Predaj exkluzívneho 5 izbového bytu s terasou a balkónom, krbom a 2x garážovým státím – Zochova ulica, Staré Mesto, Bratislava , bývanie v centre

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Zochova | 237 m²

Základné informácie: • Predaj 5-izbového moderného bytu – Zochova ulica, Staré Mesto, Bratislav

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Novinka
Novinka

2 izbový s lógiou Topoľčany Znížená cena

Reality Topoľčany

2 izbový byt | Kuzmányho | 50 m²

1302602 2 izbový byt blízko centra Topoľčany Ponúkam na predaj 2 izbový byt s loggiou blízko

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

112,000 € 2240 €/m²

Novinka
Novinka

Rodinný dom Nitrianska Blatnica

Reality Nitrianska Blatnica

Rodinný dom | Nezadaná | 95 m²

1302611 Rodinný dom N. Blatnica, znížená cena Predám rodinný dom v Nitrianskej Blatnici postave

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Nitrianska Blatnica

1 € 0 €/m²

Novinka
Novinka

Veľký luxusný deväť izbový rodinný dom s veľkým pozemkom v Preseľanoch

Reality Preseľany

Rodinný dom | Tichá | 331 m²

ID 1302522 Veľký luxusný deväť izbový rodinný dom s veľkým pozemkom v Preseľanoch Predávam

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Preseľany

649,000 € 1961 €/m²

Novinka
Novinka

Chalupa Krtovce

Reality Krtovce

Rodinný dom | Nezadaná | 70 m²

Chalupa Krtovce Na predaj chalupa na 964 m2 pozemku, aj na trvalé bývanie z roku 1902, dve izb

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Krtovce

58,000 € 829 €/m²

Novinka
Novinka

Rodinný dom Krtovce

Reality Topoľčany

Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²

1302509 Rodinný dom Krtovce Ponúkam na predaj rodinný dom s veľkým pozemkom 1849 m2 v obci Kr

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Topoľčany

115,000 € 1150 €/m²

Novinka
Novinka

Rodinný dom po rekonštrukcii Jacovce

Reality Jacovce

Rodinný dom | Hlavná | 260 m²

1302516 Rodinný dom Jacovce Na predaj rodinný dom v obci Jacovce po rekonštrukcii. Dom s pô

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Jacovce

265,000 € 1019 €/m²

Novinka
Novinka

Ponúkame na prenájom 1,5 izbový byt na Lesníckej ulici - Terasa.

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Lesnícka | 40 m²

Ponúkame na prenájom 1,5 izbový byt na Lesníckej ulici - Terasa. Byt má rozlohu 40 m2 a nachád

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

650 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

PRENÁJOM - 3D: 4i rodinný dom | záhradka | Ľudové nám. - Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Ľudové námestie | 110 m²

Štýlový 4-izbový byt v mestskom rodinnom dome so záhradkou s udržiavanou zeleňou – príjemná lok

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,500 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PRENÁJOM - 3D: 4i rodinný dom | záhradka | pri Ľudovom nám. - Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Ľudové námestie | 110 m²

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,500 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ: 3i byt + loggia | výborná lokalita Ružinova - Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | líščie nivy | 68 m²

Ponúkame na predaj príjemný 3-izbový byt v obľúbenej časti Ružinova – Nivy. Lokalita ponúka ide

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

298,000 € 4382 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PRENÁJOM: svetlý 1i byt | loggia | VOĽNÝ | Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

1 izbový byt | Tilgnerova | 33 m²

Ponúkame na prenájom svetlý a kompletne zariadený 1-izbový byt v obľúbenej bratislavskej mestsk

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

530 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

PRENÁJOM: 2-izbový byt | parkovanie | začiatok Petržalky (Lužná ulica)

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Lužná | 49 m²

Ponúkame na prenájom zariadený 2-izbový byt s klimatizáciou a balkónom na začiatku Petržalky –

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

690 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

PREDAJ: samostatný 4i dom s garážou | NOVOSTAVBA | Ivanka pri Dunaji

Reality Senec

Rodinný dom | 141 m²

Bývanie pri Bratislave, pripravené na okamžité nasťahovanie. Jedna z mála novostavieb v pôvodne

