Ponúkam na prenájom 3 izbový byt v obci Kolta

Reality Kolta

3 izbový byt | CENTRUM | 90 m²

onúkame Vám na prenájom moderný 3 izbový byt ktorý je čiastočne zariadený ,blízko centra obce K

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Kolta

600 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

NOVINKA Ponúkam na predaj 4 izbovú NOVOSTAVBU Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | Slovenská | 98 m²

Nový Projekt !!!Ponúkame Vám na predaj murovaný 4 izbový Bungalov - NOVOSTAVBU v meste Nové Zám

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

349,900 € 3570 €/m²

PREDAJ : 3i byt s balkónom;65,30 m2;Dolný Smokovec;225.000€+Dohoda

Reality Vysoké Tatry

3 izbový byt | Pod lesom | 65.3 m²

ADRIREAL v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s balkónom v

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

225,000 € 3446 €/m²

Na predaj tehlový 3 izbový byt Turčianske Teplice s garážou

Reality Turčianske Teplice

3 izbový byt | 73 m²

VM REALITY ponúka na predaj 3 izbový tehlový byt s garážou, nachádzajúci sa v meste Turčianske

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Turčianske Teplice

128,000 € 1753 €/m²

PREDAJ EXKLUZÍVNE: 4i byt s lodžiou; 100,96 m2; POPRAD; 204.900 €

Reality Poprad

4 izbový byt | Svätoplukova | 100.96 m²

ADRIREAL v zastúpení klienta ponúka exkluzívne na predaj priestranný 4-izbový byt s celkovou vý

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Poprad

204,900 € 2030 €/m²

NOVÁ CENA: Rekreačný pozemok Poprad - Stráže; 771 m2; 49.500 €

Reality Poprad

Rekreačný pozemok | 771 m²

ADRIREAL v zastúpení klienta ponúka na predaj rekreačný pozemok s rozlohou 771 m² v atraktívnej

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Poprad

49,500 € 64 €/m²

HĽADÁME PRE KLIENTA: 2i byt; pôvodný stav; POPRAD

Reality Poprad

2 izbový byt | Ludvika Svobodu | 52 m²

ADRIREAL hľadá pre konkrétneho klienta 2-izbový byt v Poprade. Byt môže byt v pôvodnom stave a

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Poprad

140,000 € 2692 €/m²

Rodinný dom Lesné Kračany, pozemok 803 m2

Reality Kráľovičove Kračany

Rodinný dom | x | 131 m²

Ponúkame na predaj 4 izbový rodinný dom na slnečnom, rovinatom pozemku v obci Kráľovičove Krača

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Kráľovičove Kračany

286,000 € 2183 €/m²

HOMreal.sk | Moderný rodinný dom v obci Chtelnica – ideálne bývanie bez kompromisov

Reality Chtelnica

Rodinný dom | - | 200 m²

Ponúkame na predaj krásny, moderný rodinný dom skolaudovaný v roku 2022, ktorý je pripravený na

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Chtelnica

260,000 € 1300 €/m²

Čiastočne zrekonštruovaný RD 30 min od BA v prírodnej lokalite

Reality Dunasziget

Rodinný dom | Maďarsko | Dunasziget

Ponúkame na predaj rodinný dom s obytnou plochou 80 m² nachádzajúci sa v obľúbenej a pokojnej l

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Dunasziget

120,000 € 1500 €/m²

Prenájom skladovacieho objektu v obci Štvrtok na Ostrove.

Reality Štvrtok na Ostrove

Skladový objekt | Horný diel | 600 m²

Ponúkame Vám na prenájom poľnohospodársky objekt vo Štvrtku na Ostrove, ulica Horný diel. Ploch

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na prenájom Štvrtok na Ostrove

Cena dohodou

Maďarská certifikovaná RK Hunnia Home ponúka na predaj ihneď voľný zrekonštruovaný rodinný dom len pár minút od obce Rajka.

