Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v pôvodnom stave v meste Štúrovo

Reality Štúrovo

Rodinný dom | - | 100 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v pôvodnom stave v meste Štúrovo. Rodinný dom má jedno pod

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Štúrovo

199,900 € 1999 €/m²

Luxusný dvojpodlažný byt s bazénom, saunou a veľkou záhradou

Reality Bratislava-Rača

Chalupa, rekreačný domček | Žabí Majer | 448 m²

Ponúkame na predaj výnimočný, priestranný a nadštandardne riešený dvojpodlažný byt v obľúbenej

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Rača

647,000 € 1444 €/m²

Garážový box 16 m² s diaľkovým ovládaním – Podunajské Biskupice

Reality Bratislava-Vrakuňa

Garáž | Podunajská | 16 m²

Ponúkame na predaj samostatný garážový box o výmere 16 m², nachádzajúci sa v garážovom dome v o

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Vrakuňa

27,500 € 1719 €/m²

Pokojné bývanie s veľkým pozemkom len 20km od Košíc– Paňovce

Reality Paňovce

Rodinný dom | Paňovce | 67 m²

Predstavte si rannú kávu na priedomí domu, kde jediným zvukom je spev vtákov a šum lístia z oko

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Paňovce

155,000 € 2313 €/m²

REZERVOVANÉ 1 IZBOVÝ BYT NA PREDAJ | 31 m² | Trenčín – Sihoť

Reality Trenčín

1 izbový byt | - | 30 m²

NA PREDAJ – 1-IZBOVÝ BYT | 31 m² | Trenčín – Sihot I Ponúkame na predaj zariadený 1-izbový

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Trenčín

114,500 € 3817 €/m²

Odstúpenie prevádzky KADERNÍCTVA_historické centrum Starého Mesta_Hlavná ul.

Reality Košice-Staré Mesto

Objekt pre obchod | Hlavná | 47 m²

"VAŠA KADERNÍCKA ŠANCA: ZARIADENÝ SALÓN PRIPRAVENÝ NA ŠTART!" * FUNKČNÝ SALÓN NA KĽÚČ * VÁŠ NOV

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na predaj Košice-Staré Mesto

14,300 € 304 €/m²

REZERVOVANÝ - 1,5 izbový byt, Stálicová, Košice

Reality Košice-Nad jazerom

2 izbový byt | Stálicová | 42 m²

Rezervovaný Štartovací byt alebo investícia? 1,5 izbový byt v tichej lokalite Košíc Hľadáte b

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

Cena dohodou

Na predaj 3 izbový byt s balkónom v Nitre

Reality Nitra

3 izbový byt | Dunajská | 64 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Klokočina v meste Nitra. B

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Nitra

168,000 € 2625 €/m²

EXKLUZÍVNE 3i byt s loggiou, sídlisko Západ, Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | - | 69 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 3 izbový byt s loggiou, sídlisko Západ, Spišská Nová Ves. Nehnute

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

138,500 € 2007 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Prenájom 2,5 izb, byt Šalviová ulica, Bratislava-Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Šalviová | 65 m²

Realitná kancelária Oxfin reality s.r.o. pobočka Tallerova 6/1, Bratislava - Staré Mesto. Ponú

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

900 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Hľadáme 1 izb. byt na Terase alebo KVP

Reality Košice-Západ

1 izbový byt | Terasa | 40 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme väčší 1-izbový byt v Košiciach – ideálne priamo od majiteľa. Z

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

1 € 0 €/m²

Slnečný stavebný pozemok v obci Vinné

Reality Vinné

Pozemok pre rodinné domy | - | 1,082 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v žiadanej lokalite obce Vinné. Pozemok je pripravený n

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Vinné

Cena dohodou

EXKLUZÍVNY STAVEBNÝ POZEMOK – PRŠIANSKA TERASA, BANSKÁ BYSTRICA

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre bytovú výstavbu | Pršianska Terasa | 1,983 m²

EXKLUZÍVNY STAVEBNÝ POZEMOK – PRŠIANSKA TERASA, BANSKÁ BYSTRICA Ponúkame na predaj výnimočný s

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

546,000 € 275 €/m²

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre bytovú výstavbu | Pršianska Terasa | 2,071 m²

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

570,000 € 275 €/m²

Na prenájom Garsonka 26m2 na Severe

Reality Martin

Garsónka | Hurbanova | 26 m²

Ponúkame na prenájom garsonku Martin- Sever 26m2 Nehnuteľnosť je ideálna pre nenáročného jedn

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Martin

290 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

PREDAJ 3 izbový byt, 81 m2, Handlová, 29.augusta

Reality Handlová

3 izbový byt | Ul. 29. augusta 80/70 | 81 m²

Hľadáte bývanie, ktoré spája kúzlo osvedčenej tehlovej stavby s najmodernejším komfortom dnešne

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Handlová

77,900 € 962 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

K predaju 3-izbový byt v pôvodnom stave – Brezno - Mazorníkovo

Reality Brezno

3 izbový byt | 9.mája | 63 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt s loggiou v mestskej časti Mazorníkovo v Brezne. Nehnuteľnosť j

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Brezno

93,000 € 1476 €/m²

Moderný 5-izbový rodinný dom Orechová Potôň

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Orechová Potôň | 132.4 m²

Ponúkame na prenájom 5-izbový rodinný dom - súčasťou je aj priestranná terasa Kolaudácia 01/20

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na prenájom Dunajská Streda

1,600 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Ponúkame Vám na prenájom garsónku v meste Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Garsónka | - | 25 m²

Ponúkame Vám na prenájom garsónku v meste Nové Zámky. Plocha: úžitková 25m2. Nachádza sa na 3.p

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

330 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

PREDAJ Rodinný dom so záhradou, Potônske Lúky, okr. Dunajská Streda EXPIS REAL

Reality Potônske Lúky

Vidiecky dom | Potônske Lúky | 118 m²

Hľadáte únik pred stresom v malebnej prírode a zároveň blízkosti mesta Dunajská Streda, cca 35

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Potônske Lúky

269,000 € 2280 €/m²

DOPYT kúpa 2-3 izbový byt PAVLOVOVA, Revúcka,Súťažná ulica, NIVY

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Pavlovova 6 | 60 m²

Pre seriózneho klienta hľadáme 2 - 2,5 izb byt s balkónom, NIVY môže byť aj pôvodný stav. Uli

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

1 € 0 €/m²

DOPYT kúpa 4 izb byt Petržalka Expisreal

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | - | 100 m²

Pre seriózneho klienta hľadáme 4 izb byt na kúpu, môžu byť lokality - Ružinov, Staré mesto, Nov

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

1 € 0 €/m²

NA PREDAJ: 2 IZBOVÝ BYT V DEVÍNSKEJ NOVEJ VSI

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

2 izbový byt | Jána Smreka | 48 m²

Ponúkame Vám na predaj útulný 2-izbový byt v obľúbenej mestskej časti Devínska Nová Ves, na uli

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

185,000 € 3854 €/m²

Na Predaj rekreačný pozemok Polníky , Dolná Súča

Reality Dolná Súča

Rekreačný pozemok | - | 2,790 m²

Ponúkame Vám na predaj rozsiahly rekreačný pozemok s výmerou 2 790 m² v malebnej obci Dolná Súč

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Dolná Súča

60,000 € 22 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1379)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23107)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30343)
Byty na predaj v Bratislave (8508)
Reality v Martine (741)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Upresniť hľadanie