Keď priestor a komfort rozhodujú: nadštandardný mestský byt blízko centra

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Košická | 149.8 m²

Predáme vo výbornej lokalite širšieho centra – Nivy – Košická ul. priestranný moderný byt s veľ

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

539,000 € 3598 €/m²

Novinka
Novinka

TREEF | 4- izby plus 200m2 záhrady Novostavba rodinného domu

Reality Dvorníky

Rodinný dom | Nezadaná | 96 m²

Realitná kancelária Treef ponúka na predaj moderný 4-izbový rodinný dom v štádiu holodom, ideál

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Domy na predaj Dvorníky

177,000 € 1844 €/m²

TREEF | Jediný dostupný 1-izbový byt s predzáhradkou v 2. etape | Dvorníky Pod Ráblom

Reality Dvorníky

1 izbový byt | Nezadaná | 33.9 m²

Realitná kancelária Treef ponúka na predaj moderný, ešte neobývaný voňavý byt v novostavbe, kto

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Dvorníky

99,517 € 2936 €/m²

Vidiecký dom s bazénom za dobrú cenu v regióne Abruzzo

Reality Taliansko

Vidiecky dom | Taliansko

Očarujúci kamenný statok v prírode s panoramatickými výhľadmi – len 29 km od mora Predstavte s

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 12.03.2026
Domy na predaj

295,000 € 1272 €/m²

TREEF | Rekreačná chata v tichom prostredí Malých Karpát – Buková

Reality Buková

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 0 m²

Realitná kancelária Treef ponúka na predaj rekreačnú chatu nachádzajúcu sa v obci Buková – loka

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Buková

Cena na vyžiadanie

Novostavba apartmánov v Santa Pola, Alicante

Reality Španielsko

Apartmán | Španielsko

Moderné novostavby apartmánov v Santa Pole sa nachádzajú len 500 metrov od pláže a prístavu. V

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 15.03.2026
Byty na predaj

281,190 € 3308 €/m²

TREEF | NOVÁ ETAPA V PREDAJI | BÝVANIE POD RÁBLOM – DVORNÍKY PRI HLOHOVCI

Reality Trnava

2 izbový byt | 47.8 m²

Realitná kancelária Treef ponúka na predaj byty v 3. etape projektu Bývanie pod Ráblom v obci D

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Trnava

114,000 € 2385 €/m²

Nové apartmány v meste Alghero, Sardínia

Reality Taliansko

Apartmán | Taliansko

V tichom prostredí, ale blízko prístavu a pláže v meste Alghero, ponúkame na predaj apartmány v

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj

210,000 € 3333 €/m²

Reality Hlohovec

2 izbový byt | 47.8 m²

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Hlohovec

114,000 € 2385 €/m²

Reality Sereď

2 izbový byt | 47.8 m²

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Sereď

114,000 € 2385 €/m²

Toskánsky dom s bazénom blízko miest Lucca a Pisa

Reality Taliansko

Rodinný dom | Taliansko

Predstavte si, že vkročíte bránou tohto domu a ocitnete sa ponorení do sveta pokoja a prírodnýc

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Domy na predaj

500,000 € 2564 €/m²

Reality Dvorníky

1 izbový byt | Nezadaná | 33.9 m²

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Dvorníky

87,000 € 2566 €/m²

Znížená cena- Penthouse so strešnou terasou a otvoreným výhľadom na more, Kaštela

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

Ponúkame vám exkluzívny penthouse s otvoreným výhľadom na more v atraktívnej lokalite Kaštel Go

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj

360,000 € 6667 €/m²

Investičné apartmány pri pláži s výhľadom na Stredozemné more

Reality Španielsko

Apartmán | Španielsko

Vivalife Beach je exkluzívny projekt 24 luxusných apartmánov určených na krátkodobé prenájmy v

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj

365,000 € 5141 €/m²

TREEF | NOVÁ ETAPA V PREDAJI | RODINNÉ DOMY – PREDPREDAJ ZA UVÁDZACIE CENY | DVORNÍKY PRI HLOHOVCI

Reality Sereď

Rodinný dom | 128 m²

Realitná kancelária Treef ponúka na predaj 4-izbové samostatne stojace rodinné domy v rámci pre

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Domy na predaj Sereď

250,008 € 1953 €/m²

Nový Apartmán v meste Alghero blízko pristavu a pláže

Reality Taliansko

3 izbový byt | Taliansko

Nový apartmán v meste Alghero, asi 3 minúty peši od pláže a prístavu. Byt má 2 spálne, obývačk

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj

420,000 € 4667 €/m²

Taliansky vidiecký dom uprostred prírody

Reality Taliansko

Vidiecky dom | Taliansko

Casa Antica – výnimočná vila v Abruzze s panoramatickým výhľadom na more aj hory Objavte jedin

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Domy na predaj

395,000 € 1197 €/m²

TREEF | 3-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii 62m2 Na Hlinách TRNAVA

Reality Trnava

3 izbový byt | Na Hlinách | 62 m²

TREEF | 3-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii 62m2 Na Hlinách TRNAVA Ponúkame na predaj 3-i

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Trnava

168,500 € 2718 €/m²

TREEF | ponúka 3-izbový byt na prenájom | Hliny, Trnava

Reality Trnava

3 izbový byt | Na Hlinách | 62 m²

Treef ponúka 3-izbový byt na prenájom | Hliny, Trnava Realitná kancelária Treef vám ponúka na

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na prenájom Trnava

720 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

TREEF | 2‑izbový byt v Trnave – po rekonštrukcii

Reality Trnava

2 izbový byt | 0 m²

Pre nášho overeného klienta aktívne vyhľadávame 2‑izbový byt v Trnave, ideálne po kompletnej al

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Trnava

Cena na vyžiadanie

Na prenájom 2‑izbový byt v Trnave – ARBORIA

Reality Trnava

2 izbový byt | Novomestská ulica | 45 m²

Realitná kancelária Treef ponúka na prenájom kompletne zariadený 2‑izbový byt s výmerou 45 m²,

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na prenájom Trnava

700 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Reality Dvorníky

2 izbový byt | Nezadaná | 47.8 m²

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Dvorníky

114,000 € 2385 €/m²

Nové apartmány v Španielsku, Costa Blanca

Reality Španielsko

2 izbový byt | Španielsko

Projekt Antonella Beach sa nachádza na ulici Ramón Gallud, jednej z hlavných tepien mesta Torre

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj

198,000 € 5211 €/m²

Novinka
Novinka

Reality Hlohovec

3 izbový byt | 57.8 m²

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Hlohovec

127,500 € 2206 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Reality v Martine (743)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30358)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty na predaj v Bratislave (8517)
Byty v Banskej Bystrici (1378)
Rodinné domy na predaj (23115)
Upresniť hľadanie