Nehnuteľnosť na celoročné bývanie - Devínske jazero, PREDAJ

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Iný objekt na bývanie | Devínske jazero | 80 m²

Realitná kancelária NAVI Real vám ponúka na predaj veľmi peknú samostatne stojacu jednopodlažnú

Publikované: 14.08.2024 Aktualizované: 07.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

249,000 € 3113 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

KOLAUDUJEME_2 izb. byt s kuchynskou linkou "č.14" /40m2/ ŽILINA - širšie CENTRUM

Reality Žilina

2 izbový byt | Hollého | 40 m²

3D obhliadka bytu tu: https://vrjourneys.online/Holleho24_14/ Ako exkluzívny predajca Vám ponú

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Žilina

197,900 € 4948 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj 4-izbový rodinný dom v Nesvadoch s veľkým pozemkom – ideálna investícia aj bývanie!

Reality Nesvady

Rodinný dom | 200 m²

Na predaj 4-izbový rodinný dom v Nesvadoch s veľkým pozemkom – ideálna investícia aj bývanie! P

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Domy na predaj Nesvady

139,000 € 695 €/m²

Na predaj priestranný 2-izbový byt s balkónom na ulici T. G. Masaryka – skvelá lokalita

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | T. G. Masaryka | 70 m²

Na predaj priestranný 2-izbový byt s balkónom na ulici T. G. Masaryka – skvelá lokalita Ponúka

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Nové Zámky

106,990 € 1528 €/m²

Na predaj dvojgeneračný rodinný dom na Zobore v Nitre s krásnym výhľadom

Reality Nitra

Rodinný dom | 250 m²

Na predaj dvojgeneračný rodinný dom na Zobore v Nitre s krásnym výhľadom Ponúkame na predaj dv

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Domy na predaj Nitra

370,000 € 1480 €/m²

VEĽKÝ 2-IZBOVÝ BYT 70 m² S BALKÓNOM – NEZÁBUDKOVÁ ULICA, KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA

Reality Šaľa

2 izbový byt | Nezábudková | 70 m²

VEĽKÝ 2-IZBOVÝ BYT 70 m² S BALKÓNOM – NEZÁBUDKOVÁ ULICA, KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA Hľadáte pries

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Šaľa

133,000 € 1900 €/m²

Ponúkame na predaj nadštandardne zrekonštruovaný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na Gazdovskej ulici v Komárne.

Reality Komárno

3 izbový byt | Gazdovská ul. | 84 m²

Ponúkame na predaj nadštandardne zrekonštruovaný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na Gazdo

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Komárno

145,000 € 1726 €/m²

Na predaj 2-izbový rodinný dom s garážou vo Dvoroch nad Žitavou – výborná cena!

Reality Dvory nad Žitavou

Rodinný dom | Hlavná | 120 m²

Na predaj 2-izbový rodinný dom s garážou vo Dvoroch nad Žitavou – výborná cena! Ponúkame na pre

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Domy na predaj Dvory nad Žitavou

63,000 € 525 €/m²

Na predaj: Príjemný 3-izbový byt po rekonštrukcii – výborná lokalita, sídlisko Juh, Nové Zámky

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | S. H. Vajanského | 63 m²

REZERVOVANÉ ! Na predaj: Príjemný 3-izbový byt po rekonštrukcii – výborná lokalita, sídlisko J

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 11.03.2026
Byty na predaj Nové Zámky

123,000 € 1952 €/m²

Na predaj priestranný 4-izbový byt o výmere 84 m² nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalite na Nábrežnej ulici

Reality Nové Zámky

4 izbový byt | Nábrežná | 84 m²

Na predaj 4-izbový byt s dvomi balkónmi – Nábrežná ulica Ponúkame na predaj priestranný 4-izbov

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Nové Zámky

123,900 € 1475 €/m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS – 4 IZBOVÝ RODINNÝ DOM V TICHEJ ULICI ČASŤ BENE

Reality Komárno

Rodinný dom | Muškátová | 180 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS – 4 IZBOVÝ RODINNÝ DOM V TICHEJ ULICI Ponúkame na predaj útulný 4-izbový

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Domy na predaj Komárno

215,000 € 1194 €/m²

Na predaj nanovo prerobená garzónka na Gazdovskej ulici

Reality Komárno

Garsónka | Gazdovská ul. | 20 m²

Na predaj nanovo prerobená garzónka na Gazdovskej ulici . Garzonka 20 m2 je po čerstvej rekonšt

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Komárno

69,990 € 3500 €/m²

Na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt na Košická ulica s výmerou 84 m²

Reality Komárno

3 izbový byt | 84 m²

Na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt na Košická ulica s výmerou 84 m². Nehnuteľnosť

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Komárno

133,000 € 1583 €/m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS – 3 IZBOVÝ BYT NA NÁBREŽNEJ ULICI

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Nábrežná | 78 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS – 3 IZBOVÝ BYT NA NÁBREŽNEJ ULICI Ponúkame na predaj krásny 3-izbový byt

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Nové Zámky

139,000 € 1782 €/m²

NOVINKA 2024 !!! 3 izbový byt 74 m2 po kompletnej rekonštrukcii.

