Rodinný dom | Malé Kosihy | 121 m²
Na predaj rodinný dom – Malé Kosihy, 1937 m² VASSE Reality ponúka na predaj priestranný rodinn
55,000 € 455 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko | Tornaszentandrás | -
GEMINIBROKER Vám ponúka v blízkosti slovenských hraníc v tichej obci Tornaszentandrás na predaj
41,800 € 348 €/m²
Rodinný dom | Istrijská | 150 m²
Rodinný dom v pôvodnom stave 150m2, nutná kompletná rekonštrukcia. Veľký rovinatý pozemok 613m
150,000 € 1000 €/m²
4 izbový byt | - | 113 m²
Ponúkame na predaj priestranný štvorizbový byt so záhradkou v malebnej podtatranskej obci Spišs
239,000 € 2115 €/m²
Apartmán | - | 44.9 m²
Ponúkame Vám na predaj krásny apartmán v centre Tatranskej Lomnice. Jedná sa o kompletne zariad
299,000 € 6659 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | - | 2,156 m²
Exkluzívne Vám ponúkame na predaj lukratívne pozemky vo vyhľadávanej rekreačnej oblasti Bachled
100 €/m2 100 €/m2
Rodinný dom | Jána Krála | 225 m²
VÝNIMOČNÁ PONUKA Máme pre Vás veľmi zaujímavú ponuku. Vstúpte do sveta neobmedzených možností
525,000 € 2333 €/m²
1 izbový byt | Béžová | 32.68 m²
NOVINKA NA TRHU Predstavujeme vám štýlový a prakticky riešený 1-izbový byt v obľúbenom projekt
172,000 € 5263 €/m²
3 izbový byt | Toryska | 65 m²
NOVINKA NA TRHU 🏡 Na prenájom: štýlový 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – Toryská ulic
900 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
Objekt pre obchod | Hlavná | 1,370 m²
Ponúkame na predaj rozsiahly dom s veľkým potenciálom na Hlavnej ulici v Prešove, ktorý pozostá
749,990 € 547 €/m²
4 izbový byt | Slávičie údolie | 125 m²
PRIESTRANNÝ BYT S GARÁŽOU V SRDCI SLÁVIČIEHO ÚDOLIA – STARÉ MESTO Ponúkame na predaj priestra
450,000 € 3600 €/m²
Rodinný dom | Risnovce | 130 m²
Nový 4-izbový dom s garážou v pokojnej lokalite pri Nitre v tichej a prestížnej lokalite Salaše
269,700 € 2075 €/m²
Obchodné priestory | Arm. gen. Svobodu | 78 m²
Ponúkame na predaj nebytový priestor vo Svidníku v obchodnom centre, na 1. poschodí. S veľkos
49,990 € 641 €/m²
3 izbový byt | Priateľstva | 62.5 m²
Na predaj ponúkame vkusne zrekonštruovaný, svetlý 3‑izbový tehlový byt s výmerou 62,5 m², ktorý
84,900 € 1358 €/m²
Rekreačný pozemok | x | 4,000 m²
Ponúkame na predaj pozemok cca 4000m2 v obci Lipovce v rekreačnej oblasti, vzdialená 27km od ok
49,000 € 12 €/m²
Obchodné priestory | Púchovská | 715 m²
Ponúkame Vám na prenájom obchodno-skladovací priestor s kancelárskym zázemím o celkovej výmere
6.6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Skladový objekt | Kukučínova | 300 m²
Ponúkame Vám na prenájom skladový priestor o celkovej výmere 300 m2 v skladovom areáli na Kukuč
4.1 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Rodinný dom | - | 200 m²
Predaj rodinného domu – Topoľčany Priestranný, útulný a v skvelej lokalite. Miesto, kde sa bude
215,000 € 1075 €/m²
4 izbový byt | - | 98 m²
Exkluzívne: Váš nový domov okres Topoľčany obec Velušovce – priestranný 4-izbový byt s dušou a
1 € 0 €/m²
Apartmán | Bulharsko
KING REAL ponúka na predaj (aj na splátky) rôzne apartmány pri mori (štúdia, 2+kk, 3+kk a 4+kk)
Cena dohodou
Kancelárie, administratívne priestory | Tomášikova | 106 m²
Ponúkame Vám na prenájom pripravené priestory vhodné pre športové a pohybové aktivity, fitness,
1,459 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Gunduličova | 102.73 m²
Ponúkame Vám na predaj úplne nový, klimatizovaný 4i byt (č. 103) o výmere 102,73 m2 v Starom me
455,500 € 4434 €/m²
Hotel, penzión, ubytovňa | Šrobárova | 855 m²
Na predaj: Penzión Lívia – Srdce kúpeľného mesta Trenčianske Teplice Realitná kancelária KING
600,000 € 702 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | - | 1,403 m²
Ján Komora z KING REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj pozemok v obci KOLTA o výmere 1403 m2. P
43,500 € 31 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.