DIRECTREAL|Na predaj - Čarovný dom na vŕšku pre čarovný domov

Reality Čadca

Rodinný dom | Zákopčie | 170 m²

Directreal Dynamic - Pozrite si video: +++++https://www.youtube.com/watch?v=VusQkx4gF5k+++++

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Čadca

240,000 € 1412 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

DIRECTREAL|Na predaj priestranný RD v Porúbke pri Žiline-6 izieb+príslušenstvo

Reality Žilina

Rodinný dom | Žilina | 290 m²

Directreal Dynamic - Prosím pozrite si video k predaju nehnuteľnosti: ++++++https://youtu.be/-

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Žilina

279,000 € 962 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Priestranný RD s veľkým pozemkom na konci Rakovej

Reality Čadca

Rodinný dom | Čadca | 280 m²

Directreal Dynamic - Ponúkame na predaj samostatne stojaci priestranný dvojpodlažný rodinný d

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Čadca

180,000 € 643 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Pozemok pod garáž

Reality Turčianske Teplice

Iný stavebný pozemok | Horné Rakovce | 19 m²

Directreal Dynamic - Predáme, Directreal ponúka na predaj pozemok pod garáž o výmere 19m2 v Tu

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Turčianske Teplice

Cena dohodou

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Garsonka - centrum mesta - po rekonštrukcii

Reality Žilina

Garsónka | Predmestská | 21 m²

Directreal Dynamic - Predáme! Directreal ponúka exkluzívne na predaj útulnú garsónku v tichej

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Žilina

115,000 € 5476 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Chata na trvalé bývanie aj víkendový relax +garáž +sauna +jacuzzi +terasa +altánok

Reality Žilina

Chalupa, rekreačný domček | Žilina | 145 m²

Directreal Dynamic - Predáme. Iba u nás. Hľadáte pokojné bývanie v prírode s výbornou dostupno

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Žilina

180,000 € 1241 €/m²

Novinka
Novinka

pozemok na výstavbu,5,8ár,Čermeľské prielohy, KE Sever

Reality Košice-Sever

Pozemok pre rodinné domy | Čermeľské prielohy | 581 m²

Realitní makléri Peter Heriban a Klaudia Heribanová Vám ponúkajú exkluzívne na predaj pozemok v

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Sever

79,000 € 136 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Atraktívny byt v Rezidencii Draždiak s terasou s výhľadom na jazero, klimatizáciou a parkovaním k prenájmu VÝHRADNE OD 1.6.-30.9.2026

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Antolská | 73 m²

Directreal Smile - Ponúkame na prenájom atraktívny byt v petržalskej novostavbe Rezidencia Dra

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

600 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Moderný 3 izbový rodinný dom v prevedení dvojdomu s terasou a pozemkom v Miloslavove - Alžbetin dvor

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Alžbetin Dvor | 72 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový moderný rodinný dom v prevedení dvojdomu s terasou a pozemkom v Mil

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

308,900 € 4290 €/m²

Novinka
Novinka

Predám veľký svetlý 3-izbový byt, Nitra Zvolenská, 78 m2

Reality Nitra

3 izbový byt | 0 m²

F008-113-PECH Ponúkame na predaj priestranný a svetlý 3- izbový byt v pôvodnom stave, ideálny

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Nitra

169,000 €

Novinka
Novinka

Predaj, 1 izbový byt s parkovacím miestom, Šelpice

Reality Šelpice

Rodinný dom | 30 m²

SIERA realitná kancelária ponúka na predaj zrekonštruovaný 1-izbový byt v obci Šelpice, len 5 k

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Šelpice

115,000 € 3833 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Predaj - kancelárske priestory o výmere 710 m2, 3 x výťah, so skvelým zázemím, vynikajúcou dostupnosťou a vizibilitou, Trnavská, Bratislava II

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Trnavská cesta | 710 m²

RK Realiťáci ponúkajú exkluzívne na predaj kancelárske priestory nachádzajúce sa v polyfunkčnom

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

1,800 €/m2 3 €/m2

Novinka
Novinka

Pozemok - záhrada a zastavané plochy a nádvoria na predaj, Brezova pod Bradlom, cena : dohodou