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | S. H. Vajanského | 74 m²

NOVINKA 2024 !!! 3 izbový byt 74 m2 po kompletnej rekonštrukcii. V byte bola prerobená elektro

Publikované: 27.09.2022 Aktualizované: 08.09.2025
Byty na predaj Nové Zámky

135,000 € 1757 €/m²

Na predaj: Štýlový 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – G. Bethlena, 68 m²

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | G. Bethlena | 68 m²

Na predaj: Štýlový 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – G. Bethlena, 68 m² Ponúkame vám

Publikované: 05.08.2025 Aktualizované: 27.01.2026
Byty na predaj Nové Zámky

128,000 € 1882 €/m²

Novinka !! Malý 3 izbový byt 63 m2 po kompletnej rekonštrukcii na predaj

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | T. Vansovej | 63 m²

Novinka !! Malý 3 izbový byt 63 m2 po kompletnej rekonštrukcii na predaj . V byte boli menené p

Publikované: 02.03.2024 Aktualizované: 13.02.2026
Byty na predaj Nové Zámky

128,000 € 2032 €/m²

Na predaj: Priestranný 2-izbový byt s balkónom v Štúrove – Bartókova ulica

Reality Štúrovo

2 izbový byt | Bartókova | 65 m²

REZERVOVANÉ !!! EXKLUZÍVNE IBA U NÁS !!! Na predaj: Priestranný 2-izbový byt s balkónom v Štú

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 11.03.2026
Byty na predaj Štúrovo

88,000 € 1354 €/m²

Na predaj: 2-izbový byt s balkónom na Nábrežnej ulici – 68 m²

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | Nábrežná | 68 m²

Na predaj: 2-izbový byt s balkónom na Nábrežnej ulici – 68 m² Ponúkame na predaj priestranný 2-

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

119,990 € 1765 €/m²

Na predaj 1 izbový byt 38 m2 s lódžiou po prerábke

Reality Nové Zámky

1 izbový byt | Nezadaná | 39 m²

PREDANÝ !!! Tento byt je už predaný. Aktuálne však pre vás pripravujeme do ponuky ďalšie 1-i

Publikované: 18.02.2025 Aktualizované: 19.03.2026
Byty na predaj Nové Zámky

83,000 € 2128 €/m²

Na predaj nanovo prerobený 2 izbový byt s balkónom na Štúrovej ulici v Nitre blízko OC Mlyny .

Reality Nitra

2 izbový byt | Štúrova | 60 m²

Na predaj nanovo prerobený 2 izbový byt s balkónom na Štúrovej ulici v Nitre blízko OC Mlyny

Publikované: 18.08.2025 Aktualizované: 04.10.2025
Byty na predaj Nitra

165,000 € 2750 €/m²

Na predaj 3 izbový byt Nábrežie mládeže CHRENOVÁ 68 m2 po kompletnej rekonštrukcii .

Reality Nitra

3 izbový byt | Nábrežie Mládeže | 68 m²

Na predaj 3 izbový byt Nábrežie mládeže 68 m2 po kompletnej rekonštrukcii . Byt je na vyvíšenom

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 12.02.2026
Byty na predaj Nitra

185,000 € 2721 €/m²

Predaj tehlový 2 izbový byt s balkónom na Kukučínovej ulici

Reality Šaľa

2 izbový byt | Kukučínova | 55 m²

Predaj 2 izbový byt s balkónom na Kukučínovej ulici . Byt má 55 m2 , je po rekonštrukcii , jadr

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 18.02.2026
Byty na predaj Šaľa

103,000 € 1873 €/m²

Na predaj 3-izbový byt s balkónom – Lastovičia ulica, Nové Zámky (blízko centra)

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Lastovičia | 68 m²

3-izbový byt s balkónom – Lastovičia ulica, Nové Zámky (blízko centra) Hľadáte ideálne bývanie

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Nové Zámky

118,990 € 1750 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Rodinné domy na predaj (23041)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty v Banskej Bystrici (1382)
Byty na predaj v Bratislave (8510)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30344)
Reality v Martine (741)
Upresniť hľadanie