Predaj pozemku na bývanie 523m2, Západná, Moravany nad Váhom

Reality Moravany nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | Západná | 532 m²

190588 - Len necelých 3km od kúpeľného mesta Piešťany, v obci Moravany nad Váhom, ponúkame na p

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Moravany nad Váhom

225 €/m2 225 €/m2

**REZERVOVANÉ**Nová cena...Na predaj 1 izbový byt 32m2-Piešťany

Reality Piešťany

1 izbový byt | Lipová | 32 m²

2724 - Ponúkame na predaj 1 izbový byt o výmere 32m2.Nachádza sa na prízemí v 3. poschodovom pa

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Piešťany

82,500 € 2578 €/m²

3 izbový byt Bánovce nad Bebravou / CENTRUM-SEVER / POZEMOK 77m2

Reality Bánovce nad Bebravou

3 izbový byt | 57 m²

REZERVOVANÉ /ZNÍŽENÁ CENA !!!! Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt Bánovce nad Bebravou / CENT

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

93,000 € 1632 €/m²

--- REZERVOVANÉ ---NA PREDAJ Luxusný 2-izbový byt s garážou, Hrachová

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hrachová | 72 m²

Číslo ponuky : 2449, Kontakt: Eduard Číž, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

275,000 € 3819 €/m²

-REZERVOVANÉ- Luxusný 2-izbový byt + 2 balkóny, 73 m², Hrachová ul.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hrachová | 57 m²

Číslo ponuky : 2646, Kontakt: Eduard Číž, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

255,000 € 4474 €/m²

Stavebný pozemok o výmere 8 853 m2 - priemyselná zóna - Trenčianske Bohuslavice, okres Nové Mesto n/V

Reality Trenčianske Bohuslavice

Komerčná zóna | 8,853 m²

Číslo ponuky : 2604 , Telefonický kontakt : 0911 455 711 , E-mailová adresa : kasaj@vasereality

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Trenčianske Bohuslavice

Cena na vyžiadanie

Pekný stavebný pozemok 762m2 Nitra - Podhorany

Reality Podhorany

Pozemok pre rodinné domy | 762 m²

Ponúkame Vám na predaj pekný stavebný pozemok, len kúsok od mesta Nitra v obci Podhorany- Meche

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Podhorany

75,000 € 98 €/m²

---REZERVOVANÉ---Luxusný 1-izbový byt s terasou, 45 m², Ružinov (Hrachová)

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Hrachová | 45 m²

Číslo ponuky : 2675, Kontakt: Eduard Číž, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

189,900 € 4220 €/m²

Rarita a jedinečná investičná príležitosť aká tu dlho nebola, Chorváts

Reality Virt

Rodinný dom | 110 m²

Číslo ponuky : 1375, Kontakt: Eduard Číž, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Virt

2,100,000 € 19091 €/m²

Obchodný priestor 169 m², Rybničná ul,

Reality Bratislava-Vajnory

Objekt pre obchod | Rybničná | 169 m²

Číslo ponuky : 1165, Kontakt: Eduard Číž, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Vajnory

299,000 € 1769 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Investičný pozemok, 1600 m², Petržalka, dohoda možná

Reality Bratislava-Petržalka

Pozemok pre rodinné domy | Petržalka | 1,600 m²

Číslo ponuky : 1118, Kontakt: Eduard Číž, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Petržalka

184,000 € 115 €/m²

Rekreačný dom – murovaná chata s krbom, kanalizáciou a novou strechou, Dobrá Voda

Reality Dobrá Voda

Chalupa, rekreačný domček | 96 m²

Ponúkame na predaj murovanú rekreačnú chatu v obľúbenej lokalite Dobrá Voda, ktorá ponúka kombi

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Dobrá Voda

112,000 € 1167 €/m²

VISOLAJE-STAVEBNÝ POZEMOK NA PREDAJ

Reality Visolaje

Pozemok pre rodinné domy | 622 m²

VAŠE REALITY – EXKLUZÍVNE NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK – VISOLAJE Hľadáte ideálne miesto pre výs

