Apartmán | Veľký Slavkov | 51.5 m²
Hľadáte bezpečnú investíciu, rekreačné bývanie alebo nový domov pod Tatrami? Obytná zóna Panorá
161,100 € 3128 €/m²
Orná pôda | Kostolná | 3,344 m²
Ponúkame Vám na predaj pozemok - orná pôda Veľký Biel, Kostolná. Plocha: pozemku 3344m2. Cena d
Cena na vyžiadanie
2 izbový byt | Maďarsko | Mosonmagyaróvár
Hľadáte bývanie s dušou, kde sa historický šarm snúbi s maximálnym komfortom? Ponúkame vám unik
148,000 € 1947 €/m²
3 izbový byt | Vígľašská | 66 m²
F-1one reality Vám ponúka na predaj príjemný, svetlý a výborne dispozične riešený 3-izbový byt
257,500 € 3902 €/m²
Rodinný dom | Bellova Ves | 80 m²
Ponúkame na predaj moderný, samostatne stojaci 3-izbový bungalov v obci Bellova Ves, ktorý sa n
279,990 € 3500 €/m²
Rodinný dom | - | 80 m²
Ponúkame na predaj moderných, samostatných stojaci 3-izbový bungalov v obci Bellova Ves, ktorý
279,990 € 3500 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko | Rajka
Hľadáte ideálne rodinné bývanie, kde si interiér prispôsobíte presne podľa svojho vkusu? Ponúka
265,000 € 2650 €/m²
1 izbový byt | Maďarsko | Rajka
Hľadáte dokonalú rovnováhu medzi pokojným životom v blízkosti prírody a rýchlou dostupnosťou do
97,500 € 2868 €/m²
Rodinný dom | Chorvátsko
F-1one reality Vám ponúka na predaj 4i, RD typu bungalov na južnej strane ostrova Vir s výhľado
333,000 € 3398 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko | Mosonmagyaróvár
Hľadáte štartovacie bývanie alebo víkendový apartmán v srdci vyhľadávaného kúpeľného mesta? Pon
93,000 € 2583 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | - | 125 m²
EQUILIBRIO real v spolupráci s Bc. Richardom Gálom RSc. Vám ponúka na predaj jedinečný rekreačn
249,990 € 2000 €/m²
Apartmán | Chorvátsko
NOVÝ BUNGALOV S BAZÉNOM LEN PÁR MINÚT OD MORA OSTROV VIR – CHORVÁTSKO Niektoré nehnuteľnos
260,000 € 847 €/m²
2 izbový byt | Hlavná | 71 m²
Realitná kancelária DAHLIA REALITY ponúka na predaj v rámci projektu Polyfunkčný objekt KAMENEC
194,800 € 2744 €/m²
2 izbový byt | Dopravná | 58.67 m²
Ponúkame na predaj skvelý 2 izbový byt s balkónom v úplne novom projekte Swanhouse v Piešťanoch
164,900 € 2811 €/m²
2 izbový byt | Dopravná | 46.78 m²
Ponúkame na predaj praktický 2 izbový byt s balkónom v úplne novom projekte Swanhouse v Piešťan
138,900 € 2969 €/m²
2 izbový byt | Matúškova | 53.78 m²
Ponúkame Vám na predaj krásny, výborne dispozične riešený 2 izbový byt s balkónom a jedinečným
294,900 € 5483 €/m²
3 izbový byt | - | 73 m²
Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj 3-izbový byt po nadštandardnej rekonštrukcii na u
139,900 € 1916 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 643 m²
Ponúkame na predaj exkluzívny stavebný pozemok v Green Residencii v Hrubej Borši pri Senci, kt
270 €/m2 270 €/m2
Rodinný dom | - | 1,300 m²
Rodinný dom s bazénom a veľkým pozemkom 1300 m² – Sliač, Hájniky Predstavte si dom, kde
374,998 € 288 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 116 m²
Ponúkame útulný rekreačný domček postavený pred 5 rokmi v modernom štýle na krásnom mieste v
299,000 € 2578 €/m²
2 izbový byt | Bystrická | 35.86 m²
EMISSEN - REZERVOVANÉ - Na predaj krásny 2-izbový apartmán v Devínskej Novej Vsi na ulici Bystr
150,000 € 4183 €/m²
2 izbový byt | Horný Slavkov | 66.7 m²
TOP-CITY vo Vysokých Tatrách pod Starým Smokovcom Vám ponúka na predaj 2 izbový Apartmán s kr
185,000 € 2654 €/m²
Obchodné priestory | Junácka | 574 m²
Realitná kancelária DAHLIA REALITY ponúka v exkluzívnom zastúpení na predaj obchodné priestory
890,000 € 1551 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | - | 763 m²
TOP CITY v Podtatranskej obci Mlynica ponúka na predaj stavebný pozemok o ploche 763 m2 a rozm
64,500 € 85 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.