STUPAVA - predaj 4 izbového holobytu s loggiou v centre Stupavy

Reality Stupava

4 izbový byt | Hlavná | 90 m²

RealiTana Vám ponúka na predaj priestranný 4 izbový holobyt s loggiou v centre Stupavy. Byt sa

Publikované: 20.05.2025 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Stupava

207,000 € 2311 €/m²

Bratislava Plánky - predaj chatky na rovinatom pozemku

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Záhradná chatka | Plánky | 48 m²

RealiTana Vám ponúka na predaj murovanú chatku na 4 árovom pozemku, nachádzajúcu sa v Bratislav

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

145,000 € 3021 €/m²

Bratislava Plánky - predaj 4 árového pozemku s chatkou, vhodný na výstavbu rodinného domu

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Plánky | 406 m²

RealiTana Vám ponúka na predaj pozemok 406 m2 s murovanou chatkou, nachádzajúcu sa v Bratislave

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

145,000 € 357 €/m²

Bratislava - predaj dvojgeneračnej priestrannej vily priamo pod lesom v Karlovej Vsi v Bratislave s rozľahlým pozemkom

Reality Bratislava-Karlova Ves

Rodinný dom | Šaštínska | 411 m²

RealiTana Vám ponúka na predaj samostatne stojacu, priestrannú vilu, postavenú v roku 1976, s n

Publikované: 28.06.2025 Aktualizované: 23.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Karlova Ves

778,000 € 1893 €/m²

ZUBEREC - predaj zabehnutého zariadeného penziónu

Reality Zuberec

Hotel, penzión, ubytovňa | Andreja Bažíka | 374 m²

RealiTana Vám ponúka na predaj exkluzívne zabehnutý penzión v centre Zuberca, kompletne zrekonš

Publikované: 18.03.2025 Aktualizované: 24.03.2026
Objekty na predaj Zuberec

415,000 € 1110 €/m²

Stavebný pozemok pre rodinný dom / 660 m2/, Jablonové okr. Bytča

Reality Jablonové

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj stavebný pozemok v obci Jablonové okr. Bytča o rozlohe 660

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Jablonové

89,000 €

Novinka
Novinka

3-izbový byt na prenájom, Priekopa

Reality Martin

3 izbový byt | 83 m²

Prenájom 3-izbového bytu v Martine – Priekopa Ponúkame na prenájom priestranný 3-izbový byt s

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Martin

700 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Prenájom Garsónky v novostavbe Orion, Bystrická cesta

Reality Ružomberok

Garsónka | 21.3 m²

Ponúkame na prenájom garsónku v Ružomberku, ul. Bystrická cesta. Byt má výmeru 21 m2, 3. posch

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Ružomberok

350 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

! MIMORIADNA PONUKA ! ateliér - výroba - služby - sídlo firmy

Reality Bratislava-Staré Mesto

Polyfunkčný objekt | Pri Suchom mlyne | 270 m²

Staré Mesto – Patrónka – Pri Suchom mlyne – budova v širšom centre mesta, priamo na Patrónke. P

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Staré Mesto

537,700 € 1991 €/m²

Novinka
Novinka

Administratívna budova v TOP ! lokalite Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

Polyfunkčný objekt | Kubániho | 481 m²

Kubániho – Staré Mesto – moderná, 4 podlažná budova bola daná do užívania v roku 2003. Stojí na

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1 € 0 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

!!! MIMORIADNA PONUKA !!! Dom na bývanie aj podnikanie

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Pri Suchom mlyne | 270 m²

Staré Mesto – Patrónka – Pri Suchom mlyne – tehlový rodinný dom v širšom centre mesta, priamo n

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

537,700 € 1991 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Polyfunkčná budova – obchod, služby, výroba, sklady

Reality Senec

Výrobný objekt | Šamorínska | 665 m²

Senec – Šamorínska ulica – v roku 2013 celý objekt prešiel zásadnou a kompletnou rekonštrukciou