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Visolaje

79,999 € 129 €/m²

Na predaj 1 izbový byt, Trenčianska Teplá, 36 m2

Reality Trenčianska Teplá

1 izbový byt | Trenčianska Teplá | 40 m²

Pripravujeme na exkluzívny predaj pekný, slnečný, 1 izbový byt na prvom poschodí bytového domu

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Trenčianska Teplá

97,900 € 2448 €/m²

SKVELÁ PONUKA!!! 5 izbový rodinný dom s garážou, Moravany nad Váhom

Reality Moravany nad Váhom

Rodinný dom | 200 m²

190481 - Ponúkame na predaj 10 ročný priestranný dvojpodlažný 5-izbový rodinný dom s garážou +

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Moravany nad Váhom

Cena na vyžiadanie

2 - izbový byt Trenčianske Teplice 47m2 + balkón

Reality Trenčianske Teplice

2 izbový byt | Štvrť SNP | 47 m²

EXKLUZÍVNE - Ponúkame na predaj atraktívny 2 - izbový byt v srdci kúpeľného mesta Trenčianske

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

114,900 € 2445 €/m²

Na predaj Orná pôda Ladce, 1500 m2

Reality Ladce

Orná pôda | 1,500 m²

180262 V katastri obce Ladce predáme slnečný rovinatý pozemok, široký 20 metrov s celkovou výme

Publikované: 04.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Ladce

9,800 € 7 €/m²

3 IZB BYT 69,29m² + balkón 5 m², novostavba *holobyt* BANKA

Reality Piešťany

3 izbový byt | Podhorská | 70 m²

189820 - V blízkosti Slovenských liečebných kúpeľov Piešťany v obci Banka na Podhorskej ulici p

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Piešťany

173,900 € 2484 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

4-izbovy bungalov pri Piestanoch | novostavba 2026 | nizke naklady

Reality Piešťany

Rodinný dom | 114 m²

Overeny 4-izbovy bungalov pri Piestanoch, ktory uz ma spokojnych majitelov. Moznost obhliadky h

Publikované: 04.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Piešťany

173,000 € 1518 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj stavebný pozemok 3660m2 Myjavské kopanice - Krajné

Reality Krajné

Pozemok pre rodinné domy | 3,659 m²

Realitná kancelária VAŠE REALITY s.r.o. ponúka na predaj výnimočný stavebný pozemok nachádzajúc

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Krajné

79,000 € 22 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Slnečný stavebný pozemok 509m2, Moravany nad Váhom

Reality Moravany nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | 509 m²

190334 - Len necelých 6km od kúpeľného mesta Piešťany, v obci Moravany nad Váhom, ponúkame na p

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Moravany nad Váhom

Cena dohodou

Luxusný 3 izbový mezonetový byt v UrbanParku (105 m2)-Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | Halalovka | 165 m²

VAŠE REALITY - realitná kancelária v exkluzívnom zastúpení majiteľa , ponúka na predaj veľký

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Trenčín

370,000 € 2242 €/m²

EXKLUZÍVNA INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – pri Kúpeľnom ostrove !

Reality Banka

Pozemok pre bytovú výstavbu | Bananská | 2,700 m²

190446 - VAŠE REALITY - Ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok v obci Banka pri Piešťan

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Banka

120 €/m2 120 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

2 izbový luxusný byt v centre (ORION),Dubnica nad Váhom.57 m2

Reality Dubnica nad Váhom

2 izbový byt | Námestie Matice slovenskej | 57 m²

VAŠE REALITY - realitná kancelária ponúka na predaj kompletne zariadenú novostavbu 2 izbového b

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

155,000 € 2719 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8537)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23127)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30408)
Byty v Banskej Bystrici (1384)
Reality v Martine (741)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie