Na predaj stavebný pozemok 1022 m² – Tesárske Mlyňany

Reality Tesárske Mlyňany

Pozemok pre rodinné domy | 1,022 m²

Ideálna voľba pre rodinný dom aj investíciu Hľadáte priestranný a perfektne situovaný pozemok

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Pozemky na predaj Tesárske Mlyňany

109,000 € 107 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj obchodný priestor v centre Zlatých Moraviec – 42 m²

Reality Zlaté Moravce

Obchodné priestory | Námestie A. Hlinku | 42 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj obchodný priestor o výmere 42 m², ktorý sa nachádza v úplnom cent

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Priestory na predaj Zlaté Moravce

80,000 € 1905 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Štýlový 3-izbový rodinný dom v obľúbenej časti Šalgovík – Prešov

Reality Prešov

Rodinný dom | 85 m²

Predstavte si miesto, kde ráno pijete kávu na slnečnej terase, deti sa bezpečne hrajú na dvore

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Domy na predaj Prešov

329,900 € 3881 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

PRENÁJOM | Rodinný dom s krásnou záhradou | Nitra – Zobor

Reality Nitra

Rodinný dom | Klastorska | 260 m²

Hľadáte pre svoju rodinu pokojné bývanie v jednej z najvyhľadávanejších lokalít v Nitre? Ponúk

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Domy na prenájom Nitra

1,650 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

NOVÁ CENA! INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – Murovaná budova s možnosťou prestavby na bytový dom

Reality Nevidzany

2 izbový byt | Nevidzany | 660 m²

Ponúkame na predaj investičnú budovu, ktorá je v súčasnosti vedená na liste vlastníctva ako rob

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Nevidzany

399,000 € 605 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ - UNIKÁTNY POZEMOK PRE DEVELOPÉRA AJ MILOVNÍKA PRÍRODY

Reality Báb

Pozemok pre rodinné domy | Veľký Báb | 2,878 m²

Hľadáte ideálny pozemok na výstavbu nových domov alebo snívate o vlastnej farme či rekreačnej u

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Pozemky na predaj Báb

245,000 € 85 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

EXKLUZÍVNY PRENÁJOM GARSÓNKY V OBCI LEHOTA PRI NITRE

Reality Lehota

Garsónka | Lehota | 28 m²

Ponúkame na prenájom krásnu, plne zariadenú garsónku v samostatnom domčeku s balkónom a vlastný

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na prenájom Lehota

430 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom Štýlový 2-izbový byt v absolútnom centre mesta

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Pribinova | 54 m²

Ponúkame na prenájom moderný a slnečný 2-izbový byt, ktorý sa nachádza v jednej z najvyhľadávan

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

800 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Obchodno-prevádzkové priestory v Seredi NA PRENÁJOM

Reality Sereď

Obchodné priestory | Čepeňská | 54.52 m²

Ponúkame na prenájom moderné a prakticky riešené obchodno-prevádzkové priestory vhodné na podni

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Priestory na prenájom Sereď

710 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívna ponuka: 4-izbový bezbariérový dom snov s nádhernou záhradou!

Reality Dvory nad Žitavou

Rodinný dom | 151 m²

Ponúkame vám na predaj túto nehnuteľnosť v Exkluzívnom zastúpení majiteľa. VIDEOOBHLIADKA: htt

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Domy na predaj Dvory nad Žitavou

186,900 € 1238 €/m²

Slnečný stavebný pozemok v Poľnom Kesove. Zaujímavá cena!

Reality Poľný Kesov

Pozemok pre rodinné domy | Poľný Kesov | 600 m²

Hľadáte slnečný pozemok pre Váš vysnený dom v Poľnom Kesove! Ponúkame Vám: 600 m² krásneho sln

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Pozemky na predaj Poľný Kesov

72,000 € 120 €/m²

Domček s príbehom v obci Pozba

Reality Pozba

Vidiecky dom | 130 m²

Dom, ktorý si pamätá viac než len roky… Niektoré nehnuteľnosti sú len stavby. A potom sú

