Chorvátsko 3 izbový apartmán 50 metrov od mora pri Zadare.

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

DADOT ponúka exkluzívne na predaj 3-izbový apartmán v obľúbenej dovolenkovej oblasti ostrov VIR

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

220,000 € 3467 €/m²

Predaj Vyšné Ružbachy ,chatka 30m2.

Reality Vyšné Ružbachy

Chalupa, rekreačný domček | - | 30 m²

TOP - CITY Poprad v obci Vyšné Ružbachy ponúka na predaj chatku o ploche 30m2. Chatka pozostáva

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Vyšné Ružbachy

23,000 € 767 €/m²

PREDANÉ: 2 izbový byt v Rači - Pri Šajbách v tichej lokalite za najnižšiu cenu

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Pri Šajbách | 52 m²

Na predaj: 2 izbový byt v Bratislave – Rači, na ulici: Pri Šajbách, podlahová plocha bytu je 48

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

169,000 € 3250 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ - 60-ÁROVÝ INVESTIČNÝ POZEMOK S DOMOM - VRAKÚŇ

Reality Vrakúň

Pozemok pre rodinné domy | Pod Zahradami | 5,962 m²

Hľadáte pokojný pozemok s výbornou polohou vhodný na realizáciu Vášho investičného projektu? V

Publikované: 18.02.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Vrakúň

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj investičný pozemok, Oščadnica, časť Švancari

Reality Oščadnica

Rekreačný pozemok | Oščadnica | 912 m²

Kancelária Realitné očko Vám ponúka na predaj mierne svahovitý pozemok v Oščadnici, časť Švanca

Publikované: 07.01.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Oščadnica

46 €/m2 46 €/m2

Na predaj rodinný dom s pozemkom 1362m2 v obci Lysica,Žilina

Reality Lysica

Rodinný dom | Lysica | 360 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj rodinný dom v Lysici s rozľahlým pozemkom o výmer

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Lysica

135,000 € 375 €/m²

3-izbový byt + mezonet, 140 m2, tehla, Košice Jilemnického

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Jilemnického | 140 m²

Ponúkame na predaj pekný veľký 3-izbový byt v lokalite Košice Staré Mesto na Jilemnického ulici

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

325,000 € 2321 €/m²

NADŠTANDARDNÝ RODINNÝ DOM PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII – GÖNC, len 30 min. od Košíc!

Reality Gönc

Rodinný dom | Maďarsko | Gönc | -

Hľadáte výnimočné bývanie bez starostí? Tento dom v mestečku Gönc, len 10 km za hranicou Milhos

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Gönc

177,000 € 983 €/m²

Novostavba v Tornyosnémeti za bezkonkurečnú cenu

Reality Tornyosnémeti

Rodinný dom | Maďarsko | Tornyosnémeti | -

Hľadáte nový, dispozične moderný a priestranný dom len pár minút od Košíc a za cenu jednoizbové

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Tornyosnémeti

150,000 € 1271 €/m²

3-izbový byt s veľkým šatníkom a krásnym výhľadom – ČSA, Košice – Staré Mesto

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Československej armády | 72 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Košice – Staré Mesto, na ulici Českosl

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

249,000 € 3458 €/m²

Na predaj pekný veľký 2 izb.byt s balkónom v kľudnom prostredí

Reality Zvolen

2 izbový byt | Záhonok | 64 m²

S pekným výhľadom v peknej lokalite v blízkosti Zvolenskej priehrady ponúkame na predaj pekný

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Zvolen

Cena dohodou

Novostavba s veľkým pozemkom na predaj v obci Hrabkov

Reality Hrabkov

Rodinný dom | 115 m²

Ponúkame na predaj moderný rodinný dom s priestranným pozemkom o výmere 900 m² v obci Hrabkov,

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Hrabkov

245,000 € 2130 €/m²

REZIDENCIA MOYZESOVA | 2 IZBOVÝ BYT MEZONET DOKONČENÝ V ŠTANDARDE + BALKÓN | 76m² | KOŠICE - STARÉ MESTO

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Moyzesova | 76 m²

Ing. Ladislav Šosták a Sola Home realitná kancelária vám ponúkajú na predaj prémiové byty v pro

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

315,000 € 4145 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

CITYZEN RESIDENCE - HARMÓNIA V CENTRE MESTA | 2 IZBOVÝ BYT - BYT A

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Národná trieda | 57.25 m²

Ing. Ladislav Šosták a Diamond Reality vám ponúkajú na predaj 2 izbový byt v novom projekte s n

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

228,888 € 3998 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Prémiový 2-izbový byt na 3. poschodí s balkónom v centre BA

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Námestie 1. mája | 75.22 m²

F-ONE Reality exkluzívne ponúka na predaj výnimočný, kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt s b

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

414,000 € 5504 €/m²

BYTOČ RK - Predaj VILA BA-Ostravská ul., Horský park

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Ostravská | 555 m²

Ponúkame na predaj štvorpodlažnú vilu na Ostravskej ul. Bratislava-Horský park s bazénom a záhr

Publikované: 05.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,299,000 € 2341 €/m²

Predám priemyselný areál . Lieskovská cesta

Reality Zvolen

Priemyselná zóna | Lieskovská cesta | 5,172 m²

V priemyselnej zóne na Lieskovskej ceste ponúkam na predaj areál s pozemkom o výmere 5.172 m2 .

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Zvolen

750,000 € 145 €/m²

Predaj pôdy v tesnej blízkosti intravilánu obce Zvolen

Reality Zvolen

Iný poľnohosp. pozemok | Okolie Zvolena | 0 m²

V rôznych častiach extravilánu Zvolena, avšak v tesnej blízkosti zastavanej časti mesta ponúkam

Publikované: 15.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Zvolen

5 €/m2

Predaj orná pôda Súľov-Hradná 7898m2

Reality Súľov-Hradná

Orná pôda | - | 16,000 m²

Ponúkame na predaj ornú pôdu o výmere cca 7898m2 . Pozemok sa nachádza mimo zastavaného územia

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Súľov-Hradná

6 €/m2 6 €/m2

Stavebný pozemok krásny výhľad Trenčianske Mitice NA PREDAJ

Reality Trenčianske Mitice

Pozemok pre bytovú výstavbu | Trenčianske Mitice | 709 m²

Do predaja práve pribudla táto zaujímavá nehnuteľnosť v blízkom dosahu krajského mesta Trenčín.

Publikované: 27.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Trenčianske Mitice

85,000 € 120 €/m²

Predaj 3 izb byt NOVOSTAVBA - BA – Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Staré grunty | 70.3 m²

Ponúkame na predaj exkluzívny priestranný 3 izbový byt v Bratislave v mestskej časti Karlova Ve

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

424,900 € 6044 €/m²

Predaj exkluzívnych bytov BA – Karlova Ves - NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Staré grunty | 70.8 m²

Ponúkame na predaj slnećný úplne nový 3 izbový byt s dvomi terasami v Bratislave v mestskej čas

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

444,900 € 6284 €/m²

Predaj exkluzívnych bytov BA – Karlova Ves - NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Staré grunty | 70.8 m²

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

444,900 € 6284 €/m²

Predaj 4 izb byt NOVOSTAVBA - BA – Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Staré grunty | 88.9 m²

Ponúkame na predaj 4 izb byt v novostavbe v Bratislave v mestskej časti Karlova Ves – Staré Gru

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

479,900 € 5398 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (742)
Rodinné domy na predaj (23114)
Byty na predaj v Bratislave (8514)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30355)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Byty v Banskej Bystrici (1379)
Upresniť hľadanie