Prenájom garsónky Klokočina s výborným parkovaním!

Reality Nitra

Garsónka | Čajkovského | 25 m²

Hľadáte bývanie v Nitre, kde parkovanie nie je „nočnou morou“? Ponúkam na prenájom zariadenú

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na prenájom Nitra

480 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Znížená cena!!! Novostavba domu s terasou v obci Michaľany

Reality Michaľany

Rodinný dom | Na sídlisku | 124 m²

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj moderný dom s terasou v krásnej obci Michaľany. Tento útulný dom

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Domy na predaj Michaľany

215,000 € 1734 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívne na predaj – pozemok 1497 m² v Topoľčiankach pri parkúrovom ihrisku

Reality Topoľčianky

Pozemok pre rodinné domy | Hostianska | 1,497 m²

Ponúkame vám jedinečnú príležitosť kúpy priestranného pozemku v IBV o výmere 1497 m² v pokojnej

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Pozemky na predaj Topoľčianky

95,000 € 63 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

EXKLUZÍVNA POLYFUNKČNÁ BUDOVA NA PREDAJ

Reality Prešov

Polyfunkčný objekt | Pod Táborom | 528 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj reprezentatívnu polyfunkčnú budovu v prestížnej lokalite Pod

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Objekty na predaj Prešov

1,790,000 € 3390 €/m²

PREDAJ: 4-izbová novostavba vo Veľkej Doline – Holodom

Reality Veľká Dolina

Rodinný dom | 117 m²

Hľadáte moderné bývanie v blízkosti Nitry, ktoré si môžete dotvoriť presne podľa svojich snov?

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Domy na predaj Veľká Dolina

146,990 € 1256 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rodinný dom Dvory nad Žitavou

Reality Dvory nad Žitavou

Rodinný dom | 100 m²

Lokalita: Dvory nad Žitavou – tichá časť obce Typ: čiastočne podpivničený rodinný dom Rok výs

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Domy na predaj Dvory nad Žitavou

95,000 € 950 €/m²

🏡 Stavebný pozemok 762 m² | Podhorany – Mechenice

Reality Podhorany

Pozemok pre rodinné domy | 762 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok obklopený prírodou v obci Podhorany – časť Mechenice, vzdia

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Pozemky na predaj Podhorany

77,990 € 102 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

1-izbový byt na prenájom – Nitra, Štúrova ulica

Reality Nitra

1 izbový byt | 35 m²

Hľadáte bývanie v centre Nitry, kde sa stačí len nasťahovať? Tento 1-izbový byt po rekonštrukci

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na prenájom Nitra

600 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

EXKLUZÍVNE – 2-izbový zariadený,bezbariérový byt s parkovaním, pivnicou a klimatizáciou

Reality Trnava

2 izbový byt | Andreja Hlinku | 52 m²

Ponúkame exkluzívne na prenájom priestranný a kompletne zariadený 2-izbový byt o výmere 52 m

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na prenájom Trnava

700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Len u nás na prenájom: bývanie bez starostí – všetko v cene

Reality Nitra

2 izbový byt | Čajkovského | 64 m²

Ak hľadáte bývanie, nezameriavajte sa len na dizajn. Dôležitý je aj reálny komfort – ticho v

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na prenájom Nitra

680 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rekreačné pozemky pri Vajnorských jazerách, Bratislava

Reality Bratislava-Vajnory

Rekreačný pozemok | 730 m²

Ponúkame na predaj atraktívne rekreačné pozemky v Bratislave – pri vyhľadávanej lokalite Vajnor

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Vajnory

569 €/m2 569 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ | Stavebný pozemok 664 m² v tichej vilovej štvrti

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | Slovenská | 664 m²

Túžite po bývaní v meste, no preferujete pokoj a súkromie? Príďte na obhliadku stavebného pozem

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

117,900 € 178 €/m²

🏡 Stavebný pozemok na predaj – Volkovce, okres Zlaté Moravce – 536 m²

Reality Volkovce

Pozemok pre rodinné domy | Obchodná | 536 m²

Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok v zastavanom území obce Volkovce, len 15 minút jazd