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Senec

429,000 € 3043 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Investičné stavebné pozemky - zvýhodnená cena do konca Mája

Reality Stará Ľubovňa

Pozemok pre rodinné domy | 916 m²

Ponúkame na predaj stavebné pozemky v projekte Hajtovky – Sekcia B. Pozemky majú rozlohu od 916

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Pozemky na predaj Stará Ľubovňa

85 €/m2 85 €/m2

3 izbový byt v rodinnom dome - Šafárikova ulica Prešov

Reality Prešov

3 izbový byt | Šafárikova | 100 m²

Ponúkame na prenájom 3 izbový byt, ktorý je situovaný v rodinnom dome so samostatným vstupom. B

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 02.03.2026
Byty na prenájom Prešov

650 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Rodinné domy - 5 izieb - 134 m2 - Garbiarska ul. Presov

Reality Prešov

Rodinný dom | Garbiarska | 134 m²

*KOLAUDUJEME v MÁJI 2026* *Druhá etapa Garbiarska* Aktuálne voľné 4 domy. Garbiarska ulica v

Publikované: 22.08.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Domy na predaj Prešov

259,000 € 1933 €/m²

Pozemky pre rodinné domy - Hajtovky

Reality Stará Ľubovňa

Pozemok pre rodinné domy | 500 m²

*VOĽNÝCH UŽ LEN 19 POZEMKOV* Ponúkame na predaj pozemky vhodné na okamžitú výstavbu rodinných

Publikované: 01.07.2024 Aktualizované: 28.04.2025
Pozemky na predaj Stará Ľubovňa

110 €/m2 110 €/m2

Rekreačná chalupa, pozemok 1 174 m² – Mlynky, Slovenský raj

Reality Mlynky

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 155 m²

Banícky klenot v srdci Slovenského raja Rekreačná chalupa s pozemkom 1 174 m² – Mlynky, Slov

Publikované: 19.09.2025 Aktualizované: 19.09.2025
Chaty a chalupy na predaj Mlynky

125,000 € 806 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Bytový dom s 12 trojizbovými bytmi

Reality Humenné

Apartmánový dom | Kukorelliho | 875 m²

Ponúkame na predaj bytový dom, ktorý sa nachádza v centre mesta Humenné. Bližšie informácie pos

Publikované: 25.07.2024 Aktualizované: 25.07.2024
Objekty na predaj Humenné

Cena dohodou

4- izbová NOVOSTAVBA s pozemkom 580 m²

Reality Stará Ľubovňa

Rodinný dom | 112 m²

*VOĽNÝ POSLEDNÝ DOM* JEDINEČNÉ VÝHĽADY charakterizujú náš projekt v Starej Ľubovni. Dominantn

Publikované: 02.07.2024 Aktualizované: 01.05.2026
Domy na predaj Stará Ľubovňa

249,000 € 2054 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom vhodný ako víkendový domček v Prešove

Reality Prešov

Rodinný dom | 100 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom, vhodný ako víkendový domček alebo chalupa, a to priamo v meste

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 04.03.2026
Domy na predaj Prešov

145,000 € 1450 €/m²

Tehlový 4 izbový byt vo výbornej lokalite - Lesnícka ulica Prešov

Reality Prešov

4 izbový byt | Lesnícka | 80 m²

Ponúkame na predaj 4 – izbový tehlový byt nachádzajúci sa na Lesníckej ulici v Prešove - Soliva

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Prešov

187,990 € 2350 €/m²

Predaj MUROVANÁ, podpivničená záhradná chata so slnečný pozemkom - Vrakuňa, Levanduľová ulica

Reality Bratislava-Vrakuňa

Záhradná chatka | Levanduľová | 17 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj murovanú, podpivničenú záhradnú chatku so VEĽKÝM slnečný poze

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Vrakuňa

145,000 € 8529 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1380)
Rodinné domy na predaj (23098)
Byty na predaj v Bratislave (8506)
Reality v Martine (743)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30336)
Upresniť hľadanie