Slnečný,široký pozemok so záhradným domčekom, Levice-Svätý Ján smer Kalinčiakovo

Reality Levice

Záhradná chatka | Ul. Svätý Ján | 2,102 m²

Ponúkame Vám na predaj slnečný, veľký, rovinatý a široký pozemok so záhradným domčekom v extrav

Publikované: 20.09.2025 Aktualizované: 20.09.2025
Chaty a chalupy na predaj Levice

63,000 € 30 €/m²

Veľký slnečný 3 izbový byt, ul. K. Marxa, centrum Levice

Reality Levice

3 izbový byt | Ul. K. Marxa | 79 m²

Ponúkame Vám na predaj tento veľký, slnečný a čiastočne zariadený 3 izbový byt bez balkónu o ro

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Levice

113,000 € 1430 €/m²

Slnečný 3 izbový byt, centrum, ul. P. Jilemnického, Levice

Reality Levice

3 izbový byt | P. Jilemníckeho | 66 m²

Ponúkame Vám na predaj tento slnečný 3 izbový byt bez balkónu o rozlohe 66 m2 nachádzajúci sa n

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Levice

98,000 € 1485 €/m²

Slnečný pozemok so záhradnou chatkou Levice, prímestská časť Čankov

Reality Levice

Záhradná chatka | Nezadaná | 784 m²

Ponúkam Vám na predaj krásny slnečný pozemok so záhradnou drevenou chatkou s rozlohou pozemku v

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Levice

31,000 € 40 €/m²

Slnečný, široký stavebný pozemok pre rodinný dom, obec Lok

Reality Lok

Pozemok pre rodinné domy | 629 m²

Ponúkam Vám na predaj slnečný a široký stavebný pozemok v intraviláne obce Lok, v tichej časti

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Pozemky na predaj Lok

43,000 € 68 €/m²

Krásny, slnečný a zariadený 3 izb. byt s balkónom, ul. M. R. Štefánika, Levice

Reality Levice

3 izbový byt | Ul. M. R. Štefánika | 66 m²

Ponúkame Vám na predaj tento krásny, slnečný a kompletne zariadený 3 izbový byt s balkónom o ro

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Levice

129,500 € 1962 €/m²

Rekreačný domček - chalupa obec Domadice, okres Levice

Reality Domadice

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 690 m²

Ponúkame Vám na predaj rekreačný domček - chalupu so slnečným pozemkom v tichej časti obce Doma

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Domadice

40,000 € 58 €/m²

Rekreačný domček so slnečným pozemkom, Staré Predné Levice

Reality Levice

Chalupa, rekreačný domček | Predné Staré Levice | 1,579 m²

Ponúkam na predaj rekreačný domček so slnečným pozemkom v Leviciach, v časti Staré predné Levic

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Levice

33,000 € 21 €/m²

Pekný podkrovný zariadený rodinný dom s jacuzzi a saunou, Levice, časť Nová Osada

Reality Levice

Rodinný dom | Nezadaná | 240 m²

Ponúkame Vám na predaj kompletne zariadený, zrekonštruovaný a pekný podkrovný rodinný dom s jac

Publikované: 16.05.2025 Aktualizované: 21.10.2025
Domy na predaj Levice

276,000 € 1150 €/m²

Veľký, slnečný 3 izbový byt s loggiou (77m2), Levice, sídlisko R5

Reality Levice

3 izbový byt | 77 m²

Ponúkame Vám na predaj tento veľký a slnečný 3 izbový byt s loggiou o rozlohe 77 m2 nachádzajúc

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 06.08.2025
Byty na predaj Levice

105,000 € 1364 €/m²

Záhradný domček so slnečným pozemkom Levice, časť za nadjazdom

Reality Levice

Záhradná chatka | Mestský Majer | 23 m²

Ponúkam na predaj záhradný domček so slnečným rovinatým pozemkom v Leviciach v časti za nadjazd

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 09.10.2025
Chaty a chalupy na predaj Levice

58,000 € 2522 €/m²

Pekný, veľký 3 izbový byt s balkónom, garážou a záhradkou obec Pukanec

Reality Pukanec

3 izbový byt | 82 m²

Ponúkame Vám na predaj tento pekný, čiastočne zariadený a slnečný 3 izbový byt s balkónom o krá

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Pukanec

78,500 € 957 €/m²

Slnečný 1 izbový byt Levice, ulica Poľná

Reality Levice

1 izbový byt | Poľná ul. | 38 m²

Ponúkame Vám na predaj tento slnečný 1 izbový byt bez balkóna o rozlohe 38 m2 nachádzajúci sa n

