Piešťany -komerčný pozemok o výmere 2363 m2+ 108m2, rovinatý; je mimo zastavaného územia obce, výborné napojenie na D1, v tesnej blízkosti piešťanského letiska

Reality Piešťany

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Žilinská | 2,363 m²

Predaj: Piešťany -komerčný pozemok o výmere 2363 m2+ 108m2, rovinatý; je mimo zastavaneho územ

Publikované: 15.10.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Piešťany

130 €/m2 130 €/m2

Predaj rozostavaného 4i rodinného domu o výmere 121,8 m2 na pozemku 871 m2 v obci Gbelce, okr. Nové Zámky

Reality Gbelce

Rodinný dom | 121.8 m²

Ponuka - predaj rozostavaného rodinného domu v obci Gbelce, okr. Nové Zámky Dom: celková podla

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Gbelce

80,000 € 657 €/m²

Predaj pozemku na výstavbu rodinných domov - Lamač

Reality Bratislava-Lamač

Pozemok pre rodinné domy | 1,920 m²

Pozemok v Lamači na výstavbu rodinných domov – Ideálne miesto pre váš nový domov! Ponúkame na

Publikované: 14.03.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Lamač

445,000 € 232 €/m²

Krahule - predaj krásneho rekreačného pozemku pri lyžiarskom vleku

Reality Krahule

Rekreačný pozemok | 668 m²

Stavebný pozemok o výmere 668 m2 sa nachádza v turistami obľúbenej obci Krahule . Krahule sú re

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Krahule

110,000 € 165 €/m²

Predaj - obchodný priestorna prízemí o výmere 82,64 m2, Bratislava II, Ružinov/Gagarinova ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Gagarinova | 82.64 m²

Predaj - obchodný priestor o výmere 82,64 m2, Bratislava II, Ružinov/Gagarinova ul. Ponúkame

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

1,800 €/m2 22 €/m2

Predaj atraktívneho pozemku s neobmedzeným výhľadom v Rači - Popolná ul.

Reality Bratislava-Rača

Pozemok pre rodinné domy | Popolná | 742 m²

Ponúkame vám na predaj posledné 4 pozemky, nachádzajúce sa vo vyhľadávanej lokalite Bratislavy

Publikované: 05.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

430 €/m2 430 €/m2

Moderné bývanie v tichej časti nových rodinných domov - Malé Leváre

Reality Malé Leváre

Rodinný dom | Agátová alej | 115 m²

Na predaj: Moderný 3-izbový murovaný tehlový dom, súčasť dvojdomu s upravenou záhradou a teraso

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Malé Leváre

223,900 € 1947 €/m²

Na predaj veľkorysý pozemok, 5 izbový rodinný dom s hospodárskou časťou

Reality Veľký Grob

Rodinný dom | 550 m²

Na PREDAJ: Rodinný dom s veľkým pozemkom vo Veľkom Grobe – ideálna príležitosť na bývanie aj po

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Veľký Grob

147,000 € 267 €/m²

PREDAJ -veľký priestranný mezonet pre rodinu alebo skvelá investícia na Airbnb

Reality Bratislava-Staré Mesto

Mezonet | Záhradnícka | 125 m²

NA PREDAJ: Ponúkame jedinečný 3-izbový mezonet v žiadanej lokalite m.č. Ružinov, len pár minú

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

390,000 € 3120 €/m²

Reality Malé Leváre

Rodinný dom | Agátová alej | 115 m²

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Malé Leváre

223,900 € 1947 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Veľkorysý byt vhodný pre rodinu aj prácu z domu

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Záhradnícka | 125 m²

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

390,000 € 3120 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ 5 izbového rodinného domu - Bernolákovo

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Lipová | 130 m²

EXKLUZÍVNA NOVOSTAVBA 5-IZBOVÉHO RODINNÉHO DOMU S TERASOU, BALKÓNOM A ZÁHRADOU – BERNOLÁKOVO P

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bernolákovo

375,000 € 2885 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

ATRAKTÍVNY KOMERČNÝ PRIESTOR V RUŽINOVE, S POZEMKOM, NIVY-ONDAVSKÁ UL.

Reality Bratislava-Ružinov

Reštauračné priestory | Ondavská | 700 m²

PREDAJ KOMERČNÉHO PRIESTORU V RUŽINOVE V UZAVRETOM AREÁLI - LOKALITA NIVY - ONDAVSKÁ UL. Ponúk

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Záhrada - potencionálne investičný pozemok !

Reality Bratislava-Lamač

Rekreačný pozemok | Pod Zečákom | 2,487 m²

Lamač – Zlatá hora – pozemok o výmere 2487 m2, nachádzajúci sa v bývalej záhradkárskej osade, i

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Lamač

80 €/m2 80 €/m2

Záhrada - potencionálne investičný pozemok !

Reality Bratislava-Lamač

Záhrada | Pod Zečákom | 2,487 m²

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Lamač

80 €/m2 80 €/m2

Nadštandardný rodinný dom na Alžbetinom ostrove – exkluzívna lokalita, súkromie a komfort

Reality Komárno

Rodinný dom | Platanová alej | 1,372 m²

Ekluzívne na predaj: Ponúkame výnimočný rodinný dom s veľkorysou výmerou a vysokým štandardom

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Komárno

637,000 € 464 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj 2-izbového bytu s loggiou, pivnicou a parkovaním – projekt Zelené Záluhy

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Zelené Záluhy | 53.25 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v novostavbe Zelené Záluhy, ktorý sa nachádza na 2. poschodí by

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

295,000 € 5540 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Obchodný priestor na Rudlovskej ceste – 84 m², novostavba, Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Rudlovská cesta | 84 m²

Ponúkame na predaj obchodný priestor nachádzajúci sa na prízemí novostavby Rudlovská Rezidence

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na predaj Banská Bystrica

3,000 €/m2 36 €/m2

REZERVOVANÉ - Predaj atraktívneho pozemku s neobmedzeným výhľadom v Rači - Popolná ul.

Reality Bratislava-Rača

Pozemok pre rodinné domy | Popolná | 818 m²

Publikované: 05.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

430 €/m2 430 €/m2

Príjemný rekreačný domček pri mori – Vodice, Chorvátsko

Reality Chorvátsko

Mobilný dom | Chorvátsko

Ponúkame na predaj útulný rekreačný domček v obľúbenej chorvátskej destinácii Vodice, ideálny n

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj

80,000 € 976 €/m²

Predaj stavebného pozemku so všetkými sieťami

Reality Bratislava-Rača

Pozemok pre rodinné domy | Kamilková | 595 m²

Rača - Kamilková ulica Mierne svahovitý pozemok o výmere 595 m2, spolu s podielom na prístupove

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

Cena dohodou

Pozemok na sklady, výrobu, logistiku ... s Územným rozhodnutím !!!

Reality Hubice

Komerčná zóna | 95,000 m²

Podnikateľská zóna Hubice Pozemky o celkovej výmere cca 95.000 m2 sa nachádzajú v intraviláne

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Hubice

1 € 0 €/m²

Exkluzívny predaj - Bývajte v srdci Starého Mesta – priestranný 3-izbový byt ideálny na bývanie aj investíciu

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Gajova | 71.88 m²

NA PREDAJ: 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v srdci Starého Mesta – Gajová ulica, Brati

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

349,900 € 4868 €/m²

Reality Bratislava-Staré Mesto

Mezonet | Záhradnícka | 125 m²

Publikované: 02.04.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

390,000 € 3120 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30378)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1384)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Byty na predaj v Bratislave (8533)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Reality v Martine (736)
Rodinné domy na predaj (23105)
Upresniť hľadanie