REZIDENCIA HRON komplet zariadený 1 izbový byt s lodžiou

Reality Zvolen

1 izbový byt | Strážska cesta | 31 m²

NEST realitná kancelária v zastúpení majiteľa ponúka k okamžitému prenájmu nadštandardne vybave

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na prenájom Zvolen

580 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

KANCELÁRSKY PRIESTOR 21 m2 priamo na Námestí ZVOLEN

Reality Zvolen

Kancelárie, administratívne priestory | Námestie SNP | 31 m²

NEST realitná kancelária vám ponúka na okamžitý prenájom praktický kancelársky priestor, ktorý

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Priestory na prenájom Zvolen

340 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

1 izbový komplet zrekonštruovaný apartmán pár minút od ESC

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Wolkerova | 33 m²

NEST realitná kancelária v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj komplet zrekonštruov

Publikované: 25.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

105,000 € 3182 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

NOVÉ kancelárie od 250,- EUR priamo v centre mesta ZVOLEN

Reality Zvolen

Kancelárie, administratívne priestory | Námestie SNP | 20 m²

NEST realitná kancelária ponúka na prenájom OBCHODNÉ PRIESTORY - KANCELÁRIE rôznych výmer, príp

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 03.04.2026
Priestory na prenájom Zvolen

250 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ Zrekonštruovaný 2 izbový byt s lodžiou 58m2 v peknej lokalite blízko CENTRA

Reality Zvolen

2 izbový byt | Bystrický rad | 58 m²

NEST realitná kancelária v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj k okamžitému nasťaho

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Zvolen

Cena dohodou

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

KRÁTKODOBÝ NÁJOM Štýlové bývanie pri parku: Nadštandardný 2-izbový byt v novostavbe

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Hurbanova | 54 m²

Hľadáte dočasné bývanie, ktoré kombinuje luxus, pokojnú lokalitu a perfektnú dostupnosť? Ponúka

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

950 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

NOVOSTAVBA CENTRUM priestranný 4 izbový byt 102 m2 so šatníkom a 2 terasami

Reality Zvolen

4 izbový byt | Ľ. Kubániho | 102 m²

NEST realitná kancelária v zastúpení majiteľa ponúka k okamžitému prenájmu nadštandardný, kompl

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Zvolen

1,500 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ - CENTRUM MESTA kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt s balkónom

Reality Zvolen

3 izbový byt | Ľ. Štúra | 63 m²

NEST realitná kancelária ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt, ktorý sa nach

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Byty na predaj Zvolen

Cena dohodou

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

TOP CENTRUM 3 izbový atypický tehlový byt 91m2 + 2 balkóny + komplet zariadenie

Reality Zvolen

3 izbový byt | M. R. Štefánika | 91 m²

Jedinečný 3-izbový tehlový byt 91 m2 s 2 balkónmi v centre Zvolena Hľadáte bývanie, ktoré sp

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Byty na predaj Zvolen

245,000 € 2692 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Dizajnový zariadený mezonet 174 m2 + terasa + parkovacie miesto

Reality Zvolen

3 izbový byt | Kuzmányho nábrežie | 174 m²

NEST realitná kancelária vám exkluzívne ponúka na predaj dizajnový – 4-izbový mezonet s veľkory

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Zvolen

355,000 € 2040 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

PRIESTORY od 150 m2 na prenájom v reprezentatívnej budove v CENTRE MESTA

Reality Zvolen

Kancelárie, administratívne priestory | Námestie SNP | 300 m²

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 20.02.2026
Priestory na prenájom Zvolen

Info v RK

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ NOVOSTAVBA 2 izbový byt 67 m2 komplet zariadený s balkónom a pivnicou

Reality Zvolen

2 izbový byt | Pustý hrad | 67 m²

NEST realitná kancelária v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj krásny priestranný a

Publikované: 07.02.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Byty na predaj Zvolen

230,000 € 3433 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ Investičná príležitosť - pozemok 1230 m2 so starším RD priamo pri hlavnom ťahu