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Levice

79,990 € 2105 €/m²

Slnečný 3 izbový byt s dvomi balkónmi, centrum, M.R. Štefánika, Levice

Reality Levice

3 izbový byt | Ul. M. R. Štefánika | 68 m²

Ponúkame Vám na predaj tento slnečný 3 izbový byt s dvomi balkónmi o rozlohe 68 m2 nachádzajúci

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Levice

119,000 € 1750 €/m²

Polyfunkčná budova s pozemkom v priamom centre mesta Levice

Reality Levice

Polyfunkčný objekt | Ul. Čsl. armády | 1,140 m²

Exkluzívne ponúkam na predaj polyfunkčnú budovu v úplnom centre mesta Levice, v blízkosti Námes

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Objekty na predaj Levice

860,000 € 754 €/m²

Rekreačný domček so slnečným pozemom v top lokalite v Leviciach

Reality Levice

Chalupa, rekreačný domček | Predné Staré Levice | 1,900 m²

Ponúkame Vám na predaj rekreačný domček na slnečnom pozemku v Leviciach - v časti Staré predné

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 28.11.2025
Chaty a chalupy na predaj Levice

63,000 € 33 €/m²

Záhradný domček Levice, časť Mestský Majer - za nadjazdom

Reality Levice

Záhradná chatka | Mestský Majer | 404 m²

Ponúkam Vám na predaj záhradný domček so slnečným rovinatým pozemkom v Leviciach, v časti za na

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 04.11.2025
Chaty a chalupy na predaj Levice

49,000 € 121 €/m²

Viničný dom na trvalé bývanie, smer Mýtne Ludany

Reality Levice

Chalupa, rekreačný domček | Staré Levice | 90 m²

Ponúkame Vám na predaj viničný domček - rekreačný domček v Leviciach, smer Mýtne Ludany na slne

Publikované: 31.01.2022 Aktualizované: 21.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Levice

78,000 € 978 €/m²

Slnečný rekreačný pozemok aj na trvalé bývanie, Staré Levice

Reality Levice

Rekreačný pozemok | Staré Levice | 1,333 m²

Ponúkame Vám na predaj slnečný viničný pozemok - rekreačný pozemok v Leviciach, v časti Staré L

Publikované: 14.07.2022 Aktualizované: 23.05.2023
Pozemky na predaj Levice

19,990 € 15 €/m²

Rekreačný dom na trvalé bývanie, Levice časť Krížny Vrch

Reality Levice

Chalupa, rekreačný domček | Pod Kusou horou | 606 m²

Ponúkame Vám na predaj skolaudovanú novostavbu poschodového rekreačného domu na slnečnom jemne

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 22.12.2025
Chaty a chalupy na predaj Levice

87,000 € 144 €/m²

Rekreačný domček na trvalé bývanie, Levice-časť Staré predné Levice

Reality Levice

Chalupa, rekreačný domček | Predné Staré Levice | 1,208 m²

Ponúkame Vám na predaj podkrovný rekreačný domček - chalupu na slnečnom širokom prevažne rovina

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 24.11.2025
Chaty a chalupy na predaj Levice

93,000 € 77 €/m²

Chatka - rekreačný domček, obec Bátovce nad priehradou Lipovina

Reality Bátovce

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 407 m²

Ponúkame Vám na predaj chalupu - rekreačný domček na slnečnom širokom rovinatom pozemku v záhra

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 12.11.2025
Chaty a chalupy na predaj Bátovce

63,000 € 155 €/m²

Starší rodinný dom Levice, prímestská časť Kalinčiakovo

Reality Levice

Rodinný dom | Kalinčiakovo | 1,269 m²

Ponúkame Vám na predaj starší poschodový rodinný dom v Leviciach v prímestskej časti Kalinčiako

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 16.10.2025
Domy na predaj Levice

79,990 € 63 €/m²

Záhrada - rekreačný slnečný rovinatý pozemok, obec Tlmače - Lipník

Reality Tlmače

Rekreačný pozemok | Viničná | 300 m²

Ponúkame Vám na predaj slnečný, rovinatý rekreačný pozemok - záhradu v extraviláne obce Tlmače

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 28.10.2025
Pozemky na predaj Tlmače

23,000 € 77 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1375)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30372)
Reality v Martine (743)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Rodinné domy na predaj (23118)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Byty na predaj v Bratislave (8524)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Upresniť hľadanie