Reality Brezová pod Bradlom

Záhrada | 501 | 334 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky - záhrada v katastrálnom území : Brezová pod Bradlom. Výlučný v

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 08.09.2025
Pozemky na predaj Brezová pod Bradlom

Cena dohodou

Obchodné priestory v NTC, Príkopová 6, Bratislava III, cena : dohodou

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Príkopova | 67.22 m²

Ponúkame Vám na prenájom lukratívne obchodné priestory v NTC v pasáži, Príkopová 6, Bratislava-

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 08.09.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Pozemky - orná pôda na predaj, Brezova pod Bradlom, cena : dohodou

Reality Brezová pod Bradlom

Orná pôda | 6,000 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky - ornú pôdu v katastrálnom území : Brezová pod Bradlom. Výlučný

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 26.03.2026
Pozemky na predaj Brezová pod Bradlom

Cena dohodou

Úplne NOVÝ 3 izbový, kompletne zariadený Mobilný rodinný dom 40m2. Cena 49.000,- EUR bez DPH

Reality Bratislava-Ružinov

Mobilný dom | Tomášikova | 40 m²

Ponúkame Vám na predaj úplne nový 3izbový, kompletne zariadený mobilný rodinný dom o rozlohe 40

Publikované: 23.05.2025 Aktualizované: 26.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

49,000 € 1225 €/m²

TREEF | NOVÁ ETAPA V PREDAJI | RODINNÉ DOMY – PREDPREDAJ ZA UVÁDZACIE CENY

Reality Dvorníky

Rodinný dom | Nezadaná | 128 m²

Realitná kancelária Treef ponúka na predaj 4-izbové samostatne stojace rodinné domy v rámci pre

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Domy na predaj Dvorníky

250,008 € 1953 €/m²

Ikonická toskánska vila uprostred oblasti Valdichiana

Reality Taliansko

Vidiecky dom | Taliansko

Predstavte si súkromnú vilu obklopenú olivovníkmi, tienistými pergolami a nekonečnými výhľadmi

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Domy na predaj

650,000 € 2407 €/m²

Keď priestor a komfort rozhodujú: nadštandardný mestský byt blízko centra

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Košická | 149.8 m²

Predáme vo výbornej lokalite širšieho centra – Nivy – Košická ul. priestranný moderný byt s veľ

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

539,000 € 3598 €/m²

Novinka
Novinka

TREEF | 4- izby plus 200m2 záhrady Novostavba rodinného domu

Reality Dvorníky

Rodinný dom | Nezadaná | 96 m²

Realitná kancelária Treef ponúka na predaj moderný 4-izbový rodinný dom v štádiu holodom, ideál

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Domy na predaj Dvorníky

177,000 € 1844 €/m²

TREEF | Jediný dostupný 1-izbový byt s predzáhradkou v 2. etape | Dvorníky Pod Ráblom

Reality Dvorníky

1 izbový byt | Nezadaná | 33.9 m²

Realitná kancelária Treef ponúka na predaj moderný, ešte neobývaný voňavý byt v novostavbe, kto

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Dvorníky

99,517 € 2936 €/m²

Vidiecký dom s bazénom za dobrú cenu v regióne Abruzzo

Reality Taliansko

Vidiecky dom | Taliansko

Očarujúci kamenný statok v prírode s panoramatickými výhľadmi – len 29 km od mora Predstavte s

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 12.03.2026
Domy na predaj

295,000 € 1272 €/m²

TREEF | Rekreačná chata v tichom prostredí Malých Karpát – Buková

Reality Buková

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 0 m²

Realitná kancelária Treef ponúka na predaj rekreačnú chatu nachádzajúcu sa v obci Buková – loka

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Buková

Cena na vyžiadanie

Novostavba apartmánov v Santa Pola, Alicante

Reality Španielsko

Apartmán | Španielsko

Moderné novostavby apartmánov v Santa Pole sa nachádzajú len 500 metrov od pláže a prístavu. V

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 15.03.2026
Byty na predaj

281,190 € 3308 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30354)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Byty na predaj v Bratislave (8514)
Reality v Martine (742)
Byty v Banskej Bystrici (1379)
Rodinné domy na predaj (23114)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie