Záhradný domček so slnečným pozemkom Levice, časť Kalinčiakovo - Svätý Ján

Reality Levice

Záhradná chatka | Ul. Svätý Ján | 1,261 m²

Ponúkam na predaj záhradný domček so slnečným pozemkom v Leviciach v časti Kalinčiakovo - Svätý

Publikované: 03.06.2025 Aktualizované: 01.09.2025
Chaty a chalupy na predaj Levice

48,000 € 38 €/m²

Krásny, slnečný, veľký a zariadený 3 izbový byt s balkónom, ul. Ku Bratke, Levice

Reality Levice

3 izbový byt | Ul. ku Bratke | 74 m²

Ponúkame Vám na predaj tento krásny, slnečný, veľký a kompletne zariadený 3 izbový byt s balkón

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Levice

119,000 € 1608 €/m²

Veľký, slnečný a krásny 3 izbový byt s balkónom, ul. Ružová, Levice

Reality Levice

3 izbový byt | Ružová | 87 m²

Ponúkame Vám na predaj tento veľký, krásny a slnečný 3 izbový byt s balkónom o fantastickej roz

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Levice

129,000 € 1483 €/m²

Slnečný 3 izbový byt s loggiou, ul. Poľná, Levice

Reality Levice

3 izbový byt | Poľná ul. | 65 m²

Ponúkame Vám na predaj tento slnečný 3 izbový byt s loggiou o rozlohe 65 m2 nachádzajúci sa na

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Levice

93,000 € 1431 €/m²

Viničný domček s pozemkom v krásnej prírode obec Podlužany, okr. Levice

Reality Podlužany

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 809 m²

Ponúkame Vám na predaj viničný domček so slnečným pozemkom v obci Podlužany obklopený krásnou p

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Podlužany

28,000 € 35 €/m²

Pozemok Levice - nad Novochemou

Reality Levice

Pozemok pre rodinné domy | Svätý Ján | 1,198 m²

Predám pozemok v Leviciach, časť Svätý Ján nad Novochemou. Pozemok je vhodný na stavbu domu do

Publikované: 11.09.2015 Aktualizované: 23.05.2023
Pozemky na predaj Levice

23,000 € 19 €/m²

Záhradný domček s pozemkom, Levice, časť za nadjazdom - mestský majer

Reality Levice

Záhradná chatka | Mestský Majer | 400 m²

Ponúkam na predaj záhradný domček so slnečným pozemkom v Leviciach na pozemku o celkovej výmere

Publikované: 30.11.2023 Aktualizované: 08.11.2025
Chaty a chalupy na predaj Levice

49,990 € 125 €/m²

Stavebný pozemok obec Júr nad Hronom

Reality Jur nad Hronom

Pozemok pre rodinné domy | 768 m²

Ponúkam Vám na predaj slnečný, rovinatý stavebný pozemok v obci Júr nad Hronom o celkovej výmer

Publikované: 08.11.2023 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Jur nad Hronom

38,000 € 49 €/m²

Poschodový rodinný dom s garážou, obec Kalná nad hronom

Reality Kalná nad Hronom

Rodinný dom | 705 m²

Ponúkam Vám na predaj poschodový rodinný dom s garážou v tichej časti obce Kalná nad Hronom, kt

Publikované: 08.06.2025 Aktualizované: 05.09.2025
Domy na predaj Kalná nad Hronom

135,000 € 191 €/m²

Moderní studiový apartmán v prémiovém resortu u oceánu na Kapverdách.

