Priestranné zariadené štúdio s výhľadom na bazén v komplexe Palazzo, Slnečné pobrežie – len 200 m od mora

Reality Bulharsko

2 izbový byt | Bulharsko

Referenčné číslo: B_3585 Certifikovaná realitná kancelária Relax Properties vám ponúka na pred

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

62,900 € 1210 €/m²

Luxusný apartmán s výhľadom na more, Dolce Vita 2, prvá línia pri mori, Sveti Vlas

Reality Bulharsko

2 izbový byt | Bulharsko

Referenčné číslo: B_3520 Na predaj ponúkame premium 2-izbový apartmán s výhľadom na more s roz

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

117,900 € 1814 €/m²

Slnečné štúdio pri mori, Costa Calma, Ravda – 42 m², priamy výhľad na more

Reality Bulharsko

2 izbový byt | Bulharsko

Referenčné číslo: B_3657 Relax Properties vám ponúka na predaj priestranné štúdio s celkovou v

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

56,000 € 1333 €/m²

Apartmán 200m od pláže v Cabo Cervera, Torrevieja

Reality Španielsko

2 izbový byt | Španielsko

Realitná kancelária Relax Properties vám ponúka na predaj svetlý a útulný apartmán v prestížnej

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

135,900 € 2831 €/m²

Apartmán v La Mata – Torrevieja, 250 m od pláže, komunitný bazén, investičná príležitosť

Reality Španielsko

2 izbový byt | Španielsko

Realitná kancelária Relax Properties vám ponúka na predaj útulný 2-izbový apartmán v obľúbenej

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

145,800 € 3170 €/m²

Novostavba 2-izbový apartmán 70 m² s terasou, Villa Venezia, Sveti Vlas, 450 m od pláže

Reality Bulharsko

2 izbový byt | Bulharsko

Realitná kancelária Relax Properties vám ponúka na predaj nový 2-izbový apartmán v rezidenčnom

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

80,500 € 1150 €/m²

Luxusné štúdio 62 m² – Poseidon VIP Residence, Nessebar, Bulharsko, 350 m od mora

Reality Bulharsko

2 izbový byt | Bulharsko

Realitná kancelária Relax Properties vám ponúka na predaj priestranné a kompletne zariadené štú

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

108,000 € 1742 €/m²

Moderný 2-izbový apartmán s výhľadom na more – 1. línia, ostrov Pag, Chorvátsko

Reality Chorvátsko

2 izbový byt | Chorvátsko

Realitná kancelária Relax Properties vám ponúka na predaj moderný 2-izbový apartmán v novostavb

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

255,440 € 6230 €/m²

Dom s výhľadom na more a záhradou, 400m od mora, Njivice, ostrov Krk

Reality Chorvátsko

4 izbový byt | Chorvátsko

Relax Properties vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný dvojdom – prízemnú vilu v Chorv

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

813,700 € 2948 €/m²

Apartmán s výhľadom na more, 500m od mora, Punat, ostrov Krk

Reality Chorvátsko

2 izbový byt | Chorvátsko

Relax Properties vám ponúka na predaj 2-izbový apartmán s výhľadom na more v Chorvátsku, nachád

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

169,950 € 5150 €/m²

Vila s dvoma apartmánmi a bazénom, Rogoznica – Dalmácia

Reality Chorvátsko

4 izbový byt | Chorvátsko

Relax Properties vám ponúka na predaj modernú vilu s bazénom a dvoma samostatnými apartmánmi, s

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

1,421,400 € 6461 €/m²

Komfortný apartmán s výhľadom na more, ostrov Krk – Soline

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Relax Properties vám ponúka na predaj priestranný a kompletne zariadený apartmán s krásnym výhľ

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

221,450 € 3034 €/m²

Novostavba - štúdio v luxusnom komplexe Izida Palace 2, 500m od mora, Slnečné pobrežie

Reality Bulharsko

2 izbový byt | Bulharsko

Referenčné číslo: B_9054 Relax Properties vám ponúka na predaj úplne nové štúdio v obľúbenom a

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

54,999 € 1774 €/m²

2-izbový apartmán s veľkou terasou, 78 m² – Balkan Breeze 1, Slnečné pobrežie

Reality Bulharsko

2 izbový byt | Bulharsko

Relax Properties Vám ponúka na predaj priestranný a slnečný apartmán s veľkou terasou a krásnym

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

76,900 € 986 €/m²

2-izbový apartmán 60 m², 500 m od pláže – Blue Summer, Slnečné pobrežie

Reality Bulharsko

2 izbový byt | Bulharsko

Relax Properties Vám ponúka na predaj 2-izbový apartmán v komplexe Blue Summer, ktorý sa nachád

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

75,500 € 1258 €/m²

Veľký štúdiový apartmán v prvej línii s výhľadom na bazén, 4* Planeta hotel and aquapark, 50m od mora, Slnečné Pobrežie, Bulharsko

Reality Bulharsko

2 izbový byt | Bulharsko

Referenčné číslo: B_3609 Certifikovaná realitná kancelária Relax Properties vám ponúka na pred

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

70,900 € 1418 €/m²

Novostavba luxusného apartmánu, Aphrodite Park, 700m od mora, Slnečné pobrežie

Reality Bulharsko

2 izbový byt | Bulharsko

Referenčné číslo: B_3621 Certifikovaná realitná kancelária Relax Properties vám ponúka na pred

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

58,000 € 1933 €/m²

2 izbový apartmán len 300m od pláže, St. George Palace, Sveti Vlas, Bulharsko

Reality Bulharsko

2 izbový byt | Bulharsko

Referenčné číslo: B_3634 Realitná kancelária Relax Properties vám ponúka na predaj pekný, komp

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

82,900 € 1256 €/m²

Moderná novostavba vily s bazénom a výhľadom na more – Žaborić, Chorvátsko

Reality Chorvátsko

4 izbový byt | Chorvátsko

Relax Properties vám ponúka na predaj elegantnú novostavbu modernej vily v atraktívnej lokalite

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

818,850 € 4549 €/m²

Radový dom s terasou, bazénom v Orihuela Costa

Reality Španielsko

4 izbový byt | Španielsko

Realitná kancelária Relax Properties vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný a slnečný r

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026