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Domy na predaj Pozba

46,000 € 354 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ - 1-IZBOVÝ BYT S LOGGIOU NA KLOKOČINE V NITRE – PETZWALOVA ULICA

Reality Nitra

1 izbový byt | Petzwalova | 36 m²

Hľadáte byt, ktorý si môžete upraviť podľa vlastných predstáv, no zároveň bývať v lokalite s vý

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Nitra

124,900 € 3469 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RODINNÁ USADLOSŤ PRÍLEPY

Reality Zlaté Moravce

Rodinný dom | Obecná | 720 m²

Využite jedinečnú zľavu 15% a majte bývanie a podnikanie na jednom mieste alebo si jednoducho v

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Domy na predaj Zlaté Moravce

650,000 € 903 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Na predaj veľký stavebný pozemok pre 1–4 rodinné domy – Veľké Zálužie

Reality Veľké Zálužie

Pozemok pre rodinné domy | Agátová | 1,584 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný stavebný pozemok s výmerou 1 584 m² v obľúbenej a pokojnej l

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Pozemky na predaj Veľké Zálužie

204,000 € 129 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ - PRENÁJOM | Prémiový 3-izbový byt v novostavbe pri golfe RED OAK, Lužianky

Reality Nitra

3 izbový byt | 92.5 m²

Hľadáte bývanie, ktoré ponúkne pokoj, priestor, súkromie a zároveň rýchlu dostupnosť do Nitry?

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na prenájom Nitra

950 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Luxusná rezidencia s kachľovou pecou

Reality Sabinov

Rodinný dom | 17. Novembra | 160 m²

Hľadáte bývanie, ktoré reprezentuje váš vkus a zároveň poskytuje dokonalý pokoj v tesnej blízko

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Domy na predaj Sabinov

355,000 € 2219 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

NA PREDAJ RD Pokojné bývanie s veľkým pozemkom a súkromím

Reality Zlaté Moravce

Rodinný dom | 200 m²

Keď sa z domu stane životný projekt. Tento rodinný dom vznikal svojpomocne s dôrazom na poctiv

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Domy na predaj Zlaté Moravce

280,000 € 1400 €/m²

Na predaj rodinný dom s veľkým pozemkom v obci Malý Šariš Rodinný dom Malý Šariš

Reality Malý Šariš

Rodinný dom | 252.92 m²

Rodinný dom s veľkým pozemkom na začiatku obce Malý Šariš – miesto, kde má pôda pamäť a dom bud

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Domy na predaj Malý Šariš

279,000 € 1103 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom 3 izbový byt - Košice - Juh, Južná trieda

Reality Košice-Juh

3 izbový byt | Južná trieda | 74 m²

3-izbový byt v Košiciach-Juh – váš nový domov s výnimočnou polohou Hľadáme slušných a zodpovedn

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na prenájom Košice-Juh

900 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM rozľahlý skladový priestor v Galante

Reality Galanta

Skladový objekt | 703 m²

SKLAD NA PRENÁJOM – CENTRUM GALANTY Hľadáte skladové priestory v dobrej a bezpečnej lokalite?

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Objekty na prenájom Galanta

2,310 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

Apartmán v Hoteli Kukučka** – Tatranská Lomnica**

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | 41 m²

Hľadáte miesto, kde sa spája komfort, luxus a nádherná tatranská príroda? Predstavujeme vám útu

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

370,000 € 9024 €/m²

NA PRENÁJOM: 2-izbový byt v Nitre – Krškany

Reality Nitra

2 izbový byt | Krškany | 38 m²

Vhodný aj pre študentov, pracujúcich alebo pár Ponúkame na prenájom priestranný 2-izbový byt v

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na prenájom Nitra

600 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj investičný pozemok v Prešove – ideálny pre developerov a podnikateľov

Reality Prešov

Pozemok pre rodinné domy | Dilongova | 7,448 m²

Lokalita: Prešov Výmera pozemku: 7 448 m² Druh pozemku: Zastavaná plocha a nádvorie Umiestnenie

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

1 € 0 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8510)
Byty v Banskej Bystrici (1382)
Reality v Martine (741)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Rodinné domy na predaj (23040)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30344)
Upresniť hľadanie