Reality Kapverdy

5 a viac izbový byt | Kapverdy

Pro naše klienty jsme zajistili nadstandardní investiční podmínky — garantovaný výnos z pronájm

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

185,000 € 4111 €/m²

Štýlové bývanie so súkromnou záhradkou a parkovaním * 2-izb. byt Nová Nitra

Reality Nitra

2 izbový byt | Pivovarská ulica | 49 m²

Hľadáte útočisko, kde si po práci vychutnáte kávu na vlastnej terase, no pritom chcete mať tep

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na prenájom Nitra

670 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

URBANISTA | Rodinné sídlo s relaxačnými možnosťami pre všetkých

Reality Sklené

Vidiecky dom | Sklené | 335.5 m²

Urbanista vám exkluzívne predstavuje Rezort Turčan – unikátny areál s celkovou rozlohou 3,2 ha

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Sklené

1,950,000 € 5812 €/m²

URBANISTA | 3-izbový rodinný dom s vínnou pivnicou v obci Rúbaň

Reality Rúbaň

Rodinný dom | Rúbaň | 121 m²

Realitná kancelária URBANISTA ponúka exkluzívne na predaj rodinný dom v obci Rúbaň, vhodný na k

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Rúbaň

54,990 € 454 €/m²

URBANISTA | Rodinná farma s relaxačnými možnosťami pre všetkých

Reality Sklené

Farmárska usadlosť | Sklené | 335.5 m²

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Sklené

1,950,000 € 5812 €/m²

3+1-izbový byt 99,5 m² s extra pracovňou / hosťovskou izbou | Vienna Gate

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Kopčianska | 100 m²

Priestranný 3+1-izbový byt o výmere 99,5 m² v prestížnom projekte Vienna Gate ponúka plnohodnot

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

399,950 € 4000 €/m²

URBANISTA | Priestor rodinného domu v byte - novostavba na tehlovom dome | mezonet | Osadná

Reality Bratislava-Nové Mesto

5 a viac izbový byt | Osadná | 180 m²

Veľkorysý 5-izbový mezonetový byt s rozlohou 179.51 m² na Osadnej ulici č. 8 ponúka priestor po

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

595,000 € 3306 €/m²

URBANISTA | Garáž - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Koceľova | 15 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj murovanú garáž s montážnou jamou vo vnútrobloku na Koceľovej ulic

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

30,000 € 2000 €/m²

URBANISTA | 2-izbový byt v pôvodnom stave na Furdekovej 4

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Furdekova | 55.35 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj 2-izbový byt v pôvodnom stave nachádzajúci sa na 5. poschodí byto

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

199,000 € 3595 €/m²

URBANISTA | 2-izbový byt v centre Nových Zámkov s parkovaním vo dvore

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | Michalská Bašta | 63.26 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj 2-izbový byt v pôvodnom stave nachádzajúci sa na 3. poschodí tehl

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

119,900 € 1895 €/m²

URBANISTA | 5-izbový rodinný dom s rozsiahlym pozemkom v obci Rúbaň

Reality Rúbaň

Rodinný dom | Rúbaň | 170 m²

Realitná kancelária URBANISTA ponúka exkluzívne na predaj 5-izbový rodinný dom s rozsiahlym poz

Publikované: 23.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Rúbaň

79,900 € 470 €/m²

URBANISTA | NA PRENÁJOM parkovacie státie v podzemnej garáži na Drotárskej ceste 19

Reality Bratislava-Staré Mesto

Garáž | Drotárska cesta | 14 m²

Realitná kancelária URBANISTA ponúka exkluzívne na prenájom parkovacie státie č. 14 v podzemnej

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

100 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

URBANISTA | Luxusný, 100% dokončený a zariadený bungalov s bazénom

Reality Kvetoslavov

Rodinný dom | Vavrínová | 125 m²

Nadštandardný 4-izbový samostatný bungalov s perfektnou polohou len 3 minúty od pripojenia na d

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Kvetoslavov

477,000 € 3816 €/m²

URBANISTA | Jeden z posledných stavebných pozemkov Modra, Harmónia

Reality Modra

Pozemok pre bytovú výstavbu | Harmónia | 835 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj slnečný stavebný pozemok s juhozápadnou orientáciou, vhodný na vý

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Modra

219,900 € 263 €/m²

URBANISTA | Veľký 4-izbový mezonetový byt | Brnianska ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Brnianska | 117 m²

Realitná kancelária URBANISTA ponúka exkluzívne na predaj priestranný 4-izbový mezonetový byt o

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

399,900 € 3418 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23115)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30371)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Byty na predaj v Bratislave (8523)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1375)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Reality v Martine (743)
Upresniť hľadanie