NOVINKA 2025 !!! Veľký 3 izbový byt 84 m2 blízko centra a autobusovej stanice s veľkým balkónom

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Ľ. Štúra | 84 m²

Publikované: 08.11.2022 Aktualizované: 27.01.2026
Byty na predaj Nové Zámky

139,000 € 1583 €/m²

Rodinný dom na predaj – Komoča kompletne zrekonštruovaný

Reality Komoča

Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS !!! Rodinný dom na predaj – Komoča Ponúkame na predaj kompletne zrekonštr

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 09.02.2026
Domy na predaj Komoča

174,000 € 1450 €/m²

Na predaj 3-izbový rodinný dom v obci Dulovce na pozemku o výmere 680 m²

Reality Dulovce

Rodinný dom | 100 m²

Na predaj 3-izbový rodinný dom v obci Dulovce na pozemku o výmere 680 m². Dom je zateplený (10

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Dulovce

84,990 € 850 €/m²

Na predaj: 5-izbový rodinný dom – Bešeňov (pri Podhájskej)

Reality Bešeňov

Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²

REZERVOVANÉ !!! Na predaj: 5-izbový rodinný dom – Bešeňov (pri Podhájskej) Ponúkame na predaj

Publikované: 07.02.2026 Aktualizované: 28.02.2026
Domy na predaj Bešeňov

165,000 € 1100 €/m²

NOVINKA !!! Tehlový 2 izbový byt v centre Nitry 500 metrov od Mlyny Nitra na Vajanskeho ulici .

Reality Nitra

2 izbový byt | Vajanského | 55 m²

Na predaj štýlový 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – Nitra, Vajanského ulica Ponúkame

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Nitra

179,900 € 3271 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA !!! Na predaj 3 izbový rodinný dom v obci Bešeňov s 11 árovou záhradou

Reality Bešeňov

Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²

ZNÍŽENÁ CENA !!! Na predaj 3-izbový rodinný dom v obci Bešeňov (okres Nové Zámky) Ponúkam na

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Domy na predaj Bešeňov

47,999 € 400 €/m²

Nanovo prerobený 1 izbový byt na Petzwalovej 48 m2 s parametrami 2 izbového bytu .

Reality Nitra

1 izbový byt | Petzwalova | 48 m²

Na predaj 1 izbový byt s parametrami 2 izbového bytu 48 m2 na Petzwalovej ulici . Byt sa akurát

Publikované: 31.03.2025 Aktualizované: 27.01.2026
Byty na predaj Nitra

143,000 € 2979 €/m²

Stavebný pozemok na predaj – Dvory nad Žitavou, 640 m², stavebné povolenie, IS, projekt v cene!

Reality Dvory nad Žitavou

Pozemok pre rodinné domy | 640 m²

Stavebný pozemok na predaj – Dvory nad Žitavou, 640 m², stavebné povolenie, IS, projekt v cene

Publikované: 25.07.2025 Aktualizované: 12.02.2026
Pozemky na predaj Dvory nad Žitavou

52,500 € 82 €/m²

Hladám na kúpu 1-2-3 alebo 4 izbový byt v pôvodnom stave v Nitre

Reality Nitra

3 izbový byt | Nezadaná | 80 m²

Hladám na kúpu 1-2-3 alebo 4 izbový byt v pôvodnom stave v Nitre . Platba v hotovosti . Na lo

Publikované: 12.02.2025 Aktualizované: 08.09.2025
Byty na kúpa Nitra

Cena dohodou

Na predaj 3-izbový byt s balkónom – Lastovičia ulica, Nové Zámky (blízko centra)

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Lastovičia | 68 m²

3-izbový byt s balkónom – Lastovičia ulica, Nové Zámky (blízko centra) Hľadáte ideálne bývanie

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Nové Zámky

118,990 € 1750 €/m²

4 izbový byt s balkónom 84 m2 v lokalite sídlisko JUH

Reality Nové Zámky

4 izbový byt | 84 m²

PRIESTRANNÝ 4-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM – SÍDLISKO JUH Hľadáte väčší byt pre rodinu v dobrej lokal

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Nové Zámky

137,000 € 1631 €/m²

Na predaj 3-izbový tehlový rodinný dom s veľkým pozemkom – Dubník

Reality Dubník

Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²

Na predaj 3-izbový tehlový rodinný dom s veľkým pozemkom – Dubník Ponúkame na predaj 3-izbový r

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Domy na predaj Dubník

33,000 € 330 €/m²

Na predaj 1-izbový byt s balkónom v Šali – ideálna investícia alebo štartovacie bývanie

Reality Šaľa

1 izbový byt | 38 m²

Na predaj 1-izbový byt s balkónom v Šali – ideálna investícia alebo štartovacie bývanie Ponúka

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Šaľa

85,000 € 2237 €/m²

Na predaj 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – Komárno, Mestianska ulica

Reality Komárno

3 izbový byt | Meštianska ul. | 75 m²

Na predaj 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – Komárno, Mestianska ulica Ponúkame na pre

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 14.03.2026
Byty na predaj Komárno

145,000 € 1933 €/m²

Na predaj garsónka po kompletnej rekonštrukcii na Ďumbierskej ulici.

