pozemok Malá Čierna

Reality Malá Čierna

Pozemok pre reklamu | 0 m²

Reality Alpia vám ponúkajú slnečný pozemok v Malej Čiernej – s potenciálom výstavby a možnosťou

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Malá Čierna

66,780 €

3-izbový byt komplet s garážou a záhradkou. Výhoda nízke náklady – Jesenského, P.B.

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | 103 m²

*****Reality Alpia***** Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s príslušenstvom ( GARÁŽ a

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

Cena dohodou

Na predaj: Samostatne stojaci 6-izbový rodinný dom / Hradec

Reality Prievidza

Rodinný dom | 804 m²

Ponúkame na predaj priestranný, kompletne podpivničený 6-izbový rodinný dom nachádzajúci sa v p

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Prievidza

190,000 € 236 €/m²

Moderný dom na predaj, Turany, nízke náklady, fotovoltika

Reality Turany

Rodinný dom | 500 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj štýlový, montovaný rodinný dom, skolaudovaný v roku 2018, ktorý s

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Turany

305,000 € 610 €/m²

Rodinný dom v centre obce /841 m2/ Liptovské Revúce

Reality Liptovské Revúce

Rodinný dom | 841 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj čiastočne zrekonštruovaný dom v obci Liptovské Revúce /841

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Liptovské Revúce

185,500 € 221 €/m²

Záhrada s chatkou / 539 m2 / Žilina - Mojšová Lúčka

Reality Žilina

Záhradná chatka | 539 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj záhradu so záhradnou chatkou / 539 m2 / v Žiline - Mojšove

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Žilina

33,000 € 61 €/m²

Chalupa, rekreačný domček na predaj, Liptovská Lúžna

Reality Liptovská Lúžna

Chalupa, rekreačný domček | Liptovská Lúžna | 538 m²

V turisticky vyhľadávanej lokalite Liptovská Lúžna ponúkame na predaj chalupu s oslnivým pozemk

Publikované: 27.05.2024 Aktualizované: 08.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Liptovská Lúžna

120,000 € 223 €/m²

Investičný pozemok na predaj, Dolný Kalník

Reality Dolný Kalník

Lúka, pasienok | 4,923 m²

Hľadáte skvelú investičnú príležitosť? Ponúkame na predaj pozemok v katastrálnom území Dolný Ka

Publikované: 28.06.2024 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Kalník

132,921 € 27 €/m²

RD/ CHalupa v obci Liešťany

Reality Liešťany

Rodinný dom | Liešťany | 801 m²

Reality Alpia ponúka na predaj RD/ chalupu v obci Liešťany. Dom sa nachádza v tichej lokalite

Publikované: 20.10.2023 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Liešťany

Cena dohodou

Záhradná chatka na predaj, Lúčky-Kalameny

Reality Lúčky

Záhradná chatka | 400 m²

Oáza pokoja pod Chočskými vrchmi: Hľadáte únik z mestského kolobehu? Vaša nová záhrada v lokali

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Lúčky

19,900 € 50 €/m²

Pozemok na predaj, Švošov

Reality Švošov

Orná pôda | 0 m²

Predaj: Hľadáte ideálne miesto pre váš nový domov? Ponúkame na predaj slnečný pozemok s krásn

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Švošov

64,000 €

3 izbový mezonet balkónom,/89m2/, Žilina - Vlčince

Reality Žilina

3 izbový byt | 89 m²

Reality Alpia Vám ponúka na predaj 3 izbový mezonet s balkónom ,/89m2/, Žilina - Vlčince. Dispo

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Žilina

Cena dohodou

1 - izbové byty, APARTMÁNY BOJNICE - APARTMÁNY POD ZÁMKOM, Bojnice

Reality Bojnice

1 izbový byt | Bojnice | 31.8 m²

Investičná príležitosť v srdci Bojníc: 1 - izbové byty v projekte ,,APARTMÁNY BOJNICE" - ,, APA

Publikované: 18.07.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bojnice

Cena dohodou

3 izbový byt / Nováky

Reality Nováky

3 izbový byt | 87.5 m²

Reality Alpia ponúka na predaj 3- izbový byt. Byt sa nachádza v kľudnej lokalite s výbotnou do

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Nováky

92,000 € 1051 €/m²

Stavebný pozemok s pekným výhľadom /662 m2/, Žilina - Ovčiarsko

Reality Ovčiarsko

Pozemok pre rodinné domy | 662 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj slnečný stavebný pozemok s krásnym výhľadom o výmere 662 m

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Ovčiarsko

95,000 € 144 €/m²

Rekreačný dom s vlastným wellness zázemím /547 m2/ Zázrivá

Reality Zázrivá

Vidiecky dom | 547 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj kompletne zrekonštruovaný dom v obci Zázrivá na pozemku o

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Zázrivá

339,900 € 621 €/m²

Chata v horskom prostredí na predaj, lokalita Bystrička

Reality Bystrička

Chalupa, rekreačný domček | 189 m²

Ponúkame na predaj útulnú chatu v krásnom horskom prostredí uprostred lesa s nádherným výhľadom

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bystrička

69,000 € 365 €/m²

Záhradná chatka s udržiavanou záhradou /226 m2/, Veľká Bytča

Reality Bytča

Záhradná chatka | 226 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj drevenú chatku / 17 m2 / s pozemkom / 209 m2 / v záhradkár

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bytča

39,900 € 177 €/m²

Stavebný pozemok na chatu alebo rekreačný dom/ 3092 m2/ Terchová - Pálenice

Reality Terchová

Pozemok pre reklamu | 0 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj stavebný pozemok s výmerou 3 092 m² v katastrálnom území o

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Terchová

210,000 €

Investičný pozemok / 1578 m2 / Žilina - Višňové

Reality Višňové

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj slnečný investičný pozemok o veľkosti 1578 m2 v katastri o

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Višňové

Cena dohodou

Novostavba bungalovu s garážou a záhradou /594 m2/, Žilina - Poluvsie

Reality Rajecké Teplice

Rodinný dom | 594 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj tehlovú novostavbu, bungalov s garážou a so záhradou /594

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Rajecké Teplice

Cena dohodou

Štýlový 3-izbový byt v novostavbe - Zvolen Západ

Reality Zvolen

3 izbový byt | 71 m²

Ponúkame moderný 3-izbový byt v novostavbe na sídlisku Západ s loggiou a pivnicou, ideálny pre

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Zvolen

209,000 € 2944 €/m²

Rodinný dom v stave holodom /424 m2/, Ochodnica

Reality Ochodnica

Rodinný dom | 424 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj dom s pozemkom o celkovej výmere 424 m2 v obci Ochodnica,

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Ochodnica

158,000 € 373 €/m²

Slnečný pozemok / 735 m2 / Žilina - Budatín

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj krásny pozemok pre rodinný dom / 735 m2 / v Žiline - mests

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

Cena dohodou

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty na predaj v Bratislave (8510)
Rodinné domy na predaj (23041)
Byty v Banskej Bystrici (1382)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30345)
Reality v Martine (741)
Upresniť hľadanie