Pozemok v Budatíne, Žilina

Reality Žilina

Orná pôda | 11,814 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok / ornú pôdu / v mestskej časti Budatín, Žilina. Pozemok je rovi

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

20 €/m2 20 €/m2

2 izbový byt, komplet zariadený, Vlčince III, Žilina

Reality Žilina

2 izbový byt | Tatranská | 40 m²

Ponúkame Vám na prenájom kompletne zariadený a prerobený byt na sídlisku Vlčince v Žiline, ul.

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Žilina

630 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Slnečný pozemok Lietavská Svinná, Žilina

Reality Lietavská Svinná-Babkov

Orná pôda | Nezadaná | 3,140 m²

Exkluzívne - Ponúkame Vám na predaj slnečný a veľký pozemok v obci Lietavská Svinná, Žilina. Na

Publikované: 25.08.2023 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Lietavská Svinná-Babkov

36 €/m2 36 €/m2

Pozemok pre výstavbu bytového domu Hájik, Žilina

Reality Žilina

Pozemok pre bytovú výstavbu | Mikovíniho | 1,986 m²

Exkluzívne - Ponúkame Vám na predaj pozemok na výstavbu bytového domu v meste Žilina. Pozemok

Publikované: 22.03.2023 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

230 €/m2 230 €/m2

Skladové priestory na prenájom, Žilina

Reality Žilina

Priestor pre sklad | Bratislavská | 240 m²

Exkluzívne - Ponúkame Vám na prenájom priestory v centre mesta Žilina, Staré mesto, ul. Bratisl

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

Cena dohodou

1 izbový byt Žilina

Reality Žilina

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Kúpime 1 izbový byt v pôvodnom stave, vhodný na rekonštrukciu v Žiline. Ponúknite. Cena dohodo

Publikované: 30.01.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na kúpa Žilina

Cena dohodou

Stavebný pozemok Trnové, Žilina

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | Cintorínska | 1,468 m²

Exkluzívne - Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v Žiline, obec Trnové, ul. Cintorínska. Po

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

150 €/m2 150 €/m2

4 izbový byt Solinky, Žilina

Reality Žilina

4 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme 4 izbový byt na Solinkách, Žilina. Môže byť aj pôvodný stav. Prízemie, nie. Ponúknite

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na kúpa Žilina

Cena dohodou

Novostavba, bungalov Lietavská Svinná, Žilina

Reality Lietavská Svinná-Babkov

Rodinný dom | Nezadaná | 214 m²

Exkluzívne - Ponúkame Vám na predaj novostavbu priestranného 4+1 rodinného domu bungalov s gará

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Lietavská Svinná-Babkov

270,000 € 1262 €/m²

Príbeh Vášho bývania môže začať práve tu. Pozemok v Lamači 598 m².

Reality Bratislava-Lamač

Pozemok pre rodinné domy | Cesta na Klanec | 723 m²

Predstavte si miesto, kde sa ranné ticho lesa stretáva s komfortom Hlavného mesta, kde vzduch v

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Lamač

230,000 € 318 €/m²

Novinka
Novinka

Reality Simply exkluzívne: Útulný trojizbový byt v Martine, na sídlisku Sever

Reality Martin

3 izbový byt | Nezadaná | 63 m²

Na kompletnú rekonštrukciu je určený trojizbový byt na Bellovej ulici v Martine. Tichá lokalita

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 17.11.2025
Byty na predaj Martin

133,000 € 2111 €/m²

Reality Simply exkluzívne: Trojizbový príjemný byt v pôvodnom stave v Martine

Reality Martin

3 izbový byt | Benkova | 70 m²

Ponúkame na predaj jedinečný trojizbový byt na ulici Benkovej v Martine, na obľúbenom sídlisku