Reality Bezenye

Rodinný dom | Maďarsko | Bezenye

Ponúkame na predaj zrekonštruovaný 5-izbový rodinný dom s úžitkovou plochou 139 m², situovaný n

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Bezenye

175,000 € 1259 €/m²

3 investičné pozemky na predaj určené pre IBV v Lemešanoch 3x 951m2

Reality Lemešany

Pozemok pre rodinné domy | 951 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj 3 investičné pozemky s výmerou 951 m², určené pre IBV, nachád

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Lemešany

77 €/m2 77 €/m2

Na predaj 4 izbová moderná novostavba len 15 km od Komárna

Reality Komárno

Rodinný dom | Virt | 102 m²

KOLAUDOVANÁ NOVOSTAVBA !! Ponúkame Vám na predaj 4 izbovú modernú novostavbu tipu BUNGALOV v

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Komárno

225,000 € 2206 €/m²

BYTOČ RK - 3-izb. mezonet 82m2 s terasou a parkovaním v Taliansku neďaleko pobrežia - Terzo d'Aquileia

Reality Taliansko

Mezonet | Taliansko

Neďaleko pobrežia ale aj slnečného ostrova Grado v Taliansku, kde začína Benátska riviéra ponúk

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj

80,000 € 976 €/m²

PRENÁJOM | 5i Rodinný Dom – Záhrada, Terasa | Prešov

Reality Prešov

Rodinný dom | K Surdoku | 150 m²

Reality - Peter Kočiš s.r.o. vám exkluzívne ponúka na prenájom štýlový 2-podlažný rodinný dom v

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na prenájom Prešov

1,500 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

BYTOĆ RK - 4-izb. RD v Taliansku neďaleko pobrežia s pozemkom 1000m2 a garážou a garážou - Bagnaria Arsa

Reality Taliansko

Rodinný dom | Taliansko

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj

160,000 € 702 €/m²

Na predaj – LUKRATÍVNY POZEMOK v obci KRAHULE

Reality Krahule

Pozemok pre rodinné domy | - | 1,282 m²

Ponúkame na predaj slnečný a rovinatý pozemok v obci Krahule, ktorá je známa nielen krásnou prí

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Krahule

150,000 € 117 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2,5 izbový byt na prenájom vo vyhladávanej lokalite

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Dulovo námestie | 63 m²

Ponúkam na prenájom 2,5-izbový byt o výmere 63 m² vo vyhľadávanej lokalite Dulovo námestie, Bra

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

850 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

AKTUÁLNE !Ponúkam na predaj novostavbu 4 izbového rodinného domu Dvory nad Žitavou

Reality Dvory nad Žitavou

Rodinný dom | Dvory nad Žitavou | 80 m²

SKOLAUDOVANÁ NOVOSTAVBA!!! Ponúkame Vám na predaj novostavbu 4 izbový rodinný dom v obci Dvory

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Dvory nad Žitavou

202,900 € 2536 €/m²

Predám poschodový Rodinný dom v obci Tvrdošovce

Reality Tvrdošovce

Rodinný dom | Tvrdošovce | 170 m²

Ponúkame Vám na predaj dvojpodlažný rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite v obci Tvrdošovce. Plo

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Tvrdošovce

97,000 € 571 €/m²

Predám zrekonštruovaný 4 izbový RODINNÝ DOM Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | Nové Zámky | 200 m²

Ponúkame Vám na predaj čiastočne zariadený domy a vily Nové Zámky, Nové Zámky. Plocha: úžitková

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

243,000 € 1215 €/m²

Garáž na predaj v Tatrách - Dolný Smokovec

Reality Vysoké Tatry

Garáž | - | 60 m²

TOP CITY realitná kancelária Vám exkluzívne ponúkame na predaj nadrozmernú garáž vo Vysokých Ta

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na predaj Vysoké Tatry

Cena dohodou

PREDAJ | 5i novostavba so záhradou a terasou – Prešov

Reality Prešov

Rodinný dom | Surdok | 151 m²

Reality - Peter Kočiš s.r.o. vám exkluzívne ponúka na predaj štýlový 2-podlažný rodinný dom v r

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Prešov

339,900 € 2251 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8508)
Byty v Banskej Bystrici (1382)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Rodinné domy na predaj (23029)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30343)
Reality v Martine (741)
Upresniť hľadanie