2 izbový byt | Matúškova | 53.78 m²
Ponúkame Vám na predaj krásny, výborne dispozične riešený 2 izbový byt s balkónom a jedinečným
294,900 € 5483 €/m²
3 izbový byt | - | 73 m²
Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj 3-izbový byt po nadštandardnej rekonštrukcii na u
139,900 € 1916 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 643 m²
Ponúkame na predaj exkluzívny stavebný pozemok v Green Residencii v Hrubej Borši pri Senci, kt
270 €/m2 270 €/m2
Rodinný dom | - | 1,300 m²
Rodinný dom s bazénom a veľkým pozemkom 1300 m² – Sliač, Hájniky Predstavte si dom, kde
374,998 € 288 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 116 m²
Ponúkame útulný rekreačný domček postavený pred 5 rokmi v modernom štýle na krásnom mieste v
299,000 € 2578 €/m²
2 izbový byt | Bystrická | 35.86 m²
EMISSEN - REZERVOVANÉ - Na predaj krásny 2-izbový apartmán v Devínskej Novej Vsi na ulici Bystr
150,000 € 4183 €/m²
2 izbový byt | Horný Slavkov | 66.7 m²
TOP-CITY vo Vysokých Tatrách pod Starým Smokovcom Vám ponúka na predaj 2 izbový Apartmán s kr
185,000 € 2654 €/m²
Obchodné priestory | Junácka | 574 m²
Realitná kancelária DAHLIA REALITY ponúka v exkluzívnom zastúpení na predaj obchodné priestory
890,000 € 1551 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | - | 763 m²
TOP CITY v Podtatranskej obci Mlynica ponúka na predaj stavebný pozemok o ploche 763 m2 a rozm
64,500 € 85 €/m²
Rodinný dom | - | 657 m²
EQUILIBRIO real v spolupráci s Ing. Ivetou Taškovičovou Vám „E x k l u z í v n e“ prináša na pr
395,000 € 683 €/m²
2 izbový byt | Hlavná | 62.3 m²
Realitná kancelária DAHLIA REALITY ponúka na predaj v rámci projektu Polyfunkčný objekt KAMENEC
167,600 € 2690 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Biela Hora | 0 m²
EQUILIBRIO real v spolupráci s Ing. Marekom Rášim Vám predstavuje veľmi zaujímavú ponuku! Máme
139 €/m2
Apartmán | Chorvátsko
DADOT ponúka exkluzívne na predaj 3-izbový apartmán v obľúbenej dovolenkovej oblasti ostrov VIR
220,000 € 3467 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | - | 30 m²
TOP - CITY Poprad v obci Vyšné Ružbachy ponúka na predaj chatku o ploche 30m2. Chatka pozostáva
23,000 € 767 €/m²
2 izbový byt | Pri Šajbách | 52 m²
Na predaj: 2 izbový byt v Bratislave – Rači, na ulici: Pri Šajbách, podlahová plocha bytu je 48
169,000 € 3250 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Pod Zahradami | 5,962 m²
Hľadáte pokojný pozemok s výbornou polohou vhodný na realizáciu Vášho investičného projektu? V
Cena dohodou
Rekreačný pozemok | Oščadnica | 912 m²
Kancelária Realitné očko Vám ponúka na predaj mierne svahovitý pozemok v Oščadnici, časť Švanca
46 €/m2 46 €/m2
Rodinný dom | Lysica | 360 m²
Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj rodinný dom v Lysici s rozľahlým pozemkom o výmer
135,000 € 375 €/m²
3 izbový byt | Jilemnického | 140 m²
Ponúkame na predaj pekný veľký 3-izbový byt v lokalite Košice Staré Mesto na Jilemnického ulici
325,000 € 2321 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko | Gönc | -
Hľadáte výnimočné bývanie bez starostí? Tento dom v mestečku Gönc, len 10 km za hranicou Milhos
177,000 € 983 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko | Tornyosnémeti | -
Hľadáte nový, dispozične moderný a priestranný dom len pár minút od Košíc a za cenu jednoizbové
150,000 € 1271 €/m²
3 izbový byt | Československej armády | 72 m²
Ponúkame na predaj 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Košice – Staré Mesto, na ulici Českosl
249,000 € 3458 €/m²
2 izbový byt | Záhonok | 64 m²
S pekným výhľadom v peknej lokalite v blízkosti Zvolenskej priehrady ponúkame na predaj pekný
Cena dohodou
Rodinný dom | 115 m²
Ponúkame na predaj moderný rodinný dom s priestranným pozemkom o výmere 900 m² v obci Hrabkov,
245,000 € 2130 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.