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Martin

133,000 € 1900 €/m²

Exkluzívne v Reality Simply: Trojizbový zrekonštruovaný byt na predaj v Martine

Reality Martin

3 izbový byt | Daniela Michaelliho | 69 m²

Na predaj je trojizbový byt typu bauring, kompletne zrekonštruovaný pred siedmimi rokmi. Sú v ň

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Martin

165,000 € 2391 €/m²

Moderný rodinný dom na predaj v Turčianskych Tepliciach

Reality Turčianske Teplice

Rodinný dom | 200 m²

Ideálny pre rodinu, ktorá hľadá kvalitné a pokojné bývanie, je rodinný dom na predaj v Turčians

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Domy na predaj Turčianske Teplice

300,000 € 1500 €/m²

Moderný a priestranný dvojizbový byt na prenájom v Martine, cena je vrátane energií

Reality Martin

2 izbový byt | Rumunskej armády | 70 m²

Na prenájom je vkusne zrekonštruovaný a kompletne zariadený dvojizbový byt na ulici Rumunskej a

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na prenájom Martin

490 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Reality Simply exkluzívne: Trojizbový zrekonšruovaný byt v Martine, na Ul. J. Fraňa

Reality Martin

3 izbový byt | Jána Fraňa | 70 m²

Ponúkame na predaj trojizbový byt na ulici Jána Fraňa v Martine, na obľúbenom sídlisku Jahodník

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Martin

169,000 € 2414 €/m²

Reality Simply: Na prenájom je príjemný jednoizbový byt v Martine - Jahodníkoch

Reality Martin

1 izbový byt | Jána Fraňa | 28 m²

Na prenájom je príjemný, zrekonštruovaný a kompletne zariadený jednoizbový byt s rozlohou 28 m²

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na prenájom Martin

420 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Jednoizbový byt s výmerou 36 m2 je na prenájom v Martine

Reality Martin

1 izbový byt | Kollárova | 36 m²

Na prenájom je určený príjemný zariadený jednoizbový byt s rozlohou 36 m² na siedmom podlaží p

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Martin

400 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Reality Simply ponúka jednoizbový byt na prenájom na Severe

Reality Martin

1 izbový byt | Zvolenská | 36 m²

Na prenájom je určený príjemný zariadený jednoizbový byt s rozlohou 36 m² na 3. podlaží bytovéh

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na prenájom Martin

350 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Exkluzívne v Reality Simply: Atraktívna chalupa na predaj v obci Turecká

Reality Turecká

Rodinný dom | Nezadaná | 200 m²

V atraktívnej chalupe, ktorá je na predaj v obci Turecká (okres Banská Bystrica) sa spojila his

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Turecká

215,000 € 1075 €/m²

Predmetom ponuky je predaj RD v Marianke

Reality Marianka

Rodinný dom | Nezadaná | 364 m²

So súhlasom majiteľa nehnuteľnosti Ponúkame na predaj samostatne stojaci rodinný dom situovan

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Domy na predaj Marianka

730,000 € 2005 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predmetom predaja je 3 izbový byt na ul. I. Bukovčana BA IV

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Ivana Bukovčana | 80 m²

Predmetom predaja je 3 izbový byt v DNV Bratislava IV So súhlasom majiteľa bytu predáme 3 izb

Publikované: 04.01.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

234,900 € 2936 €/m²

Upravená cena Predmetom predaja je rodinný dom na ulici Koperníkova v Bratislave II, lokalita Trnávka

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Koperníkova | 85 m²

So súhlasom majiteľa nehnuteľnosti -- kontakt na makléra 0905 977 266 Ponúkame na predaj v e

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

280,000 € 3294 €/m²

2 izbový byt Litovská Trenčín

Reality Trenčín

2 izbový byt | Liptovská | 47 m²

Hľadáte moderné bývanie bez ďalších investícií? Tento kompletne zariadený 2-izbový byt v novos

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trenčín

156,500 € 3330 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1376)
Reality v Martine (743)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30372)
Byty na predaj v Bratislave (8524)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Rodinné domy na predaj (23116)
Upresniť hľadanie