AARK: Záhrada - 506 m², Chvojnica - MYJAVA

Reality Chvojnica

Záhrada | Nezadaná | 506 m²

AARK realitná kancelária s.r.o. - Peter Benedik 0918 456 305 Ponúkame na predaj krásnu záhradu

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Chvojnica

12,000 € 24 €/m²

AARK: 3 izbový byt - 96,20 m² - s 2 parkovacími miestami, Brezová, Veľký Biel okr. Senec

Reality Veľký Biel

3 izbový byt | Brezová | 96 m²

AARK realitná kancelária s.r.o. - Mgr. Alexandra Artimovičová 0910 251 135 Ponúkame na predaj

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Veľký Biel

250,000 € 2604 €/m²

AARK: Samostatný rodinný dom s garážou - 170 m², Cífer - PÁC

Reality Cífer

Rodinný dom | Nezadaná | 170 m²

AARK realitná kancelária s.r.o. l Mgr. Alexandra Artimovičová 0910 251 135, artimovicova@aark.s

Publikované: 15.07.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Cífer

389,500 € 2291 €/m²

AARK: Jedinečný rodinný dom vo Vlčej doline, Suchá nad Parnou - 6 km od Trnavy

Reality Suchá nad Parnou

Rodinný dom | Vlčia dolina | 93 m²

AARK realitná kancelária s.r.o. - Mgr. Alexandra Artimovičová 0910 25 11 35, artimovicova@aark.

Publikované: 19.12.2024 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Suchá nad Parnou

320,000 € 3441 €/m²

AARK: Stavebný pozemok vhodný na dvojdom, HÁJSKE - 25 km od Nitry

Reality Hájske

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 768 m²

AARK realitná kancelária s.r.o. - Mgr. Alexandra Artimovičová 0910 251 135, artimovicova@aark.s

Publikované: 19.12.2024 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Hájske

44,500 € 58 €/m²

AARK: 3 izbový byt - 96,20 m² s 2 parkovacími miestami, Brezová, Veľký Biel okr. Senec

Reality Veľký Biel

3 izbový byt | Brezová | 96 m²

Publikované: 07.01.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Veľký Biel

250,000 € 2791 €/m²

Orná pôda neďaleko intravilánu, 5757 m2, Veľké Kostoľany

Reality Veľké Kostoľany

Orná pôda | Družstevná | 5,757 m²

Ponúkame na predaj ornú pôdu o celkovej výmere 5757 m², vo výlučnom vlastníctve (podiel 1/1), n

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Pozemky na predaj Veľké Kostoľany

11,000 € 2 €/m²

Pozemok v srdci obce Veľká Ida

Reality Veľká Ida

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 680 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj pozemok o výmere 680 m2 pre výstavbu rodinného domu v srdci obce

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Veľká Ida

66,500 € 98 €/m²

Chorvátsko, 2 izbový apartmán 180 metrov od mora, parking.

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

DADOT ponúka na predaj 2 izbový apartmán v Chorvátsku. Apartmán sa nachádza na druhom poschodí

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj

135,000 € 3517 €/m²

Orná pôda pri maľovaných domčekoch, Čičmany

Reality Čičmany

Orná pôda | 400 m²

Ponúkame na predaj slnečný pozemok – ornú pôdu o výmere 400 m² v exkluzívnej lokalite obce Čičm

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Čičmany

5,000 € 13 €/m²

Dvojgeneračný rodinný dom Vojtechovce, pozemok 1813 m2

Reality Nový Život

Rodinný dom | - | 280 m²

Ponúkame na predaj priestranný, 9 izbový tehlový rodinný dom v obci Nový Život - časť Vojtechov

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Nový Život

359,000 € 1282 €/m²

ZĽAVA!!! Predaj -rodinný dom + zrub - MÝTO POD ĎUMBIEROM, Nízke Tatry

Reality Mýto pod Ďumbierom

Chata, drevenica, zrub | 336 m²

PREDAJ – Priestranný dom na pokojnom mieste v Mýte pod Ďumbierom, Nízke Tatry Predstavte si