Reality Zvolen

Komerčná zóna | Lučenecká cesta | 1,230 m²

NEST realitná kancelária v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj pozemok so starším 3

Publikované: 15.08.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Pozemky na predaj Zvolen

Cena dohodou

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Moderný 3 izbový byt so šatníkom a balkónom ZVOLEN ZÁPAD

Reality Zvolen

3 izbový byt | Pražská | 64 m²

NEST realitná kancelária v zastúpení majiteľa ponúka na predaj moderne kompletne zrekonštruovan

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Zvolen

184,000 € 2875 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

REZIDENCIA HRON garážové aj vonkajšie parkovacie miesto

Reality Zvolen

Garáž | Strážska cesta | 13 m²

Ponúkame na prenájom parkovacie miesta v REZIDENCII HRON: - garážové miesto v II.etape - voľné

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Objekty na prenájom Zvolen

50 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

člen NARKS

NOVOSTAVBA komplet zariadený 4 izbový bungalov v krásnej prírode na pozemku 1000 m2

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 126 m²

NEST realitná kancelária v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj novostavbu 4 izbovéh

Publikované: 11.01.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

359,000 € 2849 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ NOVOSTAVBA administratívny priestor + parkovanie v CENTRE mesta

Reality Zvolen

Kancelárie, administratívne priestory | 29. Augusta | 33 m²

REZERVOVANÉ NEST realitná kancelária v zastúpení majiteľa ponúka k okamžitému prenájmu administ

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 09.04.2026
Priestory na prenájom Zvolen

553 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

MODERNÉ BÝVANIE V CENTRE MESTA: Priestranný 3izbový byt s lodžiou, ul. Kimovská

Reality Zvolen

3 izbový byt | Kimovská | 84 m²

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na prenájom Zvolen

990 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

INVESTIČNÁ príležitosť v CENTRE 2 budovy s potenciálom pre polyfunkciu a bývanie

Reality Martin

Polyfunkčný objekt | M. R. Štefánika | 350 m²

NEST realitná kancelária pripravuje do ponuky na predaj unikátny súbor dvoch budov na pešej zón

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Objekty na predaj Martin

Cena dohodou

člen NARKS

Jedinečný 3 izbový mezonet 116 m2 priamo na Trotuári v historickom centre mesta

Reality Banská Štiavnica

3 izbový byt | Andreja Kmeťa | 116 m²

NEST realitná kancelária vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj originálny 3 izbo

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

255,000 € 2198 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Lukratívne kancelárske priestory s recepciou CENTRUM MESTA

Reality Zvolen

Kancelárie, administratívne priestory | Námestie SNP | 100 m²

NEST realitná kancelária v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka k okamžitému prenájmu kancelár

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 01.12.2025
Priestory na prenájom Zvolen

Info v RK

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Priestranný 3-izbový byt s loggiou na Rúbanisku III– Lučenec

Reality Lučenec

3 izbový byt | Nezadaná | 61.2 m²

Ponúkame na predaj priestranný a svetlý trojizbový byt s celkovou výmerou 61,2 m², nachádzajúci

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Lučenec

82,500 € 1348 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Luxusný, zariadený a veľký 3 izb. byt s loggiou, Saratovská ul., Levice

Reality Levice

3 izbový byt | Saratovská ul. | 76 m²

Ponúkame Vám na predaj tento luxusný, veľký, kompletne zariadený a slnečný 3 izbový byt s loggi

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Levice

179,000 € 2355 €/m²

Veľký, slnečný a zariadený 3 izbový byt, ul. M.R. Štefánika, Levice

Reality Levice

3 izbový byt | Ul. M. R. Štefánika | 79 m²

Ponúkame Vám na predaj tento veľký, slnečný a čiastočne zariadený 3 izbový byt bez balkónu o ro

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Levice

124,000 € 1570 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty na predaj v Bratislave (8524)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Byty v Banskej Bystrici (1375)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Reality v Martine (743)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30372)
Rodinné domy na predaj (23117)
Upresniť hľadanie