Reality Nitra

Garsónka | Ďumbierska | 20 m²

REZERVOVANÉ !!! EXKLUZÍVNE IBA U NÁS !!! Na predaj garsónka po kompletnej rekonštrukcii na Ď

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 11.03.2026
Byty na predaj Nitra

109,000 € 5450 €/m²

Na predaj 3 izbový byt 74 m2 na ulici Hollého v Šali

Reality Šaľa

3 izbový byt | Hollého | 74 m²

Na predaj 3 izbový byt 74 m2 na ulici Hollého v Šali s balkónom . Byt je zväčša v pôvodnom stav

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 18.02.2026
Byty na predaj Šaľa

113,000 € 1527 €/m²

Na predaj 1 izbový byt s balkónom na Novomeského ulici s balkónom 38 m2

Reality Nitra

1 izbový byt | Novomeského | 38 m²

Na predaj 1 izbový byt s balkónom na Novomeského ulici . Byt má balkón , plastové okná , jadro

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 02.02.2026
Byty na predaj Nitra

128,000 € 3368 €/m²

NOVINKA 1 izbový byt na Triede Andreja HLinku CHRENOVÁ

Reality Nitra

1 izbový byt | Trieda Andreja Hlinku | 38 m²

NOVINKA !!! Na predaj 1 izbový byt na Triede Andreja HLinku 38 m2 CHRENOVÁ . Byt má plastové ok

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 02.03.2026
Byty na predaj Nitra

134,000 € 3526 €/m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – DOM ZA CENU BYTU! Ivanka pri Nitre

Reality Ivanka pri Nitre

Rodinný dom | 150 m²

NA PREDAJ: 4-izbový rodinný dom v Ivanke pri Nitre – ideálny na rekonštrukciu podľa vlastných p

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 18.04.2026
Domy na predaj Ivanka pri Nitre

115,000 € 767 €/m²

NOVINKA 2025 február !!! 3 izbový byt 80 m2 na na sídlisku JUH s lódžiou

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | T. Vansovej | 80 m²

NOVINKA 2025 február !!!! 3 izbový byt 80 m2 na sídlisku JUH s lódžiou Nová kuchynká linka na m

Publikované: 07.12.2024 Aktualizované: 27.01.2026
Byty na predaj Nové Zámky

141,000 € 1763 €/m²

Chata za super cenu v Štúrove v tichej záhradkárskej oblasti

Reality Štúrovo

Chata, drevenica, zrub | Kamenická cesta | 25 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS !!! Predám chatu v Štúrove – s výhľadom na baziliku a studňou hlbokou ako

Publikované: 07.05.2025 Aktualizované: 10.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Štúrovo

17,000 € 680 €/m²

Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt nachádzajúci sa priamo v centre mesta

Reality Nové Zámky

4 izbový byt | Letomostie | 84 m²

Na predaj 4-izbový byt v centre mesta – 84 m², balkón, špajza, komora Ponúkame na predaj priest

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 28.03.2026
Byty na predaj Nové Zámky

124,000 € 1476 €/m²

Ponúkam na prenájom 3-izbový byt v Nových Zámkoch na sídlisku Juh, ideálny pre pokojné bývanie.

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | 63 m²

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

PRIPRAVUJEME DO PONUKY – 6 IZBOVÝ RODINNÝ DOM V IVANKE PRI NITRE

Reality Ivanka pri Nitre

Rodinný dom | 200 m²

PRIPRAVUJEME DO PONUKY – 6 IZBOVÝ RODINNÝ DOM V IVANKE PRI NITRE Už čoskoro zaradíme do ponu

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 25.04.2026
Domy na predaj Ivanka pri Nitre

155,000 € 775 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30344)
Byty v Banskej Bystrici (1382)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Reality v Martine (741)
Byty na predaj v Bratislave (8510)
Rodinné domy na predaj (23041)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Upresniť hľadanie