Dom 3+kk Orihuela Costa-Mil Palmeras, Španielsko

Reality Španielsko

Rodinný dom | Španielsko

Realitná kancelária Leaders & Partners Vám ponúka na predaj priestranný rohový dom 3+kk (75 m²)

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj

249,990 € 3333 €/m²

Moderný apartmán 3+kk Torrevieja, Španielsko

Reality Španielsko

3 izbový byt | Španielsko

Realitná kancelária Leaders & Partners Vám ponúka na predaj moderný, zariadený apartmán 3+kk (5

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

199,990 €

Pozemok na komerčné účely Košice - Barca, Podnikateľská, všetky IS

Reality Košice-Barca

Komerčná zóna | Podnikateľská | 5,643 m²

Leaders & Partners reality s.r.o. ponúka na predaj pozemok v priemyselnej zóne v mestskej časti

Publikované: 28.04.2021 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Barca

100 €/m2 100 €/m2

PREDAJ: rodinný dom s garážou Poprad Veľká s pozemkom 815 m2

Reality Poprad

Rodinný dom | Široká | 90 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v Poprade - Veľká s garážou za cenu 245.000,- € vrátane provízie

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Poprad

245,000 € 2722 €/m²

Prenájom 3 izbového bytu s parkovacím miestom. Michalovce, SNP, Ružová ulica

Reality Michalovce

3 izbový byt | Ružová | 74 m²

Na prenájom 3-izbový byt s vlastným parkovacím miestom. Realitná kancelária Leaders & Partners

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Michalovce

655 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Apartmán 3+kk Torrevieja-Torreblanca, Španielsko

Reality Španielsko

3 izbový byt | Španielsko

Realitná kancelária Leaders & Partners vám ponúka na predaj zariadený apartmán 3+kk (46 m², po

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

164,990 €

Apartmán 3+kk SunSet Resort-Pomorie, Bulharsko

Reality Bulharsko

3 izbový byt | Bulharsko

Realitná kancelária Leaders & Partners vám ponúka na predaj priestranný, zariadený apartmán hot

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

89,900 €

RD dvojgeneračný, Košice - okolie, Janík, čiast. rek

Reality Janík

Rodinný dom | Janík | 354 m²

Norbert Mészaros a Leaders & Partners reality s.r.o. ponúka na predaj so súhlasom majiteľa dvoj

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Janík

168,900 € 477 €/m²

Prenájom obchodných priestorov v Michalovciach

Reality Michalovce

Obchodné priestory | Hrádok | 224 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na prenájom obchodné priestory Pod Hrádkom v Mich

Publikované: 31.10.2023 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Michalovce

Cena dohodou

ZNÍŽENÁ CENA. Predaj chaty pri pláži Anima. Medvedia hora, Zemplínska šírava.

Reality Vinné

Chalupa, rekreačný domček | Medvedia hora | 111 m²

Rekreačná chata s úžasným výhľadom na Zemplínsku šíravu – Medvedia hora Realitná kancelária Le

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Vinné

120,000 € 1081 €/m²

Chata Košice - Okolie, Vyšná hutka

Reality Vyšná Hutka

Chalupa, rekreačný domček | Vyšná Hutka | 90 m²

Norbert Mészaros a Leaders & Partners reality s.r.o. ponúka EXKLUZÍVNE na predaj so súhlasom ma

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Vyšná Hutka

117,900 € 1310 €/m²

Prenájom 2 izbového tehlového bytu. Michalovce, ulica prof. Hlaváča.

Reality Michalovce

2 izbový byt | prof. Hlaváča | 63 m²

Svetlý a priestranný 2-izbový byt pri centre – komfortné bývanie bez starostí, Michalovce Hľad

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Michalovce

630 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Prenájom 1 izb bytu centrum Rožňava

Reality Rožňava

1 izbový byt | 38 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na prenájom kompletne zariadený byt v centre mest

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Rožňava

300 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Radový dom 3+kk Torrevieja-Auguas Nuevas, Španielsko

Reality Španielsko

Rodinný dom | Španielsko

Realitná kancelária Leaders & Partners vám ponúka na predaj zariadený dvojpodlažný radový dom 3

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj

225,000 €

Apartmán 3+kk Torrevieja, Španielsko

Reality Španielsko

3 izbový byt | Španielsko

Realitná kancelária Leaders & Partners vám ponúka na predaj zariadený apartmán 3+kk (56 m²) so

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

129,000 €

Apartmán 3+1 Torrevieja-Playa del Acequión, Španielsko

Reality Španielsko

3 izbový byt | Španielsko

Realitná kancelária Leaders & Partners vám ponúka na predaj zariadený apartmán 3+1 (50 m²) s lo

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

129,990 €

Na prenájom moderne zariadený 3 izbový, dvojpodlažný apartmán na Zemplínskej šírave

Reality Klokočov

3 izbový byt | Hlavná | 126 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na prenájom moderný dvojpodlažný apartmán v krásn

Publikované: 12.01.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Klokočov

1,800 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

PREDAJ rodinný dom Dunakiliti

Reality Dunakiliti

Rodinný dom | Maďarsko | Dunakiliti | Kiliti

Realitná kancelária Leaders & Partners - L&P reality s.r.o. pobočka Živnostenská 4 Bratislava

Publikované: 13.11.2023 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Dunakiliti

329,900 € 2428 €/m²

Dom 4+kk Burgas-Kosharitca, Bulharsko

Reality Bulharsko

Rodinný dom | Bulharsko

Realitná kancelária Leaders & Partners vám ponúka na predaj priestranný a zachovalý dvojpodlažn

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj

220,000 € 1457 €/m²

Apartmán MELIÃ Llana Resort, Kapverdy

Reality Kapverdy

1 izbový byt | Kapverdy

Realitná kancelária Leaders & Partners Vám ponúka na predaj 1 izbový apartmán Premium Orchid v

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

185,000 € 4322 €/m²

Apartmán 3+kk Torrevieja-Parque de las Naciones, Španielsko

Reality Španielsko

3 izbový byt | Španielsko

Realitná kancelária Leaders & Partners vám ponúka na predaj zrekonštruovaný a moderne zariadený

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

189,990 €

Dom 4+1 Torrevieja-La Mata, Španielsko

Reality Španielsko

Rodinný dom | Španielsko

Realitná kancelária Leaders & Partners vám ponúka na predaj dvojpodlažný dom 4+1 (78 m²) s balk

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj

178,000 €

Pozemok na výstavbu, Košice - Okolie, Seňa, všetky IS

Reality Seňa

Pozemok pre rodinné domy | Seňa | 1,839 m²

Norbert Mészaros a Leaders & Partners reality s.r.o. ponúka na predaj so súhlasom majiteľa poze

Publikované: 14.03.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Seňa

134,500 € 73 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v Maďarsku v obci Bózsva, 30 km od Košíc.

Reality Bózsva

Pozemok pre rodinné domy | Maďarsko | Bózsva | Bózsva

Leaders & Partners reality s.r.o. ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Bózsva s celkovou ro

Publikované: 04.10.2023 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bózsva

29,000 € 13 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23112)
Reality v Martine (742)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1380)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30345)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Upresniť hľadanie