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Senec

520,000 € 782 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Polyfunkčná budova – obchod, služby, výroba, sklady

Reality Senec

Polyfunkčný objekt | Šamorínska | 665 m²

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Senec

520,000 € 782 €/m²

Novinka
Novinka

Pozemok v priemyselnej zóne

Reality Senica

Komerčná zóna | Kaplinské pole | 15,000 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok v priemyselnej zóne v Senici, Kaplinské pole. Územno-plánovacia

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Senica

1 € 0 €/m²

Novinka
Novinka

Pozemok v Kunove.

Reality Senica

Pozemok pre bytovú výstavbu | Kunov | 38,400 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok - potencionálne vhodný pre rodinné domy. Nachádza sa na komuniká

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Senica

14.7 €/m2 15 €/m2

Novinka
Novinka

Ponúkame na PREDAJ 3 izbový RD Nitra - Čermáň

Reality Nitra

Rodinný dom | Šuranská | 70 m²

Zuzana Bojdová +421 904 300 202 e-mail: zuzana.bojdova@v2realestate.sk V2 Real Estate ponúka

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Nitra

149,000 € 2129 €/m²

Novinka
Novinka

Prenájom 4 izbového bytu 85 m2 – Tichá ulica, Hradný vrch, Staré Mesto, Bratislava, vnútorná garáž

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Tichá | 85 m²

Prenájom 4-izbového bytu – Tichá ulica, Hradný vrch, Staré Mesto, Bratislava Ponúkam na prenáj

Publikované: 01.02.2026 Aktualizované: 01.02.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,200 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Prenájom krásneho 3-izbového bytu

Reality Trnava

3 izbový byt | Ulica Čajkovského | 70 m²

Ponúkame krásny, kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt v tichom prostredí Prednádražia. Byt p

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Trnava

700 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Priestranný 3-izbový tehlový byt s vlastným kúrením

Reality Trenčín

3 izbový byt | Trenčín | 70 m²

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorú si pretvoríte presne podľa svojich predstáv? Ponúkame na predaj veľ

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trenčín

148,990 € 2128 €/m²

Novinka
Novinka

Bývanie bez investícií: 3-izbový byt v Trenčíne na predaj

Reality Trenčín

3 izbový byt | Trenčín | 65 m²

Ponúkame na predaj moderne zrekonštruovaný, slnečný 3-izbový byt, ktorý spája praktickú dispoz

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trenčín

158,990 € 2446 €/m²

Novinka
Novinka

Záhrada s chatou - Stupava

Reality Stupava

Záhrada | Ovocinár | 389 m²

Ponúkame na predaj záhradu s murovanou chatou kúsok od Bratislavy, v záhradkárskej osade na kop

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Stupava

125,000 € 321 €/m²

Novinka
Novinka

Garsónka na prenájom

Reality Prešov

Garsónka | Sabinovská | 17 m²

Ponúkam novo zrekonštrouvanú garsónku v centre Prešova, adresa Sabinovská 1 (bývalý hotel Šariš

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Prešov

490 €/mesiac 29 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

3 izbový byt na predaj - Švábska

Reality Prešov

3 izbový byt | Švábska | 72 m²

Ponúkam na predaj priestranný 3 izbový byt na ul. Švábska, Prešov LOKALITA: Byt sa nachádza

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Prešov

164,900 € 2290 €/m²

Novinka
Novinka

Svetlý zariadený 3-izbový byt na ulici Fándlyho v Seredi NA PRENÁJOM

Reality Sereď

3 izbový byt | Fándlyho | 68 m²

Spoločnosť Allrisk Slovakia Vám so súhlasom majiteľa ponúka na prenájom priestranný 3-izbový by

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Sereď

680 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23106)
Reality v Martine (737)
Byty na predaj v Bratislave (8531)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Byty v Banskej Bystrici (1384)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30376)
Upresniť hľadanie