Rodinný dom | - | 80 m²
Realitní makléri Peter Heriban a Klaudia Heribanová Vám exkluzívne ponúkajú na predaj 2 izbový
26,000 € 325 €/m²
Rodinný dom | Čelovce | 150 m²
Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj VIDIECKY DOM S DUŠOU A POZEMKOM 1 650 m² | ČELOV
49,900 € 333 €/m²
3 izbový byt | - | 61 m²
Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj pekný veľký 2,5-izbový byt po kompletnej rekonštr
90,000 € 1475 €/m²
1 izbový byt | Železiarenská | 34 m²
Realitní makléri Peter Heriban a Klaudia Heribanová Vám ponúkajú exkluzívne na predaj kompletne
134,000 € 3941 €/m²
Orná pôda | - | 20,000 m²
Kancelária Realitné Očko má záujem o pozemok pre klienta - ornú pôdu o výmere min. 2000m 2 V
1 € 0 €/m²
Polyfunkčný objekt | - | 677 m²
Kancelária Realitné očko Vám exkluzívne prináša na predaj samostatne stojacu budovu v centrálne
187,000 € 276 €/m²
Polyfunkčný objekt | - | 34 m²
93,000 € 2735 €/m²
Polyfunkčný objekt | - | 335 m²
Kancelária Realitné očko Vám exkluzívne prináša na predaj samostatne stojacu budovu, nachádzajú
53,000 € 158 €/m²
Polyfunkčný objekt | - | 375 m²
120,000 € 320 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | - | 90 m²
Realitní makléri Peter Heriban a Klaudia Heribanová Vám ponúkajú exkluzívne na predaj 2 izbový
68,000 € 756 €/m²
Vidiecky dom | - | 350 m²
Kancelária Realitné Očko Vám exkluzívne ponúka na predaj jedinečnú historickú kúriu s rozsiahly
349,900 € 1000 €/m²
Rodinný dom | - | 94 m²
STARS REALITY ponúka na predaj dva samostatne stojace, poschodové rodinné domy s celoročným vyu
325,000 € 3457 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | - | 805 m²
Kancelária Realitné Očko Vám exkluzívne ponúka pozemok určený na výstavbu rodinného domov v obc
140,875 € 175 €/m²
3 izbový byt | - | 60 m²
STARS REALITY ponúka na predaj 3-izb. byt v NOVOSTAVBE nachádzajúci sa v tesnej blízkosti obcho
128,000 € 2133 €/m²
2 izbový byt | Baničova | 42 m²
STARS REALITY ponúka bývanie, ktoré spája moderný dizajn, súkromie a pokojné prostredie. Ponúka
184,900 € 4402 €/m²
Rodinný dom | - | 105 m²
STARS REALITY Vám v novom deloperskom projekte ponúka na predaj moderné a energeticky úsporné 4
239,000 € 2276 €/m²
2 izbový byt | Ľudovíta Fullu | 63 m²
STARS REALITY Vám pomúka príjemný 2-izbový byt (63 m²) s priamym vstupom do vlastnej záhrady o
229,000 € 3635 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | - | 808 m²
141,400 €/m2 141400 €/m2
Pozemok pre bytovú výstavbu | - | 752 m²
123,900 € 165 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | A.Kmeťa | 1,042 m²
Dovoľujeme si Vám ponúknuť na predaj stavebný pozemok v rámci centra mesta Bánovce nad Bebravou
182,500 € 175 €/m²
Obchodné priestory | - | 120 m²
Ponúkame Vám na predaj objekt pre obchod Zvolen. Plocha: úžitková 120m2, zastavaná 128m2, pozem
350,000 € 2917 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | Trenčianske Mitice | 709 m²
Do predaja práve pribudla táto zaujímavá nehnuteľnosť v blízkom dosahu krajského mesta Trenčín.
85,000 € 120 €/m²
3 izbový byt | Staré grunty | 70.3 m²
Ponúkame na predaj exkluzívny priestranný 3 izbový byt v Bratislave v mestskej časti Karlova Ve
424,900 € 6044 €/m²
3 izbový byt | Staré grunty | 70.8 m²
Ponúkame na predaj slnećný úplne nový 3 izbový byt s dvomi terasami v Bratislave v mestskej čas
444,900 € 6284 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.