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Mýto pod Ďumbierom

374,999 € 1116 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Čmelíkova - Ružinov, 3-i byt, 66 m2 – Kompl. rekonštrukcia

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Čmelíkova | 65.9 m²

3 izbový byt po kvalitnej práve ukončenej kompletnej rekonštrukcii. Nehnuteľnosť sa nachádza n

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

269,900 € 4096 €/m²

AHHA Reality | Luxusné bývanie pri golfe – moderný dom v Penati Golf Resort

Reality Šajdíkove Humence

Rodinný dom | 126 m²

🏡 Exkluzívne v ponuke AHHA reality s.r.o. Predstavujeme vám moderný a úsporný dom v Penati Gol

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Šajdíkove Humence

Cena na vyžiadanie

Video prehliadka
Video prehliadka

*REZERVOVANÉ* 2 izbový byt Vysoké Tatry Tatranská Lomnica na predaj

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | Tatranská Lomnica | 42.3 m²

*EXKLUZÍVNE* TOP CITY realitná kancelária Vám ponúkame na predaj 2 izbový byt vo Vysokých Tatrá

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

199,000 € 4704 €/m²

REZERVOVANÝ! Krásný rodinný dom Geča, Košice- okolie

Reality Geča

Rodinný dom | - | 140 m²

Solidreal exkluzívne ponúka na predaj krásný rodinný dom v obci Geča, Košice- okolie. Nachádza

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Geča

375,000 € 2679 €/m²

Krásný 3 izbový byt, 78m2, Talinská ul., Košice

Reality Košice-Nad jazerom

3 izbový byt | - | 78 m²

Solidreal exkluzívne ponúka na predaj krásný 3 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, ktorý sa

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

257,500 € 3301 €/m²

Developerský pozemok Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Nová príležitosť pri Dunajskej Strede!!! Pozemky na výstavbu rodinných alebo bytových domov sú

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Dunajská Streda

Cena dohodou

Hľadáme súrne rodinný dom pre klientov v Chorvátskom Grobe!!

Reality Chorvátsky Grob

Rodinný dom | Konopná | 1 m²

!!!!Súrne hľadáme pre klientov rodinný dom v Chorvatskom Grobe. Rozpočet do 400 000 eur. Ak

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Chorvátsky Grob

400,000 € 400000 €/m²

REZERVOVANÉ | Rodinný dom 4 izb. s garážou A | Hrušková ul., Trenčín

Reality Trenčín

Rodinný dom | Hrušková | 165 m²

Rodinný dom A - REZERVOVANÉ | Rodinný dom B - voľné V atraktívnej lokalite mesta Trenčín na Hr

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Trenčín

366,200 € 2219 €/m²

BYTOČ RK - 3-izb. mezonet/radový RD s 2x terasou, záhradkou a parkovaním v Taliansku - Bibione

Reality Taliansko

Mezonet | Taliansko

V krásnej lokalite v Taliansku - letovisku Bibione, ponúkame na predaj samostatný 3-izbový mezo

Publikované: 05.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

226,000 € 2511 €/m²

107 m² za 314 990 € – 4-izbová Novostavba v Bratislave

Reality Bratislava-Vrakuňa

4 izbový byt | Kazanská | 103 m²

🔥 107 m² ZA 314 990 €? VEĽKÝ 4-IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE, KTORÝ NEMÁ KONKURENCIU 🏡 Bývanie, k

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

314,990 € 3058 €/m²

Priestranný 3-izbový byt s garážovým státím, 2x balkón, pivnica

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

3 izbový byt | Bratislavská | 93.2 m²

Ponúkame na predaj priestranný a výborne dispozične riešený 3-izbový byt v obľúbenej bratislavs

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

339,000 € 3637 €/m²

BYTOČ RK - 2-izb. byt s veľkou terasou v Taliansku na ostrove Grado - Pineta

Reality Taliansko

2 izbový byt | Taliansko

Na slnečnom ostrove Grado v Taliansku, kde začína Benátska riviéra ponúkame na predaj 2-izbový

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

160,000 € 2857 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8515)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Byty v Banskej Bystrici (1378)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Rodinné domy na predaj (23116)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30352)
Reality v Martine (742)
Upresniť hľadanie