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Pozemky na predaj Volkovce

28,900 € 54 €/m²

NADŠTANDARDNÝ 3-IZBOVÝ BYT S VLASTNÝM POZEMKOM PRI GOLFOVOM IHRISKU RED OAK – LUŽIANKY

Reality Lužianky

3 izbový byt | Jaseňová | 92.5 m²

Predstavte si bývanie, kde sa každé ráno začína výhľadom na upravený golfový areál, v tichu nov

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Lužianky

239,990 € 2594 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na prenájom 3 izbový byt - Nitra, Murániho

Reality Nitra

3 izbový byt | Murániho | 82 m²

Ponúkame na prenájom priestranný byt, ktorý Vám dá viac než len miesto na bývanie – dá Vám prie

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na prenájom Nitra

750 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ! Exkluzívne iba u nás: 2-izbový byt s balkónom a klimatizáciou – Nitra, Klokočina (Baničova ulica)

Reality Nitra

2 izbový byt | Baničova | 64 m²

Ponúkame na prenájom priestranný a kompletne zariadený 2-izbový byt o výmere 64 m² v obľúben

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na prenájom Nitra

600 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Staňte sa majiteľom pozemku v Poľnom Kesove

Reality Poľný Kesov

Pozemok pre rodinné domy | Poľný Kesov | 630 m²

Hľadáte slnečný stavebný pozemok v Poľnom Kesove? Ponúkame Vám: Slnečný stavebný pozemok s roz

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Pozemky na predaj Poľný Kesov

74,000 € 117 €/m²

🏡 NA PREDAJ: 3-izbový vidiecky dom s veľkou záhradou – Horný Vinodol

Reality Vinodol

Vidiecky dom | 100 m²

Liniem reality ponúka na predaj 3-izbový vidiecky dom v obci Vinodol, časť Horný Vinodol, len p

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Domy na predaj Vinodol

99,000 € 990 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

🔥 PREDAJ UŽ IBA 3!| 4 stavebné pozemky – Jelenec

Reality Jelenec

Pozemok pre rodinné domy | Šumina | 560 m²

Hľadáte stavebný pozemok v príjemnej obci s výbornou dostupnosťou do Nitry, kde už nebudete boj

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Pozemky na predaj Jelenec

74,990 € 134 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

HALO reality - Prenájom, trojizbový byt Myjava - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Myjava

3 izbový byt | Kapitána M. Uhra | 80 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Martin Vozár, kontakt: 0908 996 875, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Myjava

690 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

NA PRENAJOM - Garáž na ulici Šalgotarjanska

Reality Banská Bystrica

Garáž | Cesta k nemocnici | 18 m²

Na prenájom garáž v radovej zástavbe Ponúkam na prenájom garáž nachádzajúcu sa v radovej zásta

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na prenájom Banská Bystrica

120 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

NA PRENÁJOM - parkovacie miesto –Suchý vrch, ul. Zimná

Reality Banská Bystrica

Garáž | Zimná | 10 m²

Ponúkam na prenájom parkovacie miesto na suchom vrchu na ulici Zimná. Ideálne riešenie pre každ

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na prenájom Banská Bystrica

900 €/rok 90 €/rok/m²

Novinka
Novinka

útulný 3-i byt na prenájom, BA-II Podunajské Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

3 izbový byt | Dudvážska | 51 m²

Spoločnosť NAVI Real s.r.o. ponúka na prenájom útulný 3-izbový byt (51 m²) s modernou dispozíci

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

790 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Nehnuteľnosť na celoročné bývanie - Devínske jazero, PREDAJ

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Iný objekt na bývanie | Devínske jazero | 80 m²

Realitná kancelária NAVI Real vám ponúka na predaj veľmi peknú samostatne stojacu jednopodlažnú

Publikované: 14.08.2024 Aktualizované: 07.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

249,000 € 3113 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30344)
Byty v Banskej Bystrici (1383)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty na predaj v Bratislave (8510)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Rodinné domy na predaj (23040)
Reality v Martine (741)
Upresniť hľadanie