

NOVINKA - Výborne dispozične riešený 2 izb. byt s balkónom

Reality Piešťany

2 izbový byt | Dopravná | 46.78 m²

Ponúkame na predaj praktický 2 izbový byt s balkónom v úplne novom projekte Swanhouse v Piešťan

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Piešťany

138,900 € 2969 €/m²

Skolaudované - 2 izb.byt s veľkým balkónom a krásnym výhľadom na Bratislavu

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Matúškova | 53.78 m²

Ponúkame Vám na predaj krásny, výborne dispozične riešený 2 izbový byt s balkónom a jedinečným

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

294,900 € 5483 €/m²

Na predaj 3izb byt po rekonštrukcii - Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

3 izbový byt | - | 73 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj 3-izbový byt po nadštandardnej rekonštrukcii na u

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

139,900 € 1916 €/m²

Výhodná cena- ideálny SP v Green Residencii pri jazere

Reality Senec

Pozemok pre rodinné domy | 643 m²

Ponúkame na predaj exkluzívny stavebný pozemok v Green Residencii v Hrubej Borši pri Senci, kt

Publikované: 18.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Senec

270 €/m2 270 €/m2

Rodinný dom s bazénom a záhradou na pozemku 1300 m² – Sliač

Reality Sliač

Rodinný dom | - | 1,300 m²

Rodinný dom s bazénom a veľkým pozemkom 1300 m² – Sliač, Hájniky Predstavte si dom, kde

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Sliač

374,998 € 288 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Relax v domčeku s mediteránskou záhradou v Harmónií

Reality Modra

Chalupa, rekreačný domček | 116 m²

Ponúkame útulný rekreačný domček postavený pred 5 rokmi v modernom štýle na krásnom mieste v

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Modra

299,000 € 2578 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

EMISSEN - REZERVOVANÉ - Na predaj krásny 2-izbový apartmán v Devínskej Novej Vsi na ulici Bystrická.

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

2 izbový byt | Bystrická | 35.86 m²

EMISSEN - REZERVOVANÉ - Na predaj krásny 2-izbový apartmán v Devínskej Novej Vsi na ulici Bystr

Publikované: 25.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

150,000 € 4183 €/m²

Predaj Vysoké Tatry ,2 izbový Apartmán , kompletne zariadený , 80,5 m2.

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | Horný Slavkov | 66.7 m²

TOP-CITY vo Vysokých Tatrách pod Starým Smokovcom Vám ponúka na predaj 2 izbový Apartmán s kr

Publikované: 07.01.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

185,000 € 2654 €/m²

Predaj obchodné priestory 574 m2 Bratislava širšie centrum pri OC VIVO

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Junácka | 574 m²

Realitná kancelária DAHLIA REALITY ponúka v exkluzívnom zastúpení na predaj obchodné priestory

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Nové Mesto

890,000 € 1551 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30357)
Byty v Banskej Bystrici (1375)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Reality v Martine (741)
Rodinné domy na predaj (23112)
Byty na predaj v Bratislave (8517)
Upresniť hľadanie