2 izbový byt | Dúhová | 62.16 m²
Predpredaj 4.etapy projektu Maly raj rezidence. www.malyrajrezidence.sk 2 izbový byt, 112B3 kl
186,000 € 2992 €/m²
Rodinný dom | - | 129 m²
Nový 4-izbový dom s garážou v pokojnej lokalite pri Nitre v tichej a prestížnej lokalite Salaše
269,700 € 2091 €/m²
Rodinný dom | x | 80 m²
Ponúkame na predaj, tehlový, prízemný rodinný dom v Tulčíku, približne 13km od okresného mesta
1 € 0 €/m²
Reštauračné priestory | Rajecká | 320 m²
Priestor s potenciálom vo Vrakune – ideálny pre váš biznis! Hľadáte ideálne miesto pre bar, re
680,000 € 2125 €/m²
Rekreačný pozemok | x | 119,000 m²
Ponúkame na predaj veľký pozemok cca 11900m2 na okraji obce Lipovce v rekreačnej oblasti vzdia
159,000 € 1 €/m²
3 izbový byt | Polnohospodarska | 68 m²
3-izbový byt po rekonštrukcii s loggiou – BA II, Vrakuňa Ponúkame na predaj 3-izbový byt v me
218,000 € 3206 €/m²
Garáž | Levočská | 17 m²
Ponúkame na predaj murovanú garáž o výmere 18m2 v blízkosti centra mesta na ul. Levočskej blízk
20,990 € 1235 €/m²
Orná pôda | Bernolákovo | 827 m²
Investičná príležitosť: Pozemky s vysokým potenciálom zhodnotenia (Bernolákovo – V. Biel) Ponú
35 €/m2 35 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Malá Iža | 705 m²
Pozemok na predaj – 705 m², Malá Iža (pri Komárne) Ponúkame na predaj pozemok s výmerou 705 m²,
58,500 € 83 €/m²
2 izbový byt | Tále | 56.5 m²
Dvojizbový apartmán sa nachádza v uzavretom areáli novopostavených apartmánových domov v lyžiar
199,900 € 3538 €/m²
2 izbový byt | - | 50 m²
Nový apartmán sa nachádza v pokojnej obci pred Krpáčovom, Dolná Lehota, v mikroregióne Chopok –
145,000 € 2900 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Mýto pod Ďumbierom | 150 m²
Drevenica sa nachádza v podtatranskej dedinke Mýto pod Ďumbierom, známej tiež ako obľúbené lyži
350,000 € 2333 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Bexeľ | 220 m²
Dom sa nachádza v doline Čierneho Hrona, je situovaný v časti Medveďov v obci Čierny Balog, pri
465,000 € 2114 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Zúgov | 383 m²
Exkluzívne v ponuke - Rekreačná chata v meste Nové Zámky – časť Zúgov Ponúkame na predaj út
44,000 € 115 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 680 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj pozemok o výmere 680 m2 pre výstavbu rodinného domu v srdci obce
66,500 € 98 €/m²
Apartmán | Chorvátsko
DADOT ponúka na predaj 2 izbový apartmán v Chorvátsku. Apartmán sa nachádza na druhom poschodí
135,000 € 3517 €/m²
Orná pôda | 400 m²
Ponúkame na predaj slnečný pozemok – ornú pôdu o výmere 400 m² v exkluzívnej lokalite obce Čičm
5,000 € 13 €/m²
Orná pôda | 5,696 m²
Ponúkame na predaj ornú pôdu o celkovej výmere 5699 m², vo výlučnom vlastníctve (podiel 1/1), n
2 € 0 €/m²
Orná pôda | Družstevná | 5,757 m²
Ponúkame na predaj ornú pôdu o celkovej výmere 5757 m², vo výlučnom vlastníctve (podiel 1/1), n
11,000 € 2 €/m²
Záhrada | 806 m²
Ponúkame na predaj ornú pôdu o výmere 806 m², vo vlastníckom podiele 1/1, nachádzajúcu sa v kat
2,500 € 3 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,644 m²
AARK realitná kancelária, s.r.o. Peter Benedik 0918 456 305 benedik@aark.sk --------------
98 €/m2 98 €/m2
Záhrada | Nezadaná | 506 m²
AARK realitná kancelária s.r.o. - Peter Benedik 0918 456 305 Ponúkame na predaj krásnu záhradu
12,000 € 24 €/m²
3 izbový byt | Brezová | 96 m²
AARK realitná kancelária s.r.o. - Mgr. Alexandra Artimovičová 0910 251 135 Ponúkame na predaj
250,000 € 2604 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 170 m²
AARK realitná kancelária s.r.o. l Mgr. Alexandra Artimovičová 0910 251 135, artimovicova@aark.s
389,500 € 2291 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.