Apartmán 3+kk Torrevieja-Aguas Nuevas, Španielsko

Reality Španielsko

3 izbový byt | Španielsko

Realitná kancelária Leaders & Partners vám ponúka na predaj apartmán 3+kk (66 m²) so zasklennou

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

199,900 €

Na predaj rodinný dom, Slanská Huta, Košice-okolie

Reality Slanská Huta

Rodinný dom | Slanská Huta | 110 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners Vám ponúka na predaj útulný, kompletne zrekonštruovaný 3

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Slanská Huta

239,990 € 2227 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na prenájom moderne zariadený 3 izbový, dvojpodlažný apartmán na Zemplínskej šírave

Reality Klokočov

3 izbový byt | Hlavná | 126 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na prenájom moderný dvojpodlažný apartmán v krásn

Publikované: 12.01.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Klokočov

1,800 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Prenájom obchodných priestorov v Michalovciach

Reality Michalovce

Obchodné priestory | Hrádok | 224 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na prenájom obchodné priestory Pod Hrádkom v Mich

Publikované: 31.10.2023 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Michalovce

Cena dohodou

ZNÍŽENÁ CENA. Predaj chaty pri pláži Anima. Medvedia hora, Zemplínska šírava.

Reality Vinné

Chalupa, rekreačný domček | Medvedia hora | 111 m²

Rekreačná chata s úžasným výhľadom na Zemplínsku šíravu – Medvedia hora Realitná kancelária Le

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Vinné

120,000 € 1081 €/m²

Prenájom 1 izb bytu centrum Rožňava

Reality Rožňava

1 izbový byt | 38 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na prenájom kompletne zariadený byt v centre mest

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Rožňava

300 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

NA PREDAJ, 3-izb. byt so záhradou a parkovaním

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Majoránová | 70 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj výnimočný 3-izbový byt so záhradou v ti

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

284,900 € 4070 €/m²

NA PRENÁJOM 2-izbový byt pod stanicou Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Holekovej 6 | 44 m²

Ponúkame na prenájom príjemný a útulný 2-izbový byt o výmere 44 m², nachádzajúci sa vo vyhľadáv

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

700 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

NA PREDAJ, zrekonštruovaný, 1-izbový byt, BA II

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Kazanská | 35 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj zrekonštrovaný 1-izbový byt s balkónom

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

175,000 € 5000 €/m²

NA PRENÁJOM - Garsonka Ďurgalova 2, Bratislava

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garsónka | Ďurgalova 2 | 20 m²

Ponúkame na prenájom praktickú, staršie zariadenú garsónku, ktorá sa nachádza na 3. poschodí by

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

500 €/mesiac 25 €/mesiac/m²

NA PREDAJ, 2-izb. byt v projekte BLUMENTAL s parkovaním

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Radlinského | 62 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj moderný 2-izbový byt v prestížnom proje

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

395,000 € 6371 €/m²

NA PREDAJ, 2-izb. byt, Čmelíkova, BA II

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Čmelíkova | 63 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj 2-izbový byt v lokalite Bratislava II –

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

242,000 € 3841 €/m²

3-IZBOVÝ BYT V SRDCI MESTA NA PRENÁJOM - REZIDENCIA HLBOKÁ 7

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Hlboká cesta | 121 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners Vám ponúka na prenájom tento výnimočný 3-izbový byt (A.4

Publikované: 21.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,190 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

PREDAJ rodinný dom Dunakiliti

Reality Dunakiliti

Rodinný dom | Maďarsko | Dunakiliti | Kiliti

Realitná kancelária Leaders & Partners - L&P reality s.r.o. pobočka Živnostenská 4 Bratislava

Publikované: 13.11.2023 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Dunakiliti

329,900 € 2428 €/m²

PREDAJ rodinný dom Bezenye

Reality Bezenye

Rodinný dom | Maďarsko | Bezenye | Bezenye

Realitná kancelária Leaders & Partners - L&P reality s.r.o. pobočka Bratislava ponúka na predaj

Publikované: 22.07.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bezenye

158,000 € 1162 €/m²

PREDAJ 2izbová byt Rajka

Reality Rajka

2 izbový byt | Maďarsko | Rajka | Viztorony

Publikované: 25.03.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Rajka

128,000 € 2323 €/m²

PREDAJ rodinný dom Mosonmagyaróvár

Reality Mosonmagyaróvár

Rodinný dom | Maďarsko | Mosonmagyaróvár | Majorok

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj rodinný dom v mestskej časti Majorok v

Publikované: 04.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Mosonmagyaróvár