HOMreal.sk | REZERVOVANÝ

Reality Trnava

1 izbový byt | Terézie Vansovej | 37 m²

Na predaj ponúkame väčší a moderne zariadený 1.izbový byt s balkónom, pivnicou a vlastným parko

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trnava

167,000 € 4514 €/m²

INVESTIČNÝ POZEMOK NA PREDAJ

Reality Mlynica

Iný stavebný pozemok | - | 10,426 m²

TOP CITY realitná kancelária Vám ponúkame na predaj investičný pozemok v podtatranskej obci Mly

Publikované: 07.01.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Mlynica

23 €/m2 23 €/m2

Jeden z najkrajších pozemkov v Limbachu - Na Vyhliadke

Reality Limbach

Pozemok pre bytovú výstavbu | Silvánska | 1,624 m²

Ponúkame na predaj výnimočný stavebný pozemok v obci Limbach, lokalita Na Vyhliadke (Silvánska

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Limbach

395 €/m2 395 €/m2

HOMreal.sk | REZERVOVANÝ

Reality Veselé

Rodinný dom | - | 70 m²

V zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj rodinný dom v obci Veselé pri Piešťanoch. Dom sa na

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Veselé

145,000 € 2071 €/m²

Na predaj 4 izbová moderná novostavba 15 km od Komárna obec VIRT

Reality Virt

Rodinný dom | Virt | 105 m²

KOLAUDOVANÁ NOVOSTAVBA !!!! Ponúkame Vám na predaj 4 izbovú modernú novostavbu tipu BUNGALOV

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Virt

225,000 € 2143 €/m²

Maďarská certifikovaná RK Hunnia Home ponúka na predaj veľkorysý rodinný dom s vlastným lesíkom v Dunakiliti.

Reality Dunakiliti

Rodinný dom | Maďarsko | Dunakiliti

Ponúkame Vám na predaj veľkorysý, kompletne zrekonštruobaný 4-izbový rodinný dom na pozemku o

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Dunakiliti

329,000 € 1828 €/m²

Ihneď voľný, rodinný dom len 10 minút od kúpeľného mesta Dudince.

Reality Hrkovce

Rodinný dom | 120 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii (rok 2006), nachádzajúci sa v ob

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Hrkovce

130,000 € 1083 €/m²

Predám stavebný pozemok 1178 m2 v novej ulici HURBANOVO

Reality Hurbanovo

Pozemok pre rodinné domy | Hurbanovo | 1,178 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebý pozemok na výstavbu rodinného domu v meste Hurbanovo v novej štv

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Hurbanovo

74,180 € 63 €/m²

Developerský pozemok Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Nová príležitosť pri Dunajskej Strede!!! Pozemky na výstavbu rodinných alebo bytových domov sú

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Dunajská Streda

Cena dohodou

Dvojgeneračný rodinný dom Vojtechovce, pozemok 1813 m2

Reality Nový Život

Rodinný dom | - | 280 m²

Ponúkame na predaj priestranný, 9 izbový tehlový rodinný dom v obci Nový Život - časť Vojtechov

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Nový Život

359,000 € 1282 €/m²

Čmelíkova - Ružinov, 3-i byt, 66 m2 – Kompl. rekonštrukcia

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Čmelíkova | 65.9 m²

3 izbový byt po kvalitnej práve ukončenej kompletnej rekonštrukcii. Nehnuteľnosť sa nachádza n

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

269,900 € 4096 €/m²

AHHA Reality | Luxusné bývanie pri golfe – moderný dom v Penati Golf Resort

Reality Šajdíkove Humence

Rodinný dom | 126 m²

🏡 Exkluzívne v ponuke AHHA reality s.r.o. Predstavujeme vám moderný a úsporný dom v Penati Gol

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Šajdíkove Humence

Cena na vyžiadanie

Video prehliadka
Video prehliadka

*REZERVOVANÉ* 2 izbový byt Vysoké Tatry Tatranská Lomnica na predaj

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | Tatranská Lomnica | 42.3 m²

*EXKLUZÍVNE* TOP CITY realitná kancelária Vám ponúkame na predaj 2 izbový byt vo Vysokých Tatrá

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

199,000 € 4704 €/m²

REZERVOVANÝ! Krásný rodinný dom Geča, Košice- okolie

Reality Geča

Rodinný dom | - | 140 m²

Solidreal exkluzívne ponúka na predaj krásný rodinný dom v obci Geča, Košice- okolie. Nachádza

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Geča

375,000 € 2679 €/m²

Krásný 3 izbový byt, 78m2, Talinská ul., Košice

Reality Košice-Nad jazerom

3 izbový byt | - | 78 m²

Solidreal exkluzívne ponúka na predaj krásný 3 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, ktorý sa

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

257,500 € 3301 €/m²

Hľadáme súrne rodinný dom pre klientov v Chorvátskom Grobe!!

Reality Chorvátsky Grob

Rodinný dom | Konopná | 1 m²

!!!!Súrne hľadáme pre klientov rodinný dom v Chorvatskom Grobe. Rozpočet do 400 000 eur. Ak

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Chorvátsky Grob

400,000 € 400000 €/m²

REZERVOVANÉ | Rodinný dom 4 izb. s garážou A | Hrušková ul., Trenčín

Reality Trenčín

Rodinný dom | Hrušková | 165 m²

Rodinný dom A - REZERVOVANÉ | Rodinný dom B - voľné V atraktívnej lokalite mesta Trenčín na Hr

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Trenčín

366,200 € 2219 €/m²

BYTOČ RK - 3-izb. mezonet/radový RD s 2x terasou, záhradkou a parkovaním v Taliansku - Bibione

Reality Taliansko

Mezonet | Taliansko

V krásnej lokalite v Taliansku - letovisku Bibione, ponúkame na predaj samostatný 3-izbový mezo

Publikované: 05.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

226,000 € 2511 €/m²

ZĽAVA!!! Predaj -rodinný dom + zrub - MÝTO POD ĎUMBIEROM, Nízke Tatry

Reality Mýto pod Ďumbierom

Chata, drevenica, zrub | 336 m²

PREDAJ – Priestranný dom na pokojnom mieste v Mýte pod Ďumbierom, Nízke Tatry Predstavte si

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Mýto pod Ďumbierom

374,999 € 1116 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

107 m² za 314 990 € – 4-izbová Novostavba v Bratislave

Reality Bratislava-Vrakuňa

4 izbový byt | Kazanská | 103 m²

🔥 107 m² ZA 314 990 €? VEĽKÝ 4-IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE, KTORÝ NEMÁ KONKURENCIU 🏡 Bývanie, k

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

314,990 € 3058 €/m²

Priestranný 3-izbový byt s garážovým státím, 2x balkón, pivnica

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

3 izbový byt | Bratislavská | 93.2 m²

Ponúkame na predaj priestranný a výborne dispozične riešený 3-izbový byt v obľúbenej bratislavs

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

339,000 € 3637 €/m²

BYTOČ RK - 2-izb. byt s veľkou terasou v Taliansku na ostrove Grado - Pineta

Reality Taliansko

2 izbový byt | Taliansko

Na slnečnom ostrove Grado v Taliansku, kde začína Benátska riviéra ponúkame na predaj 2-izbový

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

160,000 € 2857 €/m²

Predám Chatu so záhradou Nová Vieska

Reality Nová Vieska

Rodinný dom | Nová Vieska | 30 m²

Ponúkame Vám na predaj čiastočne zrekonštruovanú chatu v obci Nová Vieska viohradnická oblasť.

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Nová Vieska

24,000 € 800 €/m²

BYTOČ RK - 6-izb RD so záhradou v Taliansku na ostrove Grado

Reality Taliansko

Rodinný dom | Taliansko

Na slnečnom ostrove Grado v Taliansku, kde začína Benátska riviéra ponúkame na predaj krajný, r

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj

350,000 € 1423 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8513)
Rodinné domy na predaj (23110)
Reality v Martine (742)
Byty v Banskej Bystrici (1